Portrecista - brak malarza na rynku

+
Portrecista - brak malarza na rynku

Witam, gram w dodatek krew i wino z edycji gry roku PC wersja 1.31. O każdej godzinie sprawdzałem obecność malarza przy obrazach aby aktywować zadanie portrecista i nigdy go nie spotkałem. Czy obecność malarza ma jakiś związek z innymi zadaniami głównymi albo pobocznymi. Zrobiłem m. in.: remont winnicy, zlecenia winiarzy, arcymistrzowski rynsztunek gryfa, zlecenia kameriusa, dostałem miecz od pani jeziora, bouclerskie safari, bohater narodowy. Wątek główny słabo zaawansowany mam udać się na cmentarz do Regisa. Kilka osób pisało o podobnym problemie ale wszystkie odpowiedzi były w stylu jest "porze dziennej". Próbowałem nawet udać się na rynek (wczytać save) po pierwszej rozmowie z Regisem poczekać do pory dziennej i malarza brak. Kupiłem kilka obrazów w sklepie ale zostawiłem miejsce w winnicy na ten z zadania portrecista - a tu brak malarza. Ma ktoś pomysł co jeszcze mogę zrobić aby spotkać tego malarza.
Jeżeli ktoś to czyta od producenta to ja mam taki pomysł aby dało się to zadanie aktywować (przy kolejnej aktualizacji) z tablicy ogłoszeń.
 
Czy ty aby na pewno szukasz tego malarza w dobrym miejscu? Bo na rynku są chyba trzy miejsca gdzie są obrazy i ja na początku też ciągle szukałem nie przy tych co trzeba.
 
Miejsce na 99% dobre, po kłopotach z odnalezieniem malarza oglądałem filmik na YouTube a ponadto nie ma na mapie żadnego wykrzyknika, szukałem także malarza przy zachodniej bramie pałacu. Oczywiście nie mam zadania na liście aktywowanych albo zakończonych ani nieukończonych. Jednak w Krew i Wino gram po ukończeniu podstawy z pominięciem Serca z Kamienia - może to przez to? A może podczas wędrówki zabiłem już tego gryfa i zadania nie da się uruchomić?
 
Hmm, nie pamiętam już dokładnie, ale ja tego wykrzyknika na mapie sygnalizującego to zadanie też dosyć długo nie miałem. Aż w końcu przy którejś wizycie na rynku sie pojawił. Chyba musisz próbować po prostu o różnych porach dnia.
 
Pinkereczek;n7734250 said:
Aby pojawił się malarz należy wykonać zadanie "pieśn rycerskiego serca". Dzięki za pomoc.

Ach, myślałem, że to masz zrobione. No to sprawa wyjaśniona :).
 
Top Bottom