BUG o Vincencie

+
BUG o Vincencie

Czy wy też mieliście takiego buga że gdy oszczędziliście Vincenta ( w rozdziale III) jako wilkołaka to wam wyskakiwało że go pokonaliście i w zadaniach jest napisane że "każdy potwór zasługuje na śmierć"? Ja przechodze Wiedźka 3 raz i jak do tąd zdarzyło mi się to 2 razy.
 
Wiesz...Ja zawsze Zabijałem Vincenta...Ale teraz gram jeszcze raz i spróbuje mu Odpuścić...Jestem Już Blisko Walki więc dam Znać...
 
Widocznie miałeś Buga...Bo mi napisało:Nie każdy Potwór Zasługuje Na Śmierć...Więc musisz albo Save'a Wczytać albo nie zbaczać na to...
 
Znaczy ja miałem tak , że mi w dzienniku pisało że go zabiłem a potem w tym filmiku podsumującym miałem że nie każdy potwór zasługuje na śmierć.Dosyć dziwnie.
 
No to bug jest zdarza się ja jako iż zapisuje często stan to po prostu wczytałem i już było normalnie ;]
 
pozwolę sobie tutaj poruszyć wątek bo nawiązauje do Vincenta.
W zadaniu zabiłem go, a później w nowym narakorcie gdy poszedłem tam na spotkanie z triss i innymi, zaatakowali mnie strażnicy i jeden z salamandry by go pomścić, potem właśnie jest problem, po walce nie moge z nikim porozmawiać i nie mam zielonego pojęcia co mam zrobić. W karczmnie nie ma ludzi ale są odgłosy, gdy chce porozmawiać z triss, to mówi: "Geralt zaraz będzie".
 
Top Bottom