Night City wita!

+

Vattier

CD PROJEKT RED
> Odbieranie danych: cyberpunk2077_zwiastun_e3_2018.mp4
> Pobieranie pliku...
> Pobieranie zakończone!
> Status: PLIK GOTOWY

Night City, Kalifornia. Rok 2077.

Świat się rozpada. Megakorporacje kontrolują wszystkie sfery życia z wysokości swoich megalitycznych biurowców. Poniżej, ulicami rządzą naszprycowane gangi, technoszumowiny, i dilerzy nielegalnego braindance’u. Pomiędzy nimi – mieszanina dekadencji, seksu i popkultury na tle okrutnych zbrodni, skrajnego ubóstwa i obietnicy nieosiągalnego American Dream.

Jesteś V, cyberpunkiem. W tętniącym życiem i technologią świecie wzmocnionych cybernetycznie ulicznych wojowników, błyskotliwych netrunnerów i korpohakerów zaczyna się Twoja opowieść.

 
Jaram się niesamowicie. Chociaż klimat zwiastuna wydaje się za mało night jak na night city z pierwszego teaseru. Liczyłem na odrobinę więcej neonów w ciemnym mieście. Liczę, że wydanie pieniędzy, aby zanurzyć się w świecie zarówno przemocy jak i marzeń będzie dobrą decyzją
 
Masa szczegółów w trailerze aż powalają! Klimat się wylewa tonami! Co do kolorów to bym się nie przejmował bo biorąc pod uwagę zmiany pogody i pory dnia to będzie też mrocznie.
 
Mi się podoba i to bardzo.
Narzekają na kolorystykę, w W3 mi się średnio podobała, ale ustawienia reshade i jest klimacik jak ta lala. Tutaj na pewno też tak będzie.
Postacie, animacje i mimika będą lepsze niż W3 a tam już były bardzo dobre. Widać to na zwiastunie. Mam nadzieję że model jazdy i zniszczeń samochodów, pojazdów będzie lepszy jak w Watch_Dogs :). Ale to trzeba gameplay zobaczyć.
Ogromne żyjące miasto, ale to tylko rozwinięcie pomysłu i technologii z W3, zresztą co się tu rozpisywać każdy element z W3 który robił na mnie wrażenie będzie tutaj w wersji większej i lepszej. Przynajmniej takie mam założenia.
Od strony graficznej trailer wygląda świetnie, mam nadzieję że sceny są renderowane w czasie rzeczywistym, ale w W3 większość filmików jest tak renderowana oprócz zaledwie kilku i nie mam na myśli intra CGI. Chociaż trailer momentami wyglądał jak CGI, gdyby dać kolorystykę złotą to jak ten z Human Revolution :) jeśli poziom techniczny się utrzyma to ja cie...
Mam nadzieję że nie będzie downgradów tym razem, chociaż możliwości silnika i modowanie da na pewno sporą szansę w kwestii wyciskania soków ze sprzętu, nawet jeśli obniżenie grafiki nastąpi, ale za wcześnie o tym.
Premiera pewnie jesień 2019.
P.S. Jest wersja z dubbingiem?
 
Na pewno kolorystyka ma swoje uzasadnienie : ). Jakie, o tym się dopiero przekonamy. Mnie wydaje się jednak, że CDP wolało by ten świat dobitnie przypominał nasz, niejako tuż o krok. W ten sposób mogą osiągnąć tak jakby "przeplatające" się rzeczywistości i wysoką wiarygodność realiów oraz postaci.

Efekt "zwyczajności" może więc paradoksalnie spotęgować klimat i sprawić, że CP2077 przeniknie do światowej kultury nie mniej, a może wręcz bardziej niż zrobił to Wiedźmin. W tej chwili ogromnie to wszystko ciekawe. Choć też wypadałoby się nie tworzyć "overhype'u". Redzi to twórcy świetnych gier, lecz nadal tylko ludzie. Patrząc na ów zwiastun, jako świeży game developer, łapię się za głowę myśląc o ilości pracy i ogromu ryzyka w tym projekcie w porównaniu do Wiedźmina.
Postanowili wejść z kamerą w samo centrum miejskiego życia i wszystko to ukazać. Przekrojowo. Szalenie ambitne podejście. Ogromne wyzwanie z praktycznie każdej perspektywy. I tym ciekawiej.
 
Jest dobrze a nawet bardzo dobrze!
Jedynie co do czego można się przyczepić to zbyt jasna kolorystyka.
Czekam na gameplay I datę premiery!
 
Jedyne co mnie zawiodło to sądziłem, że już dawno odejdzie się od samochodów kołowych, gdzie te poduszkowce, elektropoduszkowce czy inne latające statki? ;-D

Chociaż nowy trailer jest bardziej cukierkowy niż cinematic. który krzyczał z ekranu Philipem K. Dickiem.
 
Trochę słabo, że nie ma możliwości usłyszenia Polskiego dubbingu w akcji, ale trailer konkret! Czekamy :cool:
 
Jedyne co mnie zawiodło to sądziłem, że już dawno odejdzie się od samochodów kołowych, gdzie te poduszkowce, elektropoduszkowce czy inne latające statki? ;-D

No przecież są :p







A to że wciąż się używa tradycyjnych 'czterech kółek' nie jest wcale takie dziwne. W dzisiejszych czasach też mamy masę technologii, która teoretycznie powinna zastąpić starszą wersję, a jednak 'starocie' wciąż są w obiegu.
 
W zwiastunie znajduje się wiadomość dla fanów od Redów. Wyjaśniają w niej czemu tak długo nie było niczego nowego o cyberze
 
W wideo masz polskie napisy.
To wystarczy i wystarczyłoby nawet w finalnej grze.

Właśnie napisy, a Redzi przyzwyczaili, bynajmniej mnie, że zawsze nawet w najmniejszych zwiastunach do Wiedźmina dodawali oddzielne wideo z polskim udźwiękowieniem.

Nie jest wiadome nawet czy będzie dubbing.
Niby nie jest, ale czy naprawdę w to wierzysz? W tych czasach gry AAA posiadające tylko jeden język to raczej coś niespotykanego.
 
Top Bottom