Seriale

+
Oglądałem "Lost" to był pierwszy serial, który na serio śledziłem i jeśli to skończy się podobnie to słabo.
 

Zapowiada się jeszcze lepiej niż pierwszy sezon ;)

Btw tak przejrzałem ramówkę seriali na kwiecień i będzie to chyba najbardziej wyładowany miesiąc jeśli chodzi o powroty i starty nowych seriali :cool:
 
Czy na HBO Go da się jakoś wyłączyć to tło przy napisach? Strasznie to wkurzające...

 
Oglądacie "Kruka" na Canal+? Jak dla mnie świetny serial, po 4 odcinku jestem naprawdę miło zaskoczony poziomem, jeśli akcja nadal się rozkręci to nie wiem czy w moim prywatnym rankingu nie przebije Watahy sezon 2 :)
 
Belfra (przynajmniej 2 sezon) już dawno zjadło i wypluło :p Sam serial świetny zarówno pod względem aktorskim jak i realizacyjnym. Praca kamery też niczego sobie, nie wiem czy nie jest na porównywalnym poziomie jak Wataha. Kapitalne ujęcia Białegostoku i okolic, do tego okraszone klimatyczną muzyką. Aż szkoda że serial ma zaledwie 6 odcinków :(

Btw, w 3 odcinku była taka staruszka, nie wiem czy tylko mi pierwsze skojarzenie jakie przyszło do głowy to Słaboniowa z książki "Stara Słaboniowa i Spiekładuchy" :D
 
Skończył się ósmy sezon TWD i zaczął czwarty FTWD, widzę że seriale zaczynają się zazębiać ;) Ten drugi jest po części kontynuacją pierwszego ;)
 
Może jeszcze bohaterowie się spotkają w TWD i FTWD :)
A swoją drogą sprawdzał ktoś The Terror ? osobiście zaintrygował mnie, klimat trzyma bardzo mocno.
Polecam obadać
 
rafal12322;n10862441 said:
Dlaczego oni to robią....

Nikt nie będzie ładował kasy w serial, którego ludzie nie chcą oglądać, a oglądalność Asha ponoć ostro spadła w tym sezonie.
 
Czekałem długo i opłaciło się. Nie wiem jak wy, ale ja nie rozczarowałem się premierowym odcinkiem Westworld. Zagięcia w czasie i przestrzeni wymagają koncentracji, ale generalnie jest super dostałem to, czego oczekiwałem i oby tak dalej.
 
Wczoraj był również finałowy odcinek Kruka, szkoda że to tylko 6 odcinków. Kapitalny serial, zdjęcia, montaż, realizacja to wszystko zagrało idealnie. Jeden z lepszych polskich seriali, niszczy 2 sezon Belfra. Trochę się zawiodłem finałem ale ogólnie był to świetny serial, oby więcej takich ;)
 
Serio? Sza bo czekam na wieczór w międzyczasie skończyłem "House of cards" i kończę "Daredevila.
 
HBO GO się wybija coraz bardziej z coraz to lepszą ofertą, widzę że teraz u nich również można oglądać The Handmaid's Tale oba sezony z aktualnymi odcinkami ;) Showmaxa trzymałem tylko dla tego jednego serialu ale skoro można go również oglądać na HBO GO to poważnie zastanawiam się nad rezygnacją gdyż nie widzę tam nic ciekawego dla siebie.
 
Top Bottom