Z ps4 na pc.

+
Z ps4 na pc.

Witam, przygode z gwintem zacząłem na ps4, zrobiłem lekki postęp, zainstalowałem gre na laptopie i pojawił się problem. Po zalogowaniu się na gogu tym samym adresem e-mail co na psstore i odpaleniu gwinta powstało nowe konto. Czy jest możliwość odzyskania konta z ps4 na pc?
 
Poszukaj na forum, bo juz padały odpowiedzi na to pytania - w tym bezposrednio od CDPR.
Z tego co mi swita nie ma takiej mozliwosci.
 
Jakoś przeboleje, ciekawe czy gdy ukaże się na androida będzie można przenieść konto pc. Biorąc pod uwage to że na taką wersje pewnie jeszcze sobie poczekamy trudno byłoby to przetrawić :)
 
Larry.90;n10967810 said:
Jakoś przeboleje, ciekawe czy gdy ukaże się na androida będzie można przenieść konto pc. Biorąc pod uwage to że na taką wersje pewnie jeszcze sobie poczekamy trudno byłoby to przetrawić :)

Raczej na pewno konto GOG będzie można zsynchronizować z tym na androidzie, natomiast nw jak z Gwintem ze Sklepu Windowsa. PS4 i XBOX nie ma takiej możliwości, bo mówiąc najkrócej Sony i Microsoft musieliby się zgodzić na ciągła wymianę plików z serwerem REDów a w przypadku innych gier raczej co do zasady tego nie robią więc i w tym przypadku nie zrobili wyjątku, a przynajmniej według mnie tak to wygląda.
 
Liczę na to, że znajdą jakieś rozwiązanie dla graczy konsolowych. Ja gram tylko na PS4 i mam tam dużo osiągnięte. Słabo mi się widzi, żeby na wersji mobilnej zbierać wszystko od nowa.
 
Liczę na to, że znajdą jakieś rozwiązanie dla graczy konsolowych. Ja gram tylko na PS4 i mam tam dużo osiągnięte. Słabo mi się widzi, żeby na wersji mobilnej zbierać wszystko od nowa.
Z wersją mobilną prawdopodobnie będzie jak z GOG-iem - wersja z PS4 nie będzie miała powiązania. To oczywiśnie nic pewnego, ale radzę przestawić się na taki tok myślenia.
 
Jeśli serio nie ma sposobu na połączenie kont, choć nie chce mi się wierzyć to może inaczej by się dało zachować swoje wysiłki. Wystarczyłaby jakaś jednorazowa weryfikacja, że ten gracz faktycznie ma konto na PS4 i mogą sprawdzić ile ma skrawek, pyłu, jakie karty, awatary, itd. I wtedy przydzielić to co ma na nowo utworzone konto mobilne, już pal licho statystyki jak ilość wygranych czy pozycja w rankingu. Najważniejsze by jednorazowo zweryfikowali, przyznali to samo co ma na PS4 i można przestawić się na mobilną grę. Lepsze to niż zupełnie gra od nowa Ale myślę, że jednak jest jakiś sposób na połączenie, może to kosztuje, może o czymś nie wiedzą, ale jest.
 
Jeśli serio nie ma sposobu na połączenie kont, choć nie chce mi się wierzyć to może inaczej by się dało zachować swoje wysiłki. Wystarczyłaby jakaś jednorazowa weryfikacja, że ten gracz faktycznie ma konto na PS4 i mogą sprawdzić ile ma skrawek, pyłu, jakie karty, awatary, itd. I wtedy przydzielić to co ma na nowo utworzone konto mobilne, już pal licho statystyki jak ilość wygranych czy pozycja w rankingu. Najważniejsze by jednorazowo zweryfikowali, przyznali to samo co ma na PS4 i można przestawić się na mobilną grę. Lepsze to niż zupełnie gra od nowa Ale myślę, że jednak jest jakiś sposób na połączenie, może to kosztuje, może o czymś nie wiedzą, ale jest.
Połączenie konta GOG z kontem na mobilki, REDzi mogą zrealizować bez problemu. Na konsolach kontami rządzi Sony (PS), albo Microsoft (XBOX)
 
Jeżeli chodzi o synchronizację pomiędzy platformami, to Epic Games jakoś poradziło sobie z synchronizacją PC/MAC i PS4.
 
Jeżeli chodzi o synchronizację pomiędzy platformami, to Epic Games jakoś poradziło sobie z synchronizacją PC/MAC i PS4.

Najwyraźniej wszystko jest kwestią pieniędzy... sam miałem już kilka poważnym podejść do zakupu konsoli ale ostatecznie za każdym razem cieszę sie, że mam jednak ten komputer.
 
Top Bottom