Zbierz wszystkie legendarne karty!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Jesteście gotowi na Dobę Gwarantowanej Legendarnej Karty? Przez kolejne 24 godziny, do południa 14 września, wszystkie trzy ostatnie karty, w każdej beczce, którą otworzycie będą legendarne!
 
Wariaci, po prostu wariaci XD
Edit. 100 beczek, 110 goldów, a miałem oszczędzać na nowe beczki XD
 
Last edited:
Pojawia się pytanie.
Mam wszystkie karty dostępne w Gwincie i większość premium.
Posiadam chyba z 30 beczek i czort wie ile orenów, skrawków z 10k. Jaką propozycję interesującą macie dla takich graczy ??
Wymiana beczek za Pył?
Wymiana beczek na skrawki lusterek do Areny ?
Ktoś pomyślał o urozmaiceniu takim graczom życia czy zostaje przepuszczanie kasy na arenach i kolekcjonowanie skrawków nie wiadomo do czego w przyszłości ??
Panie @Burza46 przywołuje do tablicy jeśli waćpan ma sekundos.

Pozdrawiam
 
Dla mnie jest to ostateczny i ewidentny sposób na wyciągnięcie ostatniego golda od graczy przed HC. Myślę / mam nadzieję że po HC gold będzie można wydać w inny sposób dlatego ja mając cała kolekcję i masę surowców golda nie wydaje. Jest ktoś kto myśli podobnie, ma jakieś przypuszczenia na ten temat?
 
Powiedzcie szczerze. Czy to jest próba wyciagnięcia z graczy beczek czy coś w tym stylu bo szykujecie dla cierpliwych cos o wiele większego? Bo cała akcja mimo że wyglada bardzo hojnie to jednak również bardzo podejrzanie. Ale w sumie brakuje mi wielu goldów więc i tak otwieram :p
 
No no jak odejść to z hukiem! Popieram (y) Czyli jednak Homecoming nadciąga :love:
I w końcu jako fan Północy trafiłem na tego combosa:
nrfan.jpg
 
Ciężko zdecydować.

Trzymam niemal 100 beczek an HC, bo mam troszku inną strategię niż kupienie po prostu wszystkich kart za skrawki, gdy już nadejdzie HC.

Otworzenie ich po aktualizacji, zebrać co się da i dopiero dokupienie wszystkich brakujących za skrawki.

A co jeżeli po aktualizacji ceny kart będą znacznie droższe? Czy padła gdzieś informacja ma ten temat?

Bo jeżeli tak, to ze stu beczek mam gwarantowane 100 złotych kart, czyli znacznie więcej skrawków na start HC.

Z drugiej strony 100 dodatkowych złotych kart to dodatkowa duża ilość skrawków i tak, która zapewni zakupienie większej ilości kart premium na start HC.

Decisions...decisions.
 
@PolishCebula widzę jest ktoś kto myśli podobnie. Beczki, beczkami, te które mam też otworzę ale 40k golda zatrzymam. Jeśli zwyczajnie moja teoria się nie sprawdzi to stratny też dużo nie będę przy otwieraniu beczek z nowymi kartami a jeszcze więcej skrawków nie potrzebuje... Kto nie ryzykuje szampana nie pije ;d
 
Nie chcę wam psuć humorów, ale obstawiałbym reset kont przy publikacji HC.
Obecny bonus do beczek ma prawdopodobnie umożliwić wypróbowanie innych kart zanim wszystko się pozmienia.
 
Ja otworzyłem moich 100 beczek :)

Powiem tak...WOW karty premium wyrastają jak grzyby po deszczu.

Na tych 100 złotych legendarnych kart...lekko ponad 30 było kartami premium.

Jeżeli rzeczywiście zwracają skrawki tak jak mówili za każdą kartę premium to można się nieźle obłowić przed startem HC.

W ostatczeności wydaję mi się, iż otworzenie beczek teraz to bardziej opłacane rozwiązanie...ponieważ może się tak zdarzyć, iż na 100 beczek w HC możesz jedynie dostać 4-5 goldów. Było tak nie raz przy otwieraniu, co dało mi do myślenia, iż teraz przy takiej ilości skrawków będę mógł sobie kupić ogromną ilość kart premium już na start HC.
 
Nie chcę wam psuć humorów, ale obstawiałbym reset kont przy publikacji HC.
Obecny bonus do beczek ma prawdopodobnie umożliwić wypróbowanie innych kart zanim wszystko się pozmienia.
No ileż razy mają powtarzać xd Powtarzali setki razy: resetu nie będzie, nic nie zabiorą, nic nie wyparuje. xd Oni doskonale wiedzą że jeśli by zrobili inaczej po tym co ciągle powtarzali to gracze by się na nich rzucili xd
 
Last edited:
@Dargorad66 ale ja to rozumiem i wiem o tym. Jeśli chodzi o skrawki to lepszej okazji to obłowienia się nie wyobrażam sobie. Dla ludzi którzy mają braki w kolekcji, chcą przygotować się z surowcami na nowe karty, dodatki itp to idealna okazja.

Ja mówię o graczach którzy mają wszystkiego już tyle że po co im jeszcze więcej? W Homecomingu zapowiedzieli kilka nowych kart, ja w tym momencie mam 90k skrawków a jeszcze beczek nie otworzyłem. Na FB zapowiedzieli że ceny wytworzenia kart się nie zmienią. Więc tylko z tego na start HC i dodatku jestem w stanie zrobić 56 goldów premium !!!

Jeśli wypuszczą 10 goldów to jest max, do tego czasu dochodzi ciągłe granie itp. Po co mi więcej skrawków? Wszystko rozbija się o to czy za gold będziemy mogli kupować coś innego.

Ja o tej teorii wspominałem tu na forum już dawno a dały mi do myślenia te wszystkie weekendy beczek premium i hojność redów na każdym kroku aby kupować beczki. Mnie osobiście w ogóle to nie zachęcało ale ten dzisiejszy event to już jest według mnie ewidentny znak.

Nie mówię że redzi robią coś źle, dobrze. Na razie nie oceniam. Zwyczajnie w świecie mam takie przeczucie i chcę podzielić się nim z wami i dowiedzieć się co o tym sami sądzicie.
 
Niezły wieczór 250 beczek muszę rozbroić :F. Ja myślę, że lepiej wszystkie złoto sprzedać i beczki zrobić, srebrne karty przejdą na goldy w HC, przynajmniej większość. Jak z tych 250 dojdzie 25 premium, to 300 legendarnych x 800, to będzie 240,000 skrawków :D, nie licząc brązów, srebnrych i złotych kart wpadających na początku otwierania. A single player będzie dostępny tylko za pieniądze.

Ja mam taki plan, wszystkie złote karty zrobić premium i dwie pełne frakcje którymi gram, zieloni i czerwoni =]. I zobaczyć ile skrawów w jednej frakcji stracę na brązowych kartach, bo teraz będą miały tą samą ilość kart, wtedy będę wiedział ile skrawków zostanie mi na frakcję premium mniej więcej =]
Post automatically merged:

do 22:00 jak nic 155 jeszcze :p
Post automatically merged:

Edit: skończone =]
Świetny pomysł z tymi legendami, nagrody adekwatne do spędzonego czasu z tą grą przez ostatnie pół roku. Każdy dostał tyle na ile zasłużył :D. Naprawdę sprawiedliwe =]
 
Last edited:
No i ponad 150 beczek przemielone.

Również mam nadzieję, że HC wprowadzi jakieś nowe formy wydawania złota, bo w tym momencie, gdy ktoś aktywnie gra, to nie ma co z nim robić^^.
 
Doba Gwarantowanej Legendarnej Karty dobiegła końca!

Pochwalcie się swoimi zdobyczami!
 
Od epic eventu udało mi się zachomikować 65 beczek. Do pełnej kolekcji brakuje mi tylko Aguary :D
 
Top Bottom