Problem z dialogami, PS4, v1.50

+
Problem z dialogami, PS4, v1.50

Hej wszystkim.

Zaopatrzyłem sięw ostatnim czasie w PS4. Kupiłem Wiedźmina 3 z pakietem dodatków. Próbowałem znaleźć rozwiazanie problemu, który się do mnie przyczepił, jednak nic nie znalazłem aktualnego. Otóż, czy też macie problem z notorycznym ładowaniem gry podczas dialogów ? Sprawa wygląda tak, iż zaczyna się jakiś dialog, wymagana jest odpowiedź i gra się ładuje. Wygląda to tak w przypadku każdego dialogu, oraz wybierania każdej odpowiedzi.

Z góry mega dziękuję, bo denerwujące to jest i zakłóca troche radość z gry

Pozdrawiam
Bartek
 
Problem pojawia się najczęściej, kiedy odpala się grę, gdy nie jest w pełni zainstalowana. Jeżeli dodatki są w trakcie pobierania na przykład. Więc w pierwszej kolejności upewnijcie się, że wszystko jest na 100% ściągnięte.
W innym wypadku jeżeli cykl zasilania nie pomaga (wyłączenie konsoli, wyjęcie wtyczki, odczekanie chwili, reboot), to zostaje skorzystanie z opcji odbudowy bazy danych, która generalnie pomaga w takich kwestiach, nie tylko w przypadku wiedźmina.
Alternatywnie można spróbować usunąć grę z dysku, upewnić się, że jest na konsoli odpowiedni zapas miejsca i ponownie ją zainstalować, ale odbudowa bazy danych jest solidniejszym rozwiązaniem.
 
Last edited:
To jestem w kropce, bo to najczęściej podawane rozwiązanie tego problemu.

Deinstall -> odbudowa -> install.
Jeżeli to nie podziała to się poddaje.
 
Top Bottom