Zlecenia w akcie II

+
Zlecenia w akcie II

Witam, mam problem z trzema zleceniami a oto one:1. Musze zdobyc 10 jezykow Topielcow dla Zygfryda. Pytanie to: gdzie znajde ksiazke "Potwory bagienne" i gdzie znajde Topielce ? 2. Musze zdobyc 3 klacza z echinopsy dla ogrodnika ze szpitala Lebiody. Pytanie to: gdzie znajde ksiazke "O przeklenstwach i przekletych" i gdzie znajde echinopsy ?3. Musze zdobyc 12 wilczych skor dla Jean Pierre. Pytanie to: gdzie znajde wilki ?Prosze o pomoc :)
 
1. Topielce są w kanałach i na bagnach. A książki takiej nie czytałem, a języki udawało mi się zebrać spokojnie2. Echinopsy na bagnach (biegaj po ścieżkach), książka u antykwariusza powinna być3. Wilki są na północ od gaju druidów i w jaskini na bagnach gdzie jest jedna z sefir (2 akt, w 3 są tam kuroliszki afaik)
 
wizzerq said:
Witam, mam problem z trzema zleceniami a oto one:1. Pytanie to: gdzie znajde ksiazke "Potwory bagienne" i ? 2. . Pytanie to: gdzie znajde ksiazke "O przeklenstwach i przekletych" ?Prosze o pomoc :)
Na targu stoi krasnoludzki antykwariusz, ma większośc książek
 
To ja chciałbym się jeszcze o coś zapytać. Mam zdobyć 3 szpiki Alghula. Na cmentarzu był jeden, w krypcie drugi, a trzeciego nie mogę znaleźć. Na bagnach też szukałem. Gdzie znaleźliście trzeciego Alghula?
 
Mam 10 języków topielców, ale nie mogę znaleźć Zygfryda, szukałem go o różnych porach, pod szpitalem i koło posterunku, w posterunku, próbowałem rozmawiać z wszystkimi knechtami i niestety nigdzie go nie ma (czytałem poradnik, ale tam jest tylko napisane zgłoś się do Zygfryda po nagrodę :mad:). Jestem na etapie zdemaskowania detektywa i prawie otworzyłem wieżę. Jakby ktoś wiedział gdzie gościa znaleźć byłbym wdzięczny.
 
a szukałeś go na bagnach? jest takie zadanie, w którym chodzi mniej więcej o to, że możesz razem z zygfrydem zapobiec dostawie broni wiewiórkom, albo na odwrót.. to zadanie dostajesz właśnie na bagnach, niedaleko gaju druidów (albo w okolicach) ;)
 
Summit said:
To ja chciałbym się jeszcze o coś zapytać. Mam zdobyć 3 szpiki Alghula. Na cmentarzu był jeden, w krypcie drugi, a trzeciego nie mogę znaleźć. Na bagnach też szukałem. Gdzie znaleźliście trzeciego Alghula?
Na bagnach pełno tego badziewia znalazłem. Poszukaj dokładnie. Będą na ścieżce do obozu Wiewiórek
 
Słuchajcie!!! Ja też mam problem ze zleceniem na Alghule. Jednego znalazłem na cmentarzu. Drugiego w krypcie. Mam problem ze znalezieniem trzeciego. Pomóżcie!!! Dodam tylko, że na dróżce do wiewiórek na bagnach nie ma Alghuli. Bardzo proszę o pomoc.
 
po polnocy jest mnostwo trupojadow obok zawalonej wiezy na bagnach tam gdzie rosnie dwugrot i jest ognisko...
 
Witam.Sluchajcie potrzebuje tych 10 wilczych skor dla Jean Pierra na bagnach. Udalo mi sie narazie zabic 8 wielkow i tylko tyle skor narazie mam bo znalazlem je za obozem druidow. Gdzie moge znalezc jescze 2 skorki?? Z gory dzieki ;)
 
A i jeszcze jedno ... :p Mialem znalezc ten sygnet rodowy w kanalach ale nie moge nigdzie znalezc tego goscia ktory dal mi to zadanie goscia... Wecie moze gdzie on jest??
 
Tomeg said:
Mężczyzna pojawia się przy kanałach rano.
Chyba nawet przed wschodem słońca... ranny z niego ptaszek swoją drogą. Uważaj bo może przechadzać się nie przed wejściem do kanałów, ale gdzieś powyżej
 
jedną wilczą skórę warto zachować dla driady w gaju druidów jeżeli chce się mieć z nią romansik oj chyba zacznę grę od nowa bo mi się wszystko pochrzaniło bo prolog i połowę 1 katu grałem bez patcha
 
No ale ja smigalem juz juz chyba kazda pora i tego kolesia nie ma ani kolo wyjscia z kanałow ani powyzej no nie wiem o co kaman :/
 
Top Bottom