Barwniki

+
@fanpsx, a roztwór nie jest czasem składnikiem do tworzenia barwników, taką bazą jak alkohol do eliksirów?

@lukass1611, w porcie w Beauclair jest taki koleś. Trudno go przeoczyć, bo dookoła jest pełno wielkich kadzi z farbą. Jeśli chodzi o barwnik czarny to nie zauważyłem, ale ten szary jest dość ciemny. Oczywiście barwniki można też tworzyć samemu, działa to tak samo jak alchemia tj. musimy mieć odpowiednią recepturę oraz składniki.
 
@fanpsx, a roztwór nie jest czasem składnikiem do tworzenia barwników, taką bazą jak alkohol do eliksirów?

@HuntMocy A wiesz może jak znaleźć schemat, dzięki któremu będę mógł użyć roztworu do barwników?
 
Wytłumaczy ktoś w ogóle o co chodzi z tymi barwnikami? Rozglądałem się po rzemieślnikach w poszukiwaniu nowego sprzętu jaki dodatek dodaje i za każdym razem nabijałem się na jakieś rozpuszczalniki do barwników i kompletnie nie wiem o co z nimi chodzi.
 
Wytłumaczy ktoś w ogóle o co chodzi z tymi barwnikami? Rozglądałem się po rzemieślnikach w poszukiwaniu nowego sprzętu jaki dodatek dodaje i za każdym razem nabijałem się na jakieś rozpuszczalniki do barwników i kompletnie nie wiem o co z nimi chodzi.

A co tu rozumieć?
Masz barwniki i kolorujesz nimi wiedźmińskie sety. Ot, cała filozofia.
 
Wytłumaczy ktoś w ogóle o co chodzi z tymi barwnikami? Rozglądałem się po rzemieślnikach w poszukiwaniu nowego sprzętu jaki dodatek dodaje i za każdym razem nabijałem się na jakieś rozpuszczalniki do barwników i kompletnie nie wiem o co z nimi chodzi.

Jak masz niebieski set kota to możesz go zafarbować na różowo.
Rozpuszczalnik samo za siebie mówi usuwa kolor czyli z różowego z powrotem na niebieski.
Jakby ktoś znalazł schemat do tworzenia barwników to dajcie znać.
@fanpsx , a roztwór nie jest czasem składnikiem do tworzenia barwników, taką bazą jak alkohol do eliksirów?
@HuntMocy A wiesz może jak znaleźć schemat, dzięki któremu będę mógł użyć roztworu do barwników?
Ja znalazłem receptury na razie na 6 kolorów są rozmieszczone po skrzyniach jak cała reszta na petardy, eliksiry i oleje trzeba sobie pozwiedzać i poszukać.
Tak,roztwór do barwników to jest to samo co alkohol dla eliksirów.
 
Last edited:
nie ma czarnego i czerwonego
Jeśli chodzi ci o to, że w grze nie występują, to są, widziałem na Necie poradniki gdzie znaleźć wszystkie recepty i na pewno był czarny i czerwony. No chyba że ci chodziło, iż po prosty tych dwóch jeszcze nie znalazłeś. Tak czy siak, skoro drogie, to i nie będzie narzekania, że Geralt ma pieniędzy jak lodu.
 
Właśnie znalazłem recepturę na czarny barwnik. Trafiłem na nią w ruinach związanych z poszukiwaniem rynsztunku mantikory.
 

Attachments

  • photo154270.jpg
    photo154270.jpg
    289.4 KB · Views: 1,508
  • photo154280.jpg
    photo154280.jpg
    248.9 KB · Views: 1,631
A może nie pojawił się, bo już masz recepturę u siebie? Jak nie, to kup od tego gościa przy farbach
 
Top Bottom