Krakowska inicjatywa

+
Krakowska inicjatywa

Wiem, że jest podobny temat (ale bardziej ogólnikowy) tylko że zaginął on w odmętach karczmy, a i ostatnia próba wskrzeszenia go nic nie dała, dlatego zakładam nowy temacik. O co dokładnie chodzi? Ano chodzi o spotkanie forumowiczów z Krakowa i okolic, luźne pogaduchy przy piwku czy co tam kto lubi, nie jakiś wielki zlot ani konwent ;) Przeglądając profile widzę że jest tu trochę krakusów więc jest szansa że nie będę siedział sam nad kuflem zastanawiając się co poszło nie tak :p

@Master_Dandelion i @Parachrist wstępnie wyrazili zainteresowanie, co na to reszta? Póki co jest plan aby spotkać się 29 marca (ostatnia sobota miesiąca) w nowo otwartej knajpie dla graczy i geeków wszelakich HEX. Lokal założony przez moich przyjaciół (a i sam dołożyłem swoją cegiełkę przy remoncie) więc mogę potwierdzić, że to działa i jest fajne, a nie jakieś pitu pitu ;) Oczywiście jak już pisałem, to na razie tylko plan, jeśli ktoś ma lepsze pomysły lub też jest chętny, ale data nie pasuje to wszystko jest jeszcze do dogadania.

EDIT

Poniżej lista chętnych, zgłaszajcie się w temacie to dopiszę ;)

1) HuntMocy
2) Master_Dandelion
3) Parachrist (może)
4) Keth (może)
5) galadh
6) Wallace (może)
 
Last edited:
A już myślałem, że chodzi o
;)



Swoją drogą czwartej stronie off topic'u był temat o spotkaniach forumowiczów ;)
 
Właśnie o nim pisałem, ale jak sam widzisz, mój post nie wzbudził zainteresowania, a od tamtej pory pogawędziłem też trochę ze wspomnianymi Dandelionem i Parachristem i stąd pomysł założenia osobnego tematu.
 
Mam nadzieję, że uda się zorganizować takie spotkanie i że będzie to jeszcze przed 2022 :)
Sam jednak muszę odmówić. Jednak trochę za daleko.
 
@Sylvin, spróbuj poszukać ludzi ze swoich okolic na takie spotkanko, wiadomo, że na parę godzin nie ma sensu jechać kawał drogi do innego miasta ;) Forum ma tak dużo użytkowników, że na pewno znajdzie się parę osób z twojego miasta :D Jak pisałem, to nie ma być żaden wielki zlot tylko luźne spotkanie fanów z jednego podwórka. A jeśli kiedyś będzie jeszcze jakiś większy zlot to i raźniej będzie jechać większą ekipą z danego miasta niż tłuc się samemu.

@Napoleon_Pl, czemu drugi koniec? Dlatego, że sam mieszkam w Krakowie :p Ta sama uwaga co do Sylvina, poszukaj ludzi ze swojej okolicy i zorganizuj spotkanie u siebie ;)

@Keth, byłoby super, im więcej tym weselej ;)
 
W sierpniu też tu będziemy więc jeśli tylko wszyscy będą mieli chęć spotykać się od czasu do czasu to nic nie stoi na przeszkodzie spotkać się w dogodnym dla ciebie terminie ;)
 
Niby można... :D Paru Białstoczan tu jest... :D A w sierpniu to może i ja... O ile kampanii wrześniowej nie będzie (tak, wiem @serek że bez to się nie da i nie po Bożemu ogólnie ale jednak wolałbym jej uniknąć) to chętnie Polske zwiedzę. :D
@HuntMocy Rozumiem, że organizujesz planszówki na sierpniowe spotkanie? :D
 
Odrobinę straciłem nadzieję, gdy po zaproponowaniu tego parę tygodni w Karczmie nikt się nie odezwał, ale na sam widok, jak zwarta szykuje się kompania aż rośnie serce! I am in!

W dodatku na kolejny dzień zapowiedział się prawdziwy forumowy celebryta, iście RED-owy weekend.
 
"Krakowska inicjatywa" - brzmi jak nazwa partii politycznej ;) Jaki program? Po Wiedźminie dla każdego obywatela, czy pijmy piwo, nawet chrzczone?
 
@Master_Dandelion, zawsze możesz użyć argumentu że jak cię zabije to tym bardziej nie będziesz do niej jeździł, może odpuści :p

@Napoleon_Pl, jest ;)

Jaki program? Po Wiedźminie dla każdego obywatela, czy pijmy piwo, nawet chrzczone?

To się zobaczy, są planszówki, są konsole, jest alkohol, resztę można zaimprowizować :p
 
Top Bottom