Brak nowej gry +

+
Brak nowej gry +

Cześć!

Zmagam się z problemem przedstawionym w temacie. Nie mam opcji wyboru nowej gry plus po kliknięciu przycisku nowa w głównym menu gry. Wątek podstawki – rzecz jasna – ukończyłem (tak samo jak serce z kamienia). W wersji komputerowej wszystko jest ok, dlatego mam pewność, że zaglądam do odpowiedniego menu.

Moja wersja gry to 1.31. Wprawdzie w opcjach znalazłem coś takiego jak "wyższy poziom potworów", ale ma się to chyba nijak do problemu, z którym mam do czynienia. Uprzejmie proszę o pomoc i ewentualne wskazówki.

Pozdrawiam
Jacek

EDIT:
Okazało się, że nie mam zainstalowanego DLC. Byłem przekonany, że NG+ zostało wprowadzone do gry w patchu 1.08, nie wpadłem na to, że trzeba coś doinstalować.
 
Last edited:
Hej, przejdę od razu do sedna, mianowicie skończyłem gołą wersje Wiedzmin 3 bez dodatków typu SzK czy KiW. Teraz kupiłem nówkę sztukę Wiedzmin 3 GOTY aby zacząć grać w dodatki. Problem leży w tym że, nie mogę zacząć NG+ ani samodzielnej przygody Serce z Kamienia jak i Krew i Wino. Save mam na dysku,sprawdzałem. Dodam jeszcze że W3 GOTY jest w v 1.50. Jest to możliwe że to różnica w wersjach blokuje mi możliwość zaczęcia NG+ ?
 
Top Bottom