Quest "Po Omacku"

+
Quest "Po Omacku"

Witam
Uwaga spoiler !!!
Nie znalazłem informacji dotyczącej mojego problemu a jest on następujący. Po wejściu z Keirą do pomieszczenia z portalami atakują nas potworki, które z nich wychodzą i .. no właśnie.Nie jestem w stanie tego przejść. Mam poziom 8. Quest jest na 6. Grę przechodzę 2 raz. Nie mam żadnych szans.Wyjście poza okrąg w walce kończy się natychmiastowa śmiercią. Instant. Tak samo trafienie przez potworka. Pełne Hp - 0 hp. Wiem, że jest to niemożliwe bo jak wspomniałem grę przechodzę drugi raz.. Czy ja coś robię źle czy quest jest zbugowany w 1.05. Próbowałem wszystkiego ! Tego Q nie da się zrobić. Proszę o pomoc

Pozdrawiam
 
Na tym levelu nie powinienes miec problemu, ustaw sie w kregu zaraz za Keira wez tarcze Ouen i atakuj te psy tylko jak ci pod nogi wejda, w zadnym razie nie wychodz poza krag bo cie mroz dowali. Quest nie jest trudny, masz po 4-5 psow na poratal, ktory ona niszczy.
 
Problem polega na tym, że się nie da. Przechodząc 1 raz czasem w trakcie walki wychodziłem poza tarczę i owszem dostawałem obrażenia ale nie kończyło się natychmiastową śmiercią. Również ogary mnie atakowały ale zabierały część życia a nie całość na raz, Ewidentnie jest coś nie tak.. Tarcza Quen nie pomaga.

Moderatora proszę o przeniesienia wątku do odpowiedniego działu forum. Dziękuję
 
Ponowny teleport w "Po omacku"

Niestety nie dokończyłem misji "Po omacku" za pierwszym podejściem. Teraz przy kolejnym wejściu do jaskini nie mogą przedostać się na drugą stronę - teleport już nie jest aktywny, a CHYBA nie ma żadnej innej drogi. Co w tej sytuacji?
 
Cześć,
mam problem - podczas pierwszego podejścia opuściłam misje "po omacku", wychodząc z jaskini w momencie walki z ogarami dzikiego gonu. Jestem już na 23 lvl, z zadań głównych pozostało mi teraz sprawdzenie,czy nie ma ciri w Velen. Wróciłam do Velen,do jaskini, jest tam też Keira Metz, ale nie jestem w stanie dojść do miejsca, w którym są ogary, żeby je zabić. W zadaniu wyświetla mi się "podążaj za ogarami dzikiego gonu", ale nie mogę się tam dostać, wszystkie portale jakie otworzyła za pierwszym razem Keira są zamknięte.
Czy muszę dokończyć to zadanie by odnaleźć Ciri w Velen?
Jak mam się dostać do miejsca, w którym są Ogary?
Dziękuję za pomoc.
 
Też musiałem przerwać quest - miałem poziom 4, brak jedzenia, do tego przeładowany, więc wyszedłem z jaskini (nic nie wskazywało na to, że nie wolno mi tego zrobić)... Kilka miesięcy temu szukałem jakiejś wskazówki i nic. Keira nie aktywuje portali, nie da się z nią pogadać. Próbowałem wejść z drugiej strony - znalazłem wejście od strony wody (czyli de facto wyjście), ale zastawione głazem, nie do ruszenia.

Teraz, po dłuższej przerwie znowu odpaliłem Wiedźmina, po drodze kończąc wiele questów w różnych miejscach, przy okazji podnosząc poziom postaci do 14, ale w którymś momencie musiałem wrócić do tego wątku. Jak widzę prawdopodobnie nie ma rozwiązania...

Szczerze powiedziawszy odechciewa się grać. Na pewno nie będę zaczynał od nowa (pomijając brak czasu, zwyczajnie nie mam ochoty klepać tych samych zadań), a świadomość, że już nie ukończę gry przez skopane "Po omacku" odbiera całą przyjemność...
 
Top Bottom