Skolopendromorfy

+
Skolopendromorfy są rzeczywiście trudne w grupie, warto igni stosować, ja się wziąłem za nie by zlecenie wykonać na te chitynowe pancerze
 
U mnie pan Elfi rzemieślnik zaginął i go nie ma, ktoś miał taki problem. Na początku rozdziału go spotkałem dalej już nie. Można jakoś go zrespawnować?
 
Sprawdzałeś jaskinię oraz teren dalej gdzie kręcą się wilki? Czasem spotkałem go w tych miejscach.
 
U mnie pan Elfi rzemieślnik zaginął i go nie ma, ktoś miał taki problem. Na początku rozdziału go spotkałem dalej już nie. Można jakoś go zrespawnować?

O ile sam go nie zabiłeś, to gdzieś w okolicach jaskini tak jak napisał Eskadro musi być. Bo zrespawnować go się raczej nie da, edytor save'ów chyba nie daje takiej możliwości.
 
Sprawdzałem w jaskini i okolice wszędzie. Pamiętam jak robiłem quest z utopcami "waleczne elfy" też zaczęły zamieszki może wtedy zginął... Trochę lipa, bo jako npc do zadań powinien być co najmniej nie jedno-strzałowcem ;) Gdzie te czasy kiedy npc były stanie zabić chociaż wilka, Pod tym względem Gothic wymiatał, tam jak ktoś był koksem to nie padał na strzała ścierwojada - taka mała dygresja. Zatem zobaczę co da radę się zrobić w edytorze save.
 
Top Bottom