Aktywacja produktu

+
Aktywacja produktu

Witam.
Może jestem ślepy, ale nie mogę nigdzie znaleźć opcji aktywacji mojej pudełkowej wersji gry. Może mnie ktoś nakierować? Wpisując klucz w steam otrzymuje komunikat, że klucz jest nieprawidłowy. Natomiast na gog.com nie mogę nigdzie znaleźć opcji aktywacji kluczu produktu. Prosiłbym o pomoc, bo chciałbym w końcu zagrać online :)

Pozdrawiam i z góry dzięki
 
Last edited:
O jakim konkretnie produkcie mówisz? O "Wiedźmin: Gra Przygodowa", czy o którejś z gier komputerowych z serii "Wiedźmin"?
 
Mówię o Wiedźmin: Gra Przygodowa - w końcu temat założony w dziale poświęconym tej własnie wersji gry :)
I tak, mówię o kodzie do gry, który jest załączony na ostatniej stronie instrukcji dołączonej do pudełka z grą.
Próbując odpalić rozgrywkę online, wyskakuje komunikat "Uwierzytelnienie nie powiodło się" i dalej, że muszę mieć konto GOG albo Steam.
 
Mam konto na steam od bardzo dawna, na gog.com założyłem konto wczoraj. Ale nie wiem w jaki sposób uwierzytelnić grę, ponieważ Steam odrzuca kod do gry, a na gog nie widzę nigdzie możliwości aktywacji tego klucza.
 
Mówię o Wiedźmin: Gra Przygodowa - w końcu temat założony w dziale poświęconym tej własnie wersji gry
Nasi forumowicze potrafią zakładać tematy w tak nieoczywistych działach, że musiałem się upewnić.

Daj foto tej strony z kodem, tylko oczywiście uprzednio zamaż sam kod.
 
 

Attachments

  • CAM00847.jpg
    CAM00847.jpg
    395.6 KB · Views: 235
  • CAM00848.jpg
    CAM00848.jpg
    356 KB · Views: 270
Jak widać na zdjęciu, jest tylko opcja "Menu". Nie mam bladego pojęcia gdzie to aktywować :/ Wiedźmin zawsze ma dla mnie niespodzianki, każda część i wersja gry jaką kupie, ma jakiś mankament :p
 

Attachments

  • uwierzytelnienie.jpg
    uwierzytelnienie.jpg
    95.4 KB · Views: 145
Link ten widnieje jako pierwszy na czarnej, dolnej belce strony głównej :p
Spoko:cheers:
 
Fakt - naprawdę nie zauważyłem. :)
Ja chyba ten konkretny adres miałem z FB... Kliknąłem, wpisałem i zapomniałem o adresie.
 
Last edited:
Więc tak:
1. Trzeba wejść na www.gog.com/redeem
2. Wpisać swój kod z pudełka
3. Ściągnąć klienta gog na PC
4. Pobrać grę
5. Dopiero wtedy można grać online :p

Trochę dziwnie, że mam grę na DVD, a żeby zagrać online muszę ściągnąć gre ponownie z klienta gog - no ale cóż poradzić :p

@edit: dzięki za pomoc mimo wszystko :)
 
Top Bottom