Nowa funkcjonalność forum — śledź posty REDów!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Przedstawiamy pierwszą nową funkcję naszego oficjalnego forum — RED Tracker!

Nasze forum jest dla nas drugim domem i chcemy, żebyście czuli się na nim swobodnie. Z uwagą czytamy Wasze opinie i zauważyliśmy, że brakuje Wam prostego sposobu na śledzenie wszystkich postów pracowników CD PROJEKT RED na forum. RED Tracker pokazuje wszystkie posty REDów w ramach forum danej serii, w kolejności chronologicznej. Nie musicie już przeszukiwać każdego tematu po kolei, żeby znaleźć interesujące Was informacje. Śledzenie nas nigdy nie było prostsze! ;)

Jak podoba Wam się RED Tracker? Jakie inne funkcje chcielibyście zobaczyć na naszym forum? Dajcie nam znać w komentarzach!
 
Mnie tam nie brakowało, ale to może ze względu na prosty fakt absolutnego niedostatku tychże postów, które mógłbym śledzić. Gwintem jestem niezainteresowany, a to tam się głównie czasami ktoś odzywa i odpowiada. Jeśli macie coś ciekawego do przekazania, coś do podzielenia się ze społecznością forum, to dajcie znać, wówczas ta funkcja stanie się bardziej użyteczna. Jak na razie nic takiego nie widziałem.
Dam pod rozwagę możliwość zablokowania na ekranie górnej belki, tak by była cały czas widoczna podczas przewijania strony. Nieco by to przyspieszyło i ułatwiło nawigację po forum, a dużo miejsca nie zajmie. Zawsze by mogło być jako opcja do ustawienia.
 
Śledzenie nas nigdy nie było prostsze!

 
Myślę, że w przyszłości jak już się naprawdę rozkręci kampania CP, to ta funkcja naprawdę się przyda. Łatwiej będzie wszystko wychwytywać :). Dzięki :).
 
A mi brakuje przycisku przenoszącego do ostatniego nieczytanego posta w danym temacie (albo ja nie znalazłem w swojej ułomności). Taki feature był na starym forum i było to mega wygodne.
Ze śledzenia osobiście chyba nie skorzystam, bo i tak codziennie czytam wszystko na bieżąco.
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
A mi brakuje przycisku przenoszącego do ostatniego nieczytanego posta w danym temacie

Jeśli klikniesz na nazwę tematu (z poziomu działu lub najnowszych) to przeniesie Cię do najstarszego nieprzeczytanego posta (na desktopie).
 
A mi brakuje tego, żeby przed wprowadzaniem nowych funkcjonalności, ktoś zadbał o to, żeby forum posiadało te stare, podstawowe. Takie, które pozwalają mu funkcjonować jako normalne forum. Bo to obecne wielu takich nie posiada.

I żeby jeszcze ktoś to sprawdzał, zanim kolejna nowa, gorsza wersja forum trafi do użytku.
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
A mi brakuje tego, żeby przed wprowadzaniem nowych funkcjonalności, ktoś zadbał o to, żeby forum posiadało te stare, podstawowe. Takie, które pozwalają mu funkcjonować jako normalne forum. Bo to obecne wielu takich nie posiada.

I żeby jeszcze ktoś to sprawdzał, zanim kolejna nowa, gorsza wersja forum trafi do użytku.

Które funkcje masz konkretnie na myśli?
 
Które funkcje masz konkretnie na myśli?
Wymieniałem je w temacie o błędach forum. Obecnie najzabawniejszy jest brak dostępu do podforów w wersji mobilnej.

[E:] Jeśli nie wiesz gdzie na Nowym Forum znaleźć wątek o błędach Nowego Forum, to... witaj na Nowym Forum.
 
Last edited:
Wymieniałem je w temacie o błędach forum. Obecnie najzabawniejszy jest brak dostępu do podforów w wersji mobilnej.

[E:] Jeśli nie wiesz gdzie na Nowym Forum znaleźć wątek o błędach Nowego Forum, to... witaj na Nowym Forum.
Wątek o błędach został przeniesiony już dawno temu i było to ogłaszane wcześniej. Jak ktoś wybiórczo śledzi forum, to tylko do siebie może mieć pretensje.

Dostęp do podforów oczywiście jest, wystarczy tylko obrócić telefon z pionu do poziomu.
 
Top Bottom