Pytania o nowe funkcje w grze

+
Pytania o nowe funkcje w grze

Może gdzieś istnieje taka funkcja a jej nie znalazłem?
Przydałaby sie możliwość zakolejkowania gracza do trybu online w trakcie gdy rozgrywa grę Player vs PC
 
Last edited by a moderator:
Zmodyfikowałem nieco tytuł tematu, bo nowy wątek dla jednego pytania nie ma większego sensu, a tak być może pojawią się kolejne pytania i temat się rozkręci :)
 
Pojawiła się spora aktualizacja z wersji 1.0.4 do wersji 1.1.1. Fajnie, że gra będąca produktem pobocznym, produktu pobocznego jest rozwijana. Nie wiem jak z poprawą błędów na kartach, niezgodności z grą fizyczną, gramatyką, etc. Nie miałem tego czasu sprawdzić, ale z tego co zauważyłem to dodano nowe funkcje:

- Można przeglądać wszystkie karty z poziomu menu
- Pojawiły się jakieś rankingi (nie wiem na jakiej zasadzie mają działać)
- Dodano autozapis gry po każdej turze

Fajnie.
 
jak zaktualizować grę? zalogowałem się na gog.com i podczas uruchamiania gry pojawia się napis not aktualized!! jak na razie nie da się grać bo gra ciągle się zawiesza
 
jak zaktualizować grę? zalogowałem się na gog.com i podczas uruchamiania gry pojawia się napis not aktualized!! jak na razie nie da się grać bo gra ciągle się zawiesza
A nie przypadkiem napis: NOT AUTHORIZED? :p
Jak napisał @mcbobek gra aktualizuje się automatycznie przez launcher gogowy o ile jest to legalna wersja...
 
do wszystkich zainteresowanych, logujemy się w gog.com wpisujemy kod z instrukcji (nie wiem czy było konieczne ale ja ściągnąłem gog downloader) i podczas uruchamiania nastąpi aktualizacja
 
Wydaje mi się, że brakuje w wersji cyfrowej jakiegoś panelu, żeby zobaczyć ilu jest graczy online, jakie gry się toczą w danej chwili itp. - takie coś jak na kurniku nawet ułatwiłoby granie online. Skoro pojawiła się zakładka ranking, to może i takie coś by się udało zaimplementować.
 
Gra ma kolejną wersję 1.1.2 , spora aktualizacja jeśli chodzi o rozmiar, ale nie mam pojęcia co wnosi poza skasowaniem zakładki ranking.
Czy jest gdzieś jakiś changelog?
 
Mi brakuje poziomu trudności w trybie offline. Jak gram z komputerem to sztuczna inteligencja przeciwnika jest naprawdę żenująco niska.
 
Brak podglądu rzutów przeciwnika w trybie online

Gra online jest bardzo fajnym sposobem spędzenia czasu ze znajomymi.Jednak okropnym błędem jest to, że gdy przeciwnik toczy walkę, nie pokazuje się ekran jego rzutów kośćmi. Jest to kosmetyczny błąd i nie ma wpływu na grę ale dużo ciekawsze jest oglądanie toczących się kostek (i przypomina to klasyczne granie przy planszy) niż oglądanie tylko wyniku w postaci tekstowego opisu. Proszę naprawcie to.:rly?:
 
Możliwość zapisu gier on-line .... Serio kiedy to dodacie? Obecnie przy 4 osobowej długiej grze często ktoś musi wyjść etc.... Albo kogoś wywali i 1-2 h godziny gry idą w piach.
 
Top Bottom