Staff member

+
Publiczna Beta - znane problemy, nad którymi pracujemy (Aktualizacja 01.02.2018)

Poniżej znajdziecie listę znanych nam problemów, nad których zaadresowaniem obecnie pracujemy.



Opisy:

1. Pracujemy nad jasnością wyrażeń używanych w opisach kart (takich jak "niezależnie od tego, gdzie się znajdują").



Karty:

2. Problem z wyświetlaniem wzmocnienia karty Ciri: Erupcja Mocy.

3. Grafika Lamii jest słabej jakości.

4. Problemy z aurą Okrętu Dzikiego Gonu.



Gra:

5. Błędy związane z zerwaniem połączenia podczas rozgrywki.

6. Gracze, którzy ukończyli niektóre wyzwania przed Aktualizacją Świąteczną, a inne po aktualizacji mogli otrzymać duplikaty kart Dowódców (informacja o dystrybucji skrawków w celu zniwelowania różnicy u graczy dotkniętych problemem znajduje się na https://twitter.com/CDPRED_Support ).

7. Jeśli oponent podda mecz w rundzie 1, gra nie jest liczona do postępów codziennych Zadań które wymagają wygranych rozgrywek W chwili obecnej działa to zgodnie z założeniami, ale zostanie zmienione.

8. Przy próbie logowania może pojawić się powiadomienie, żę ktoś jest już zalogowany na tym koncie, mimo, że nikt nie jest zalogowany.

9. Ikona ładowania (obracające się koło) może być widoczna podczas widoku ekranu podsumowania rozgrywki (jest to problem wizualny, doświadczenie itp. są dodawane normalnie).

10. Problemy z wydajnością kart premium.

11. Logo frakcyjne widoczne podczas ekranu poprzedzającego rozgrywkę w pierwszej rozgrywce po zapisaniu talii jest zawsze logiem Skellige.

12. Zmiana ustawień podczas gry na niewspieranej rozdzielczości powoduje obniżenie jakości tekstur.

13. Wyzwania mogą się czasem nie ładować.

14. Dzienne postępy mogą się nie resetować wizualnie po upływie dnia.



Jeżeli spotkacie graczy, którzy wykorzystują mechanizmy gry w niedozwolony sposób, prosimy o kontakt z naszym działem wsparcia technicznego za pomocą formularza znajdującego się na stronie https://www.playgwent.com/pl/contact-support
 
radzioo666;n10329972 said:
Dlaczego, gdy przeciwnik podda mecz w pierwszej rundzie nie zalicza się on do wygranych w zadaniach dziennych? Czy są jakieś określone zasady odnośnie nagród/punktów przyznawanych w przypadku gdy przeciwnik podda mecz w 1, 2 lub 3 rundzie?

Ostatnio zauważyłem, że kilkakrotnie przeciwnicy tracili połączenie tuż przed wyrzuceniem swojej ostatniej karty w momencie gdy ewidentnie mecz był dla mnie wygrany. Wydaje mi się to dość podejrzane i mam wrażenie, że rozłączanie mogło być celowym zachowaniem ze strony tych przeciwników. Jak wygląda wówczas kwestia nagród/punktów, bo często w takich przypadkach podsumowanie meczu nie chciało się prawidłowo wyświetlać? Punkty raczej dostałem, ale chciałbym mieć pewność.

Planujemy zmienić zasady dotyczące zaliczania wygranych rozgrywek do zadań dziennych. W przyszłości rozgrywki poddane w pierwszej rundzie także będą się liczyć do zadań dziennych.

Jeżeli przeciwnik się rozłączy przed rzuceniem ostatniej karty należy poczekać aż gra potwierdzi zerwanie połączenia. Za taką rozgrywkę otrzymasz tyle samo punktów co za normalną wygraną.


Klim-AS-88;n10336652 said:
Kiedy można się spodziewać zmian i poprawek w opisach kart w Polskiej wersji gry? Spora część użytkowników tego forum to gracze z odpowiednim stażem by poradzić sobie z niejasnościami w opisach, ale co z nowymi potencjalnymi graczami? Pytam bo namówiłem paru kolegów i skończyło się masą pytań o faktyczne działanie kart . Tylko proszę nie odsyłać do formularza zgłoszeniowego bo wysyłanie tam uwag to marnowanie czasu:) ostatni hotfix naniósł zaledwie kilka poprawek . Każdy rozumie ze balans i mechanika gry jest najważniejsza i nad tym twórcy się skupiają ale ponad 200 błędów w 500 kartach naprawdę robi wrażenie :)

W dalszej trosce o nowych graczy zapytam o główną stronę internetową gwinta.
Cytując jej fragment " ...Twoja obecność tutaj świadczy o tym, że już teraz chcesz dowiedzieć się więcej o Gwincie, prawda? Świetnie oto kilka informacji!"
Skoro nikt nie ma czasu uaktualnić podstawowej instrukcji dopiszcie chociaż jedno słowo, "Nieaktualnych"bądź podlinkujcie instrukcje odnośnikiem chociażby na to forum, na pewno znajdzie się wielu chętnych do pomocy czy udzielania rad i wskazówek. Zachęcajmy do gwinta, nie odstraszajmy, niech przychodzą nowi gracze bo chciałbym zacząć wygrywać :D

Zarówno jeśli chodzi o opisy kart jak i informacje na stronie można się spodziewać aktualizacji w najbliższym czasie.


KDKor;n10350522 said:
Witam,

1. kiedy planowana jest najbliższa łatka balansująca? Czy jest to kwestia tego tygodnia? Czy dopiero po 05.02.2018?
2. czy wraz ze wspomnianym balansem planujecie wprowadzić jakiekolwiek poprawki do gry? np. wspomniane powyżej błędne opisy kart?
3. koniec beta testów zapowiadany był na ten rok (2018). Czy jest szansa aby premiera pełnej gry miała miejsce jeszcze przed grudniem? Czy znany jest jakiś konkretny kwartał, w którym to Gwint oficjalnie wyjdzie wreszcie z bety?
4. kampania dla jednego gracza + nowa frakcja. I połowa roku? II połowa? Chociaż tyle... :)

Pzdr!

1. Soon ;)
2. Tak, aktualizacja balansująca wprowadzi także między innymi korekty do opisów kart.
 
Publiczny Serwer Testowy już działa!



Właśnie uruchomiliśmy Publiczny Serwer Testowy dla GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej. Celem PST jest zaprezentowanie Wam zmian w balansie, które pojawią się w następnej aktualizacji. Cenimy Wasze opinie, więc jeśli natkniecie się na jakiekolwiek błędy albo będziecie mieć sugestie, śmiało zgłaszajcie je naszej pomocy technicznej poprzez specjalną zakładkę w formularzu!

Pamiętajcie, że liczba graczy, którzy mogą jednocześnie grać na PST jest ograniczona. Po zalogowaniu na serwer testowy Wasz poziom zostanie zresetowany do 1 i będziecie mieć dostęp do pełnej kolekcji kart. Nie ma możliwości przeniesienia nagród zdobytych na PST do głównej gry.

Serwer testowy GWINTA jest dostępny jedynie na PC, w języku angielskim — żeby na niego wejść musicie być zalogowani w kliencie GOG Galaxy. Aby włączyć PST należy wejść w “Opcje” (znajdują się pod przyciskiem WIĘCEJ, obok przycisku GRAJ), następnie przełączyć “Kanały Beta” na “Aktywne” i wybrać kanał “OBT PTR”. Po ściągnięciu aktualizacji możecie rozpocząć rozgrywkę!

Serwer PST będzie otwarty do południa w poniedziałek 5 lutego.
 
Last edited:
[AKTUALIZACJA] Ogłaszamy kwalifikacje do GWENT Challenger #3!



Dzięki styczniowemu GWENT Open znamy dwóch kolejnych graczy, którzy dołączą do Freddybabesa podczas kwietniowego GWENT Challenger. Są to SuperJJ, zwycięzca styczniowego GWENT Open, oraz Adzikov, finalista tego turnieju. Oznacza to, że zostało jeszcze 5 miejsc do wypełnienia!

Dwa z nich zostaną przyznane finalistom marcowego GWENT Open, a kolejne dwa zarezerwowane są dla tzw. Dzikich Kart, czyli graczy zaproszonych do rywalizacji w turnieju przez CD PROJEKT RED. Ostatnie miejsce zdobędzie gracz z największą liczbą punktów “Crown Points” zgromadzonych na przestrzeni dwóch sezonów Pro Ladder poprzedzających Challengera.

Na podstawie odzewu społeczności zdecydowaliśmy, że Dzikie Karty zostaną wybrane w wyniku dwóch tur kwalifikacji dla 200 graczy znajdujących się na szczycie rankingu Pro Ladder. Warto jednak pamiętać, że nie jest to stała reguła i w przyszłości możemy zadecydować o przyznawaniu Dzikich Kart w inny sposób.

Format kwalifikacji Dzikich Kart do kwietniowego GWENT Challenger będzie się różnił od kwalifikacji do grudniowego turnieju. Tym razem kwalifikacje będą się odbywały w dwóch turach, każdej trwającej 2 dni.

Pierwsza tura kwalifikacji odbędzie się w dniach 24-25 lutego. Możliwość udziału będa mieli gracze, którzy znajdą się wśród 200 najlepszych osób w rankingu Pro Ladder 21 lutego o 23:59.

Druga tura kwalifikacji odbędzie się w dniach 24-25 marca. Możliwość udziału będa mieli gracze, którzy znajdą się wśród 200 najlepszych osób w rankingu Pro Ladder 21 marca o 23:59.

W kwalifikacjach mogą brać udział jedynie ci gracze, którzy nie zostali jeszcze zakwalifikowani do najbliższego turnieju GWENT Challenger. Gracze spełniający niezbędne warunki, którzy na co dzień grają na platformach PS4 i Xbox One, na czas trwania obu tur dostaną specjalne konta GOG.com. Platformy, na których odbędą się kwalifikacje zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Zasady i format

Pierwszego dnia każdej tury kwalifikacji, uczestnicy rozegrają 8 rund w systemie szwajcarskim, do momentu wyłonienia 16 najlepszych graczy:
  • w przypadku kiedy gracze skończą z takim samym wynikiem zostanie zastosowany System Buchholza;
  • każdy uczestnik musi stworzyć co najmniej 2 talie, dwóch różnych frakcji;
  • wszystkie mecze będą rozgrywane w formacie best-of-three, bez banowania talii;
  • frakcje nie mogą się powtarzać;
  • zwycięskie talie nie mogą zostać ponownie wybrane i użyte w rozgrywce;
  • ponowne użycie przegranych talii jest dozwolone;
  • talie mogą być modyfikowane pomiędzy meczami.

Drugiego dnia każdej tury kwalifikacji, 16 najlepszych graczy z poprzedniego dnia zmierzy się w formacie podwójnej eliminacji (double-elimination):
  • wszystkie mecze będą rozgrywane w formacie best-of-five;
  • przed rozpoczęciem meczu gracze będę mogli w tajemnicy zbanować jedną talię przeciwnika;
  • gracze będą zestawieni na podstawie wyników z pierwszego dnie kwalifikacji;
  • każdy uczestnik musi stworzyć 4 talie, czterech różnych frakcji;
  • frakcje nie mogą się powtarzać;
  • zwycięskie talie nie mogą zostać ponownie wybrane i użyte w rozgrywce;
  • ponowne użycie przegranych talii jest dozwolone;
  • talie nie mogą być modyfikowane pomiędzy meczami i muszą być przesłane administratorowi turnieju najpóźniej godzinę przed jego rozpoczęciem.

Korzystanie z trackerów podczas kwalifikacji jest dozwolone.

Zwycięzcy obu tur kwalifikacji zostaną zaproszeni do uczestnictwa w kwietniowym GWENT Challenger, podczas którego będą rywalizować o część puli nagród wynoszącej 100 000 USD, sygnet zwycięzcy Challengera oraz bilet na GWENT World Masters. Więcej o naszym programie e-sportowym dowiecie się tutaj.

[AKTUALIZACJA]

Drodzy Gwinciarze i Gwinciarki,

Ogłoszenie kwalifikacji do kwietniowego GWENT Challenger wywołało ożywioną dyskusję, dlatego postanowiliśmy odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania i rzucić nieco światła na nasze plany związane z kwalifikacjami do GWENT Challenger oraz nasz stosunek do turniejów organizowanych przez społeczność graczy.

P: Dlaczego właśnie ta konkretna data (24-25 lutego) została wybrana na termin kwalifikacji do GWENT Challenger?
O: Postanowiliśmy zorganizować dwie tury kwalifikacji do kwietniowego turnieju GWENT Challenger żeby zapewnić graczom większą elastyczność w nadchodzących miesiącach. Gracze, którzy z różnych powodów, nie będą mogli wziąć udziału w pierwszej turze kwalifikacji dostaną drugą szansę aby ubiegać się o miejsce w turnieju. Wybór tej daty nie był przypadkowy - musieliśmy wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak harmonogram Pro Ladder, wydarzenia z serii GWENT Masters i aktualizacje gry.

P: Czy nie możecie po prostu zmienić daty kwalifikacji do GWENT Challenger żeby nie kolidowały z turniejem Wild Hunt w Filadelfii?
O: Gdybyśmy mieli taką możliwość na pewno byśmy z niej skorzystali. Niestety, w tym przypadku przeniesienie kwalifikacji na inny termin nie jest możliwe. W przyszłości nie zawsze będziemy w stanie uniknąć kolizji z nieoficjalnymi turniejami GWINTA - w celu zachowania integralności naszych turniejów nie możemy ujawniać niektórych informacji (jak np. terminów kwalifikacji) przed ich oficjalnym ogłoszeniem, osobom trzecim. Zobowiązujemy się do komunikowania naszych planów z większym wyprzedzeniem, ale nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że kolejne wydarzenia nie będą ze sobą kolidowały.

P: Co z graczami, którzy spełniają warunki udziału w pierwszej turze kwalifikacji do GWENT Challenger, a jednocześnie pragną wziąć udział w turnieju Wild Hunt w Filadelfii? Znajdują się teraz w trudnej sytuacji.
O: Wszyscy gracze, którzy spełniają warunki udziału w pierwszej turze kwalifikacji do GWENT Challenger i postanowią wziąć udział w turnieju Wild Hunt mają zagwarantowane miejsce w drugiej turze kwalifikacji, która odbędzie się w dniach 24-25 marca, niezależnie od ich pozycji w rankingu Pro Ladder w marcu. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale mamy nadzieję, że ułatwi tym graczom decyzję.

P: Czy problem kolizji dat obu wydarzeń nie wpływa negatywnie także na organizatorów turnieju Wild Hunt?
O: Pomimo pogłosek o napiętych stosunkach między organizatorami turnieju Wild Hunt (N3rd Street Gamers) a CD PROJEKT RED, pomiędzy obiema stronami panuje przyjazna atmosfera. Jesteśmy w bezpośrednim kontakcie z N3rd Street Gamers i nadal będziemy wspierać ich inicjatywy. Kolizja wydarzeń nie powinna mieć negatywnego wpływu na organizatorów turnieju Wild Hunt, ze względu na to, że kwalifikacje do GWENT Challenger nie będą transmitowane. Bardzo cenimy wysiłek, który organizatorzy i członkowie społeczności włożyli w organizację tego wydarzenia i trzymamy kciuki za powodzenie turnieju Wild Hunt!
 
Last edited:
Dariusz77 Marat87

Mi też się talia ładnie sprawdziła, przynajmniej na niskich rangach. Zgodzę się, że Jaskółka nie jest najlepszym pomysłem, ja wymieniłam na Mahakamski Dwójniak.

Proponuję też Nadzorców Niewolników zamiast Medyków z Vicovaro (efekt niemal identyczny, ale nie jesteś uzależniony od tego co przeciwnik ma na cmentarzu) lub za Emisariuszy (wtedy, mając i Medyków i Nadzorców możemy skopiować przeciwnikowi niemal połowę talii).
 
2jacks;n10319852 said:
A ja mam pytanko dotyczące turniejów. Nie bardzo się orientuję jak to teraz wygląda, ale czy będzie jeszcze możliwośc grania w jakichś turniejach jeśli się nie jest na szczycie pro laddera? Pierwszy turniej to było chyba 250 najlepszych z rankingu.....czy od teraz tym rankingiem będzie tylko pro ladder?

Tak, to Pro Ladder jest pierwszym krokiem do turniejów. Przed GWENT Challenger organizowane są specjalne kwalifikacje dla 200 najlepszych osób z Pro Laddera, które dają możliwość uczestniczenia w turnieju.

Pełne zasady naszej serii e-sportowej, GWENT Masters, znajdziesz w tym filmie:
 
RosomakMat;n10331602 said:
Czy mi się wydaje czy czas pojedynku frakcji został wydłużony? Czy wygrane mecze do momentu zmiany zasad liczą się do wymaganych 30 by uzyskać ramkę? Czy trzeba wygrane nabijać na nowo?

Tak, ze względu na zmianę zasad Pojedynek został przedłużony o 3 dni - kończy się w czwartek, 1 lutego o 14:00.
Liczą się wygrane od momentu rozpoczęcia Wyzwania.
 
luk757;n10327992 said:
W porządku, ale nie chodzi o sytuację remisową tylko konkretnie o wygranie ponad 30 meczów obiema frakcjami przy czym np. dla Potworów 31 wygranych a dla Nilfgaardu 32 wygrane? Póki co czysto teoretycznie pytam ale wolę się upewnić.

W takiej sytuacji masz więcej wygranych Nilfgaardem, więc jesteś sprzymierzeńcem Cesarstwa. Jeśli NG wygra Pojedynek otrzymasz ramkę+100 pyłu, a jeżeli przegra tylko ramkę.
 
WALKM4N;n10327762 said:
Czy nowy update wpływa jakoś na sytuację graczy, którzy pod koniec wyzwania będą mieli równą ilość wygranych gier obydwoma frakcjami? Jeśli się nie mylę, to wcześniej zostało zapewnione, że tacy gracze otrzymają ramkę, czy ta informacja jest wciąż aktualna?

luk757;n10327792 said:
A jeśli dajmy na to wygram 30 meczów jedną i drugą frakcją to co wtedy? Nie ma to znaczenia? Ogólnie fajne zmiany, dobry kierunek.

W przypadku remisu jesteście traktowani jako sprzymierzeńcy wygranej frakcji.
 
lunatyk393;n10327692 said:
A co jezeli przeciwnik spasuje w pierwszej lub drugiej rundzie? To tez sie liczy jako wygrana? Jezeli mozna dac graczowi GG to znaczy, ze mecz sie liczy?

Liczą się jedynie zakończone mecze.

Wikli;n10327722 said:
Trochę niejasne - chodzi tylko o tryb potyczki? Zwycięstwa w trybie rankingowym nie wliczają się?

Liczą się gry w każdym trybie, wyłączając grę z przyjacielem.
 
brendix;n10252772 said:
Pytanko.
1. Dlaczego kończą się nagrody za wygrane rundy ?
Na logikę to chytając : im więcej grasz tym mniej dostajesz.:wat:
Wydawało mi się zawsze że im więcej gram tym więcej dostaję gdyż doceniam produkt i poświęcam mu więcej czasu i dostaję nagrody, a kolega CDPR daje mnie gratys jakiś :hmm:
Na dzień dzisiejszy jak zobaczę ekran koniec nagród, podświadomie kończę grę , chociaż nie jestem jakiś mega napalony na nagrody ale chciałem się po prostu dopytać co kierowało konstruktorem.

Dalej.
2. Dlaczego jeśli zawodnik spasuje, wielki jak stodoła i ciemny jak szatana rzyć pasek na górze ekranu zasłania ilość kart w ręce gracza, znaczy przeciwnika ???
3. Dlaczego karty premium pięknie chodzą w "garażu" a na rozgrywce zamulają jak mój pies po spacerze w górach ?
4.Proszę uniżenie na kolanach żeby pojawiły się przekleństwa w grze, błagam, zlitujcie się i dajcie tym przemiłym krasnalom siarczyście zakląć bo się bidulki męczą jak wymawiają te wszystkie piękne słówka. Opcja poniżej 18 i powyżej 18 w ustawieniach gry i weryfikacji konta Microsoft XBOX LIVE w moim przypadku załatwi sprawę.Niech to będzie pełnoprawna słowiańska mięsista Rwa mać !!:comeatmebro:

Dziękuje za uwagę i pozdrawiam

Brendixglobus
XBOX ONE

1. Obecny system nagród nie jest wersją finalną. Wciąż nad nim pracujemy i szukamy innych rozwiązań.

3. Zachęcam do kontaktu z naszym działem pomocy technicznej. Można się z nim skontaktować poprzez ten formularz: https://www.playgwent.com/pl/contact-support


Balanced_MindPL;n10253072 said:
Nie ma za co! Mam pytanie czy jest muzyka do Wszystkich frakcji wiem, że w potworach grając przeciw była idealna muzyka, ale na innych frakcjach nie było lub byłem głuchy?

W domyślnej ścieżce dźwiękowej gry GWINT znajdziesz utwory inspirowane wszystkimi frakcjami - każda frakcja ma po jednym utworze, który był nią inspirowany.


MaRIB1;n10294682 said:
Witam, szukałem na forach nie mogłem znaleźć odpowiedzi, więc zapytam tutaj.

1. Czy talie, które stworzymy w grze są przypisane do naszego konta na serwerze? Czyli jak wejdę w grę na swoje konto na innym komputerze albo po formacie, to będę miał swoje talie ?

2. Wiem, że można zapisywać talie na http://www.gwentdb.com/, ale jest to czasochłonne trochę.
Wcześniej mogłem zapisywać talie przez zrzut ekranu, teraz nie ma takiej możliwości ponieważ nowy widok nie pokazuje wszystkich kart w jednym oknie.

Czy będzie możliwość widoki całej talli, albo opcja zapisu na dysku ?

1. Tak. Jeżeli odpalisz grę na innym komputerze i zalogujesz się na swoje konto, to będziesz miał dostęp do talii, które utworzyłeś.

2. Dzięki za feedback! Przyglądamy się interfejsowi użytkownika i będziemy starali się go ulepszać.


Mateszar;n10295602 said:
Chciałbym się dowiedzieć czy w przyszłości pojawi się w grze informacja z jakiego państwa są gracze, którzy odbywają starcie? Fajnie jak ktoś będzie wiedział z kim ma okazje się pojedynkować. Jeśli nie bezpośrednio w trakcie rozgrywki to może w profilu, gdzieś obok ulubionej karty, w tabeli rankingowej lub możliwość ustawienia takiego prefiksu obok nicku w [ ], który będzie składał się z kilku liter? [PL]Mateszar - to mi się podoba. Może na niskich rangach nie ma to większego znaczenia, ale na 21 randze taka informacja to super sprawa. Ułatwi to również zawieranie nowych znajomości, w końcu lepiej pisać z kimś w ojczystym języku niż obcym zwłaszcza, że można to robić w trakcie gry. Dodanie czegoś takiego, chociażby w formie opcjonalnej jest fajne, jeśli oczywiście jest to technicznie możliwe do zrobienia.

Ciekawy pomysł! Na chwilę obecną nie mamy takich planów.


brendix;n10303992 said:
Czy będzie wprowadzona opcja Kar i nagród za poddawanie pojedynków ??
Np. 10 złota z puli poddającego na konto wygranego ?
Wkurzające jest na potyczkach bezkarne poddawanie gier.
Na rankingach chociaż masz darmowe punkty za delikwenta.

Dodawanie znajomych lub pisanie wiadomości bezpośrednio z Gwinta do przeciwnika ? (Mowa tu o użytkownikach Xbox Live)

Już pytałem, ale czy będzie możliwość poproszenia przeciwnika o rewanż po zakończonej rozgrywce ?

Czy będzie możliwości organizowania turniejów bezpośrednio z konsoli ??
Czyli wrzucam do puli nagród 1000 złota lub 1000 pyłu i organizuje mały turniej wewnętrzny ? (wiem ciężkie w ogarnięciu na pierwszy rzut oka, ale przy odrobinie czasu ?)

Czy wprowadzone zostaną jakiekolwiek statystyki dla graczy konsolowych ?? Ilość wygranych dziennych, miesięcznych, którą frakcją, ilość pojedynków etc.?

Tyle na dziś.

Nie planujemy wprowadzania systemu kar.

Możliwość wysłania rewanżu to bardzo ciekawa opcja, ale na chwilę obecną nie planujemy wprowadzania takiej funkcjonalności.

Możliwość organizowania turniejów także brzmi ciekawie, ale tak jak w poprzednim przypadku - na chwilę obecną nie planujemy takiej funkcjonalności.
 
marineiro
Nie musisz mieć w talii WSZYSTKICH brązów, które posiadasz. W Ciri: Erupcja Mocy chodzi o coś innego, o zmianę mechaniki tworzenia talii.

Twórz talię tak jak zazwyczaj, dobieraj brązy, które Ci pasują, ale pamiętaj, że każdą brązową kartę, którą wybierzesz, musisz wrzucić do talii w dokładnie 2 egzemplarzach.

Rzuć okiem na przykładową talię.
 
Top Bottom