SPOILER przeraza/savolla

+
SPOILER przeraza/savolla

Co do przerazy i savolli. czy jak zabije przeraze zamiast savolli w laboratorium to co mnie spotka jak zaatakują kalsteina przy mikulu? będę z nim walczył z savollą? ktora opcja korzystniejsza?
 
QBanzai said:
Co do przerazy i savolli. czy jak zabije przeraze zamiast savolli w laboratorium to co mnie spotka jak zaatakują kalsteina przy mikulu? będę z nim walczył z savollą? ktora opcja korzystniejsza?
Może po prostu spróbuj :D Nie rozumiem, czego się boisz.
 
QBanzai said:
Co do przerazy i savolli. czy jak zabije przeraze zamiast savolli w laboratorium to co mnie spotka jak zaatakują kalsteina przy mikulu?
Wielki zmutowany ogar z piekieł. ;)
 
Mając takie dylematy już na początku daleko nie zajedziesz bo nie będziesz się mógł zdecydować :)
 
ja najpierw próbowałem zabić przerazę ale mi sie nie udawało choć robiłem to o czym pisze w poradniku potem jak sie zabrałem za savolle bo mnie przeraza wkurzyła to była bułka z masłem ;D
 
Jeżeli zabijamy Savollę to Azar nie zdobywa wszystkich sprzętów potrzebnych do mutacji i atakują nas zwykli ludzie.Jeżeli zabijamy Przerazę, to Azar ma więcej czasu na szperanie w laboratorium, ergo znajduję wszystkie sprzęty, co daje nam walkę z przerośniętym pudlem ;)
 
wiec ktora wersja jest lepsza? za ktora dostane wiecej doswiadczenia? czyba jak zabije tego pudla i przeraze nie?
 
Przyznam że nie pamiętam teraz jak jest z doświadczeniem w tym queście, ale podejrzewam że jest zbalansowane na tyle że nie ma zbytniej różnicy którą ścieżkę wybierzemy.
wiec ktora wersja jest lepsza?
Nie ma lepszej czy gorszej wersji postępowanie w tej sytuacji , są tylko decyzje i konsekwencje ;)
 
Jak pojedziemy przerazę to od Vesemira dostajemy czerwony meteoryt, dzięki czemu można mieć 3xczerwony miecz już w pierwszym rozdziale, przed Bestią, oraz cza nam będzie skosić bonusowo psa-mutanta. Savolla ma chyba niebieską runę czy meteoryt a na moście przeciwnicy będą...Nie, nie będzie przeciwników, tylko trochę mięsa do pokrojenia xPPPEDITNo właśnie kupa a nie Savolla, jedźcie na Przerazę to macie 3xczerwony meteoryt miecz i Bestia nie sprawi żadnego kłopotu nawet najbardziej twardogłowym. No ale nic, spamboysi rządzą... ::)
 
Ja rowniez wybralem Savolle. Tak na marginesie. Moj obecny problem polega na tym, ze nie moge znalezc schodow na pierwsze pietro zamku. W miejscu gdzie one powinny sie znajdowac jest tylko jakies bajorko z zielona woda. Po przeczesaniu parteru zamku, a szczegolnie komnaty z nieistniejacymi schodami utknalem :(
 
sintesi said:
Ja rowniez wybralem Savolle. Tak na marginesie. Moj obecny problem polega na tym, ze nie moge znalezc schodow na pierwsze pietro zamku. W miejscu gdzie one powinny sie znajdowac jest tylko jakies bajorko z zielona woda. Po przeczesaniu parteru zamku, a szczegolnie komnaty z nieistniejacymi schodami utknalem :(
Wejście na górnie piętro zamku jest przez kuchnię, która znajduje sie obok sali w której walczyłeś z Savollą.
 
QBanzai said:
wiec ktora wersja jest lepsza? za ktora dostane wiecej doswiadczenia? czyba jak zabije tego pudla i przeraze nie?
Wg mnie to jest to jedno a to samo! A ty zmień swoje podejście do gry bo nie grasz dla korzyści, ale dla przyjemności
 
przeszukaj dokładnie wszystkie komnaty. na mapce zaznaczone są te schody jako 'schody do komnaty tris' terz mialem z tym nie maly problem ;) ;) ;)
 
Ja wybrałem Savolle. Naprawde fajnie sie z nim walczyło. :]BTW. Wie ktoś jaka muzyka leci w tle podczas walki z Savollą??
 
Top Bottom