Pytania do twórców GWINTA

+
Dlaczego zdecydowaliście się na zmniejszenie ilości rzędów? Nie było to wszak podyktowane wolą graczy, ani problemem w balansie, który obecnie stoi na dość dobrym poziomie.

Dwa rzędy poprawiają gameplay i mają wyraźny wpływ na to gdzie kładziemy karty :)
 
Czy przewidujecie usprawnić trening, by można w nim było wybierać frakcje, liderów, układać decki, z którymi gramy?
 
Nie wiem czy można jeszcze zadawać pytania, ale zawsze warto pytać.
1. Zauważyłem że Vaedermakar oraz Nowicjusz z Vicovaro dzielą te same ścieżki dźwiękowe (nie wiem jak to inaczej nazwać), np "Jak szło to zaklęcie?". Są też inne pary takich kart (ale tu już dotyczą jednej postaci, np. Isengrim). Czy jest coś w planach, by coś zmienić w tych "tekstach"?
2. Skoro już mowa o ścieżkach dźwiękowych - to pytanie już bardziej dla żartu. Jest mała nadzieja na pojawienie się w nich wulgaryzmów (mowa np. o Talarze itd :) )?
3. Gdzieś czytałem, że będzie zmiana wyglądu (chociażby Menu). Będzie to zmiana o wielkości jak była kiedyś (Akcja "Serwery muszą zginąć!" (jeżeli pamiętam nazwę) -> Teraz), czy może o wiele mniejsza?
 
Nie miałem czasu pograć w Gwinta w poprzednim miesiącu i przegapiłem w ten sposób nagrody za udział w grze rankingowej. Czy będę mógł jeszcze jakoś zdobyć w przyszłości nagrody z Sezonu Magii?
 
Jeżeli będą rzędy walki wręcz/dystansowe to czy wróci przypisanie do rzędów? (Czy nadal trebusz na miecze :D )?
 
Nie wiem czy można jeszcze zadawać pytania, ale zawsze warto pytać.
1. Zauważyłem że Vaedermakar oraz Nowicjusz z Vicovaro dzielą te same ścieżki dźwiękowe (nie wiem jak to inaczej nazwać), np "Jak szło to zaklęcie?". Są też inne pary takich kart (ale tu już dotyczą jednej postaci, np. Isengrim). Czy jest coś w planach, by coś zmienić w tych "tekstach"?
2. Skoro już mowa o ścieżkach dźwiękowych - to pytanie już bardziej dla żartu. Jest mała nadzieja na pojawienie się w nich wulgaryzmów (mowa np. o Talarze itd :) )?
3. Gdzieś czytałem, że będzie zmiana wyglądu (chociażby Menu). Będzie to zmiana o wielkości jak była kiedyś (Akcja "Serwery muszą zginąć!" (jeżeli pamiętam nazwę) -> Teraz), czy może o wiele mniejsza?

1 i 2. Dogrywamy nowe ścieżki dźwiękowe do GWINTA, co do wulgaryzmów nie mogę nic obiecać.
3. Menu będzie bardziej czytelne :)
 
Czy wydacie karty z serii z Wiedźmina 2? Wiem, że wydajecie karty z różnych serii, ale chętnie bym widział karty z serii (1,2,3 i książek albo z czasopisma. Przepraszam za to pytanie. Np. Wydajecie karty z serii z wiedźmina 2 po ileś kart.
 
Teraz tak mnie naszło takie pytanie, jak przebudowujecie całe menu i otoczkę Gwinta, to czy zmieni się też muzyka w menu ? Na przykład moja bardzo ulubiona muzyka (taka uspokajająca, kojąca) jest przy tworzeniu talii, czy ona ulegnie zmianie ? Albo chociaż będzie można ustawić sobie ulubioną przy tworzeniu decków, bo szkoda by było, jej jakby została zamieniona =], a różnorodność w ustawieniach gry, trafia w różne gusta i każdy sobie tworzy widok, muzykę, czy skórki na swój gust. =]
 
Czy wydacie karty z serii z Wiedźmina 2? Wiem, że wydajecie karty z różnych serii, ale chętnie bym widział karty z serii (1,2,3 i książek albo z czasopisma. Przepraszam za to pytanie. Np. Wydajecie karty z serii z wiedźmina 2 po ileś kart.

W grze pojawiają się postacie z serii gier o Wiedźminie oraz bohaterowie z książek :)
 
Teraz tak mnie naszło takie pytanie, jak przebudowujecie całe menu i otoczkę Gwinta, to czy zmieni się też muzyka w menu ? Na przykład moja bardzo ulubiona muzyka (taka uspokajająca, kojąca) jest przy tworzeniu talii, czy ona ulegnie zmianie ? Albo chociaż będzie można ustawić sobie ulubioną przy tworzeniu decków, bo szkoda by było, jej jakby została zamieniona =], a różnorodność w ustawieniach gry, trafia w różne gusta i każdy sobie tworzy widok, muzykę, czy skórki na swój gust. =]

Co do muzyki zobaczymy jeszcze :)
 
Pytanie odnośnie XONE.
Czy macie w planach traktowanie graczy na konsolach podobnie jak na PC ??
Skąd pytanie ?
Otóż jako gracz konsolowy czyje się lekko mówiąc "olewany" przez Was.
Statystyk gracza brak.
Na stronie po zalogowaniu jest tylko konto GOG.
Po co niby mi to potrzebne?
Wolałbym się zalogować na konto połączone z Microsoftem i sprawdzić statystyki Gwinta, typu pozycja rankingowa, karty , talie itp.
Ale nie ma takiej opcji.

Pozdrawiam
 
Stół i menu gry zostaną przerobione/odnowione przy okazji Homecoming. Moje pytanie - czy profile gracza a w szczególności avatary i ramki zostaną zmienione?
Z chęcią zobaczyłbym odnowienie/poprawienie avatarów na większe i lepsze jakościowo (lepsza jakość artów, może takie z kart?), coś jak avatary w mtg arena po najnowszej aktualizacji :)
Jest to jedna z rzeczy o które gracze walczą w każdym sezonie i teraz moim zdaniem avatary szału nie robią :)
 
Last edited:
Jak idą prace, czy zdążycie do Października? Czy po pierwszych newsach z Homecoming w niedzielę kolejne będą już częściej, np. raz w tygodniu?
Widziałem jeszcze na angielskim forum coś takiego: 4) Mateusz Tomaszkiewicz is leading the project. To znaczy, że znowu jest kolejna zmiana na stanowisku szefa projektu?
 
Last edited:
Jak idą prace, czy zdążycie do Października? Czy po pierwszych newsach z Homecoming w niedzielę kolejne będą już częściej, np. raz w tygodniu?
Widziałem jeszcze na angielskim forum coś takiego: 4) Mateusz Tomaszkiewicz is leading the project. To znaczy, że znowu jest kolejna zmiana na stanowisku szefa projektu?
Co dwa tygodnie maja być. Na angielskim forum masz częściej odpowiedzi
 
Top Bottom