Problem po zainstalowaniu

+
Status
Not open for further replies.
Problem po zainstalowaniu

Witam. Postanowilem zagrac na laptopie w Wiedzmin I wersje rozszerzona i napotkalem sie z problemem widocznym w zalaczniku. Wymagania sprzetowe sa zdecydowanie wystarczajace jak na ta gre + korzystam z Win 8 x64. Uruchomienie jako administrator / zgodnosc z XP/VISTA nic nie daja.Jak mi napiszecie, ze to juz bylo to przepraszam ale w takim razie nie umiem dostatecznie korzystac z opcji szukaj. Widzialem tylko takie problemy z binkw32.dll ale nie z plikiem z gra. Mam nadzieje, ze mi ktos pomoze.@ PS.Przepraszam za brak polskich znakow.

---------- Zaktualizowano 01:46 ----------

Przepraszam za zawracanie d**y. Jest pozno i nie mysle racjonalnie. Problem juz rozwiazany, temat do usuniecia.

---------- Zaktualizowano 01:46 ----------

Przepraszam za zawracanie d**y. Jest pozno i nie mysle racjonalnie. Problem juz rozwiazany, temat do usuniecia.
 

Attachments

  • Beztytulu_wwqwprs.png
    Beztytulu_wwqwprs.png
    10.3 KB · Views: 43
Przepraszam za zawracanie d**y. Jest pozno i nie mysle racjonalnie. Problem juz rozwiazany, temat do usuniecia.
Usuwać to nie będziemy, ale mogę zamknąć.

Proszę na przyszłość pamiętać o
a) pisaniu w odpowiednim dziale - czyli w dziale technicznym, nie ogólnym
b) odpowiednim nazywaniu tematów, tj. konkretnym opisie problemu - ogólne stwierdzenia typu "problem z grą" nie są dobrym pomysłem
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom