Staff member

+
1. @Burza46 czy jeżeli mógłbyś na swojej klawiaturze mieć jeden dodatkowy klawisz to byłby to "Soon" czy "Ciekawy pomysł"?
2. Czy po HC w "core set" będzie 5 frakcji?
3. Czy karty spoza "core set" bedą w postaci nowych frakcji czy kart dodatkowych do już istniejacych talii?
4. Jaka będzie żywotność dodatków (kart spoza "core set")?

P.S. @Burza46: dzięki za Twoją ostatnio wzmożoną aktywność na forum!

1. Soon(tm)
2. Tak, 5 frakcji plus równe liczby kart w każdej frakcji :)
3. Poza core set wejdą dodatki albo w postaci frakcji albo dodatków (expansion)
4. Nie myślimy jeszcze o systemie rotacji i formatów - za wcześnie :)

P.S. Cała przyjemność po mojej stronie :)
 
Mam pytanie o kolekcję kart. Czy karty, które dostaliśmy za darmo (czytaj: karty Geralta, Triss, liderów z wyzwań i inne dostępne za darmo lub na starcie) będą potraktowane jako nasze i dostaniemy za nie pełną wartość w skrawkach? Czy w zamian za to dostaniemy po prostu nowe karty startowe, a wyzwania na liderów będziemy mogli zrobić od nowa?

Pełna wartość, plus nowe decki startowe, liderów będzie można zrobić od nowa w nowych wyzwaniach.
 
Skoro w przyszłym tygodniu wrzucicie listę uczestników Challengera to kiedy możemy się spodziewać informacji o tym gdzie odbędzie się ten turniej ?
Czy umiejętność każdego lidera ulegnie zmianie ?
Czy szpiedzy znikną na dobre z gry ? Nie chodzi mi tu o tych szpiegów z trzynastoma punktami siły, ale chodzi mi o tych z nilfgardu np. emisariusz. Krótko mówiąc czy archetyp szpiegów pozostanie w grze. Marzy mi się taki Jan Calvit jak kiedyś który przeciągał szpiegów na swoją stronę stołu :D

  • Podamy informację w przyszłym tygodniu
  • Nie wszystkich
  • Znikną szpiedzy CA
 
Ukazała się informacja, że pogody będą działały podobnie. Jednak przy dwóch rzędach zmienia to totalnie rozgrywkę, nie potrzebujemy tyle jednostek powodujących pogodę. Co sądzicie o tym by można było nakładać na rząd pogodę do 3 razy, wtedy będzie się potęgowało jej działanie np przy podwójnym mrozie z 2 ran 4 lub zrani 2 najsłabsze jednostki o 2.

Trochę OP, moim zdaniem ;)
 
Czy będzie można przepalić karty za full koszt ? Pytam ponieważ obecnie mogę przepalić karty na około 15k skrawków i nie wiem czy czekać do Homecomingu z tym przepalaniem :p:D
Czy mechanika POJEDYNEK zostanie w grze ?

PS. Są już znani wszyscy uczestnicy najbliższego challengera ? Jeśli tak to proszę mnie oświecić bo nie mogę znaleźć info o tym

Tak, po wyjściu Homecoming wszystkie karty zostaną zniszczone za pełny koszt. Pojedynek w jakieś formie możliwe, ze zostanie. Znani są uczestnicy Challengera w przyszłym tygodniu wrzucimy listę.
 
1. Kiedy dostaniemy zapowiadany film z przedstawieniem projektu Homecoming? (już 2 tygodnie minęły, więc już pewnie wystarczająco go dośmieszniliście)
2. Czy będzie to w tym miesiącu?
3. Czy ramki za najwyższe miejsce w rankingu będą dostępne dla szerszej liczby osób? Obecnie mogą sobie na nie pozwolić tylko osoby, które spędzają setki godzin miesięcznie w grze.

1. Jeszcze potrzebujemy trochę czasu
2. Taki jest plan
3. Nie :)
 
@Burza46 1. W odniesieniu do pytania jednego z graczy o płatną Wojnę Krwi, czy przeszło Wam (deweloperom) przez myśl udostępnienie kampanii za walutę w grze (złoto)?
2. Czy ograniczenia w budowie talii (pulą punktów) + dwie karty brązowe będą jedynymi ograniczeniami dla kart w Homecoming? Czy testowaliście jakieś rozwiązanie, zakładające ograniczenia w zagrywaniu kart na stół podczas rozgrywki (nie chodzi mi o system many, tylko np. o zagrywanie kart złotych i srebrnych, lub także kart liderów, że np. nie będziemy mogli zagrać złotej karty na starcie rozgrywki lub zanim nie zgromadzimy jakiejś ilości punktów z zagrywania innych kart brązowych itp.)

1. Wiele myśli przechodzi nam przez głowę ;)
2. Tak to jedyne ograniczenia
 
1. Czy na ten moment przewidujecie możliwość wydawania dalszych - po Wojnie krwi - kampanii singleplayer sięgających także do innych "pobocznych" historii?

2. Czy macie w planach wznowienie cyklicznych wydarzeń, jak np. noc Saovine? Zdaje sobie sprawę, że HC i Wojna Krwi mają priorytetowe znaczenie, ale tęsknię za tymi drobniejszymi "smaczkami" :)

1 i 2. Zobaczymy :)
 
Top Bottom