Ard'aenye- najlepszy miecz w grze (podobno)

+
Ard'aenye- najlepszy miecz w grze (podobno)

WitamPodejrzewam, ze wiele osob poszukuje tego przedniego ostrza, ktore jakoby powinno znajdowac sie w krypcie kruka gdzie zdobywamy jakis meteorytowy szmelc ( w porowanniu do Sihilla...z drugiej strony nawet Sihil to syf przy Ard'aenye). Mam pytanie...czy ktokolwiek polozyl na nim swe chciwe lapska przede mna :D?(nie zebym ja tego dokonal) Zdesperowany wpisalem w googlach jego nazwe i wyskoczyl ttylko jeden link : http://www.gamebanshee.com/cgi-bin/search/banshee_search.pl?_layout=TheWitcher_Items&_cgifunction=search&TheWitcher_Items.type=Steel%20SwordNa zdjeciu wyglada, ze tak powiem zadupiscie, dlatego prosilbym o potwierdzeniu faktu ze owo legendarne ostrze w ogole istnieje. I jaka bedzie nagroda dla pierwszego znalazcy ;D?
 
Hah rzeczywiscie...pevnie nas wyprzedzil, w koncu spotykalismy go na bagnach ::) Albo oryginalnie Geralt go zdobyl tylko ze Alvin stwierdzil ze to do dupy ze glowny boss nie ma najlepszej bronii i cofnal sie w czasie zeby go wykrasc...no i dupa blada :-\ Serio mam nadzieje ze ktos z CDRed sie wypowie bo przechodze Witchera drugi raz i zatrzymalem sie na poczatku V aktu w obawiu ze znowu utrace szanse na zdobycie miecza
 
Czy ktos znalazl taki mieczyk? Bo ja ta gre juz dwa razy przeszedlem, 1 na normal i neutral, raz na hard i Rebel side, ale jeszcze tego miecza nie znalazlem.......
 
może jak po stronie Zakonu... Mieczyk fajny... Ale i tak najbardziej klimatyczny jest Gwalhir, coby nie gadac :pa rekojesc z orlem :p
 
Ten najleprzy miecz można dostać w V rozdziale u łowczego królewskiego po trym jak mu oddasz 10 trofeum w grze. Wydaje mi się że to są najlleprze miecze dostepne w grze. Masz w tedy wybór albo dostaniesz Miecz stalowy: Runiczny Sihill z Mahakamu albo Miecz srebrny: Księzycowe Ostrze ;D oba obrażenia +100 i ignorowanie pancerza przeciwnika i mam qrde dylemat jaki wziąś, który leprzy?? Który bardziej się przyda w końcowych walkach? :mad:
 
menator said:
Ten najleprzy miecz można dostać w V rozdziale u łowczego królewskiego po trym jak mu oddasz 10 trofeum w grze.
temat zaś jest o Ard'aenye... Sihila z Mahakamu można zdobyć na kilka sposobów: -na polach w akcie 4-od Żan Piera po "odpowiednim postępowaniu"...-od Wielkiego Łowczego po 10 trofeum...Natomiast tytułowy miecz, to na miłą Melitele pojęcia nie mam... W Poradniku jest napisane (a wiem, bo skończyłem akt 5, więc ZAJRZAŁEM :p ), że krypcie jakiegoś rycerza, nie Kruka... Oblazłem wszsytkie krypty raczej (3 kamienie Drogi również przekroczyłem) i DUPA...
 
:mad: też go nie znalazłem... powinien być w jednym z sarkofagów.. prawdopodobnie trzeba określonego ułożenia fabuły żęby zamiast miecza z meteorytowej stali pojawił się tam Ard'aenye. mix fabularnych wyborów dotyczących banku, Tris/Shani, odczarowanie bądź nie celiny, strona po której jesteśmy oraz negocjacji towaremw akcie 2, tudzież rozmowy z Alvinem
 
Co do Sihilla - dostajesz jeszcze po ukończeniu zadania dla krasnoludzkiego dentysty, wiec IMO duuuużo bardziej opłaca sie wziąść Księżycowe OstrzeA wracając do tematu to też chciałbym pokonać WM jego własnym brzeszczotem, tyle, że nie sądze (mam nadzieję ;) ) żeby to zależało od fabuły... (a przynajmniej od podejmowanych decyzji)
 
Ztego co gdzieś przeczytałem Ard'aenye pojawia się w krypcie kruka (V rodział) ale ;) w IV rozdziale nie można znaleść kawałka zbroji kruka. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś sprawdził tą zależność.
 
W krypcie kruka (po stronie zakonnej i innych chyba też) miecza nie ma :(. Kawałki zbroi można znaleść w IV akcie tam gdzie gada z nami Berengar i zaprasza do swojego ogniska, obok stoi grobowiec i tam jest fragment zbroi kruka ew. można jeszcze go zdobyć w V akcie.
 
sdadekl said:
W krypcie kruka (po stronie zakonnej i innych chyba też) miecza nie ma :(. Kawałki zbroi można znaleść w IV akcie tam gdzie gada z nami Berengar i zaprasza do swojego ogniska, obok stoi grobowiec i tam jest fragment zbroi kruka ew. można jeszcze go zdobyć w V akcie.
Napisałem że najprawdopodobniej w V rodziale jest Ard'aenye (zamiast miecza z meteorytowej stali http://guides.gamepressure.com/thewitcher/guide.asp?ID=3829
 
Proszę o pomoc. Dowiedziałem się że w Krypcie Kruka, w grobie tego Ruytera można znaleźć zaczepicho miecz. Problem jest prosty za cholere nie moge znaleźć tego albo Ruytera albo tego miecza. Pomocy.... :D
 
Top Bottom