Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Czy ja wiem.. Może to materiał specjalnie pod IGN. No, przekonamy się niedługo :)

Pogadałem sobie chwilę z przedstawicielem CP2077.. Kazał mi na razie trzymać pieniądze w portfelu :( (tak, niemalże wciskałem mu je do kieszeni :D) Dodał potem, że "damy znać co i jak z preorderami później
" i już miałem podchwycić temat, że "później" brzmi o wiele bliżej niż "w przyszłości".. ale dałem sobie siana z doszukiwaniem się ukrytego sensu :D


@Sylvin btw.

> Wyszukiwanie...
> Znaleziono: gameplay.exe
> UWAGA: zawiera informacje poufne
> Odmowa dostępu

:(
 
Last edited:
Małe podsumowanie z mojej strony:

1. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem ten trailer z E3 to uznałem, że taki jest właśnie Cyberpunk, ale ja nie znam gatunku i nie wiedziałem, że w tym gatunku ma niby wiecznie trwać noc i padać deszcz.
- Trochę to głupie założenie dla całego gatunku. Ewidentnie świat Cyberpunka przerodziłby się w jakiś Wodny Świat, a protagonistą byłby Noe.
- Dopiero z komentarzy ludzi dowiedziałem się, że jest inaczej niż w pierwszym zwiastunie jeśli chodzi o klimat, bo dla mnie to było to samo. Przecież w pierwszym trailerze też jest kolorowo, tylko, że noc jest. Poza tym w głowie miałem ciągle to:

https://i.kinja-img.com/gawker-medi...ogressive,q_80,w_800/hpoynl5yb5gundihsow4.jpg

Kiedy więc zobaczyłem trailer z E3, to zobaczyłem właśnie to czego spodziewałem się po pierwszym zwiastunie i tym obrazku powyżej i nawet po obrazkach z tych całych wcześniejszych cyberpunków. Właściwie to ja zawsze myślałem, że Cyberpunk to bardziej taki kolorowy, neonowy świat i dopiero - może to dziwnie brzmi - w tym przejaskrawieniu ukryty jest swego rodzaju mrok, jakby te kolory dehumanizowały świat. Dlatego zresztą po części jakoś mi nie podchodził kiedy byłem młody i miałem większe parcie na mroczność w tradycyjnym pojęciu (ciemno i mglisto). Dzisiaj mi to przeszło.

Najbardziej rozbawiły mnie komentarze ludzi rozczarowanych, że Cyberpunk 2077 nie będzie taki mroczny jak Wiedźminie 3! A ja przecież ciągle pamiętam ile to tysięcy stron na forach zostało zapisanych narzekaniami jaki to Wiedźmin 3 będzie kolorowy, słoneczny, cukierkowy, a idź panie z takim Wiedźminem... Nagle się okazuje, że Wiedźmin 3 jest jednak mroczny!

2. Kamera. Jak większość chyba preferuję w RPGach widok z trzeciej osoby. Pamiętam, że jak raz wyszła jakaś plotka, że któryś Wiedźmin (2 albo może nawet 3) miałby być FPP to bardzo mi się to nie spodobało... No ale zobaczymy. Teraz jednak jestem bardziej obojętny jeśli o to chodzi.

3. Jeszcze odnośnie romansów, o których tutaj wspomniano. Dlaczego w grach zawsze mają być poważnie traktowane? Dlaczego zawsze mają mieć ten ciężar powagi, skoro nawet w życiu prawdziwym bywa z tym różnie. Gra ma być bardziej dorosła, dojrzała i poważna niż my sami?
 
Łoł. W kitę jelenia, co to się podziało.

Ktoś wcześniej w poście wrzucił linka do recenzji IGN. Zauważyliście, że tam jest odnośnik do amazona..?

Recenzja:
http://www.ign.com/articles/2018/06...-like-the-witcher-but-it-does-look-incredible

Amazon:
https://www.amazon.com/Cyberpunk-20...scsubtag=c8efb963-11e6-45e9-a620-cef8d257633e

Vattier już pisał na interze, że to nie jest oficjalna informacja i żeby trzymać się oficjalnych kanałów chcąc uzyskiwać tylko takie.
 
Ale nas IGN oszukuje.. Miał być Spiderman a potem Cyberpunk.. Po Spidermanie był Anthem.. Przerwa i po przerwie LEGO Super Villains.. SAY WUUUUT. Sabotaż jakiś ;c
 
Jestem ciekawy czy te pokazy Anthem i Lego to nie specjalna zagrywka, żeby podnieść ciśnienie przed CP2077.
 
Dobra.. To niezbyt profesjonalne. Tysiące ludzi ogląda panel o CP2077 (opóźniony), ludzie niemalże spijają słowa z ust developera, a oni kuźwa nawet nie potrafią wyciszyć dźwięków trailera? Świetnie.. Bardzo kurde profesjonalnie ;/
 
Top Bottom