SOLVED Problem(?) z NG+

+
Problem(?) z NG+

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum CDPR

Przejdę do mojego problemu, mianowicie skończyłem gołą wersje Wiedzmin 3 bez dodatków typu SzK czy KiW. Teraz kupiłem nówkę sztukę Wiedzmin 3 GOTY aby zacząć grać w dodatki. Problem leży w tym że, nie mogę zacząć NG+ ani samodzielnej przygody Serce z Kamienia jak i Krew i Wino. Save mam na dysku,sprawdzałem. Dodam jeszcze że W3 GOTY jest w v 1.50. Jest to możliwe że to różnica w wersjach blokuje mi możliwość zaczęcia NG+ ?
 
miałem w pewnym momencie podobny problem po długim nieuruchamianiu konsoli. Chociaż dodatki miałem zainstalowane od dawna, gra nie widziała tego w menu - goła podstawka oraz zero sejwów do wczytania, zniknął też mój profil gracza. Okazało się, że pomogło importowanie profilu od nowa, ale dokładnie nie pamiętam jak to przebiegało.
 
No waśnie nie pamiętam jak to przebiegało, a obecnie nie mam fizycznie dostępu do konsoli. Wiem, że po uruchomieniu konsoli nie miałem swojego awatara do wyboru, ani swoich tapet i po wejściu w wiedźmina brak dodatków dostępnych oraz zapisów do wczytania. Jeśli masz dostępny swój profil i wszystkie zapisy z gry to znaczy, że problem może tkwić w czymś innym.
 
Top Bottom