Pytania do twórców GWINTA

+
W każdym Wiedźminie bardzo podobała mi się muzyka. Możesz powiedzieć kto jest kompozytorem do Thronebreaker? Do której części serii Wiedźmin lub innej gry najbliższe jest porównanie Thronebreaker?
 
Last edited:
Pytania z X ONE.
Czy będzie możliwość czatu lub komunikacji z oponentem (Nie mówię o kołowych pogadankach)?
Czy będzie można tworzyć własne "klany" z literkami z przodu przed nickiem?
Ciągnie to za sobą kolejne pytanie... Punktacja "klanowa", statystyki, najlepsi gracze itp...
Czy będzie można robić zakłady lub obstawiać skrawki, pył, oreny w trójmeczach ?
Czy będzie można tworzyć Turnieje Gwinta wewnętrzne z własnymi nagrodami ? Jest taka opcja na konsolach więc można by pomyśleć chyba o takim miłym współzawodnictwie.
Można by kupować nagrody za pośrednictwem sklepu i zwycięzca dostaje wypasiony, unikatowy Avatar konsolowy itp...
Pomysłów jest miliony, ale pewnie PC będzie priorytetem a konsolowcy jak zwykle, więc dalej się nie produkuję... :cool:

Pozdrawiam
 
Czy filmik o homekomingu będzie za mniej niż

1) 2 dni?
2) 3 dni
4)5 dni?
4)8 dni?
5) 12 dni?
6)15 dni?
7) 20 dni?
 
Witaj Pawle, mistrzu przecieków ;)
Co się stanie z niespożytkowanymi zasobami, głównie chodzi mi o beczki, złoto i pył. Czy zostaną przeniesione czy uleci w eter?
 
Cześć Paweł,

dzięki za poprzednią odpowiedź. :)

Nie wiem czy to pytanie już się pojawiło, a mam wrażenie, że nie widziałem nic na ten temat - co z pieniędzmi wydanymi przed HC? Czy ekwiwalent w beczkach zostanie oddany tak, jak kiedyś, czy tym razem będzie inaczej?

Dzięki z góry, pozdrawiam
 
Pytania z X ONE.
Czy będzie możliwość czatu lub komunikacji z oponentem (Nie mówię o kołowych pogadankach)?
Czy będzie można tworzyć własne "klany" z literkami z przodu przed nickiem?
Ciągnie to za sobą kolejne pytanie... Punktacja "klanowa", statystyki, najlepsi gracze itp...
Czy będzie można robić zakłady lub obstawiać skrawki, pył, oreny w trójmeczach ?
Czy będzie można tworzyć Turnieje Gwinta wewnętrzne z własnymi nagrodami ? Jest taka opcja na konsolach więc można by pomyśleć chyba o takim miłym współzawodnictwie.
Można by kupować nagrody za pośrednictwem sklepu i zwycięzca dostaje wypasiony, unikatowy Avatar konsolowy itp...
Pomysłów jest miliony, ale pewnie PC będzie priorytetem a konsolowcy jak zwykle, więc dalej się nie produkuję... :cool:

Pozdrawiam

Wszystko na nie niestety.
 
Cześć Paweł,

dzięki za poprzednią odpowiedź. :)

Nie wiem czy to pytanie już się pojawiło, a mam wrażenie, że nie widziałem nic na ten temat - co z pieniędzmi wydanymi przed HC? Czy ekwiwalent w beczkach zostanie oddany tak, jak kiedyś, czy tym razem będzie inaczej?

Dzięki z góry, pozdrawiam

Nie, nie resetujemy kont, więc nie będzie ekwiwalentów.
 
Wszystko na nie niestety.
Czyli tak jak sie spodziewałem.
Dzięki za odpowiedź.

PS. Tak ode mnie mogę tylko wyrazić zdumienie że nie chcecie wykorzystać szansy która daje przypisanie kart płatniczych do kont Microsoft LIVE i chęci rywalizowania graczy ze sobą, nawet za własną kasę :cool:
Dodam tylko że grając w World of Tanks można stworzyć własny klan za 800 golda czyli jakieś 12 zł ;)
 
Dzień dobry,

Panie Pawle czy będzie jeszcze przed HC jakis event z dropem beczek z kartami legendarnymi lub epickimi dla tych co "przespali" ostatni dzień?

Pozdrawiam.
 
Czyli tak jak sie spodziewałem.
Dzięki za odpowiedź.

PS. Tak ode mnie mogę tylko wyrazić zdumienie że nie chcecie wykorzystać szansy która daje przypisanie kart płatniczych do kont Microsoft LIVE i chęci rywalizowania graczy ze sobą, nawet za własną kasę :cool:
Dodam tylko że grając w World of Tanks można stworzyć własny klan za 800 golda czyli jakieś 12 zł ;)

Ciekawe, ciekawe :)
 
@Burza46

1. Wiemy już, że tura gracza składała się będzie nie tylko z zagrania jednej karty. Czy w ramach tury nadal trzeba będzie zagrać jedną kartę czy są jakieś mechaniki, które pozwalają w na zdobycie CA poprzez nie zagranie karty w swojej turze?

2. Jak idą prace nad kolejnym filmikiem? Jest szansa na publikacje przed weekendem?
 
1. Czy w kolejnym wideo zobaczymy liderów innej frakcji niż Potwory? Bardzo ciekawi mnie, jak wyglądają pozostałe skórki stołu :D
 
Top Bottom