Pytania do twórców GWINTA

+
Czy 23 października dostaniemy wersję jeszcze ze starymi kartami i przeniesionymi na HC zasobami, a pełny mill nastąpi 4 grudnia? Czy mill odbędzie się natychmiast po premierze HC, 23 października?

Po 23 października gracze konsolowi będą grali ze sobą na obecnej wersji gry.

Mill:
PC - 23 października
Konsole - 4 grudnia
 
Witam. Zanim jednak zadam pytanie, chcę pogratulować i życzyć dalszego powodzenia z projektem Homecoming. Nie mogę się doczekać. :giggle:

1. Czy Cyprian Willey, potocznie też zwany Skurwielem Juniorem, zostanie wraz z nami po premierze Homecoming?

Pozdrawiam.

Hej, dzięki!

Tak zostaje z nową umiejętnością :)
 
Witam wszystkich, w gwinta grałem od bety zamkniętej i z 5 miesięcy po wyjściu. Chciałem się teraz zalogować i szczerze zaskoczył mnie fakt, że mojego konta nie ma. Myślałem że zapomniałem hasła, więc spróbowałem opcji "zapomniałem hasła", lecz wpisawszy e-mail wyskoczyło mi " nie istnieje takie konto". Tak więc moje pytanie: Czy po jakimś określonym czasie konto zostaje automatycznie usunięte?

Edytowane Zapomniałem dodać, że mówiąc o koncie mam na myśli konto do gry gwint nie forum.

Proszę o kontakt: https://www.playgwent.com/pl/contact-support
 
Zakładam, że Gwent Masters będzie w całości rozegrane jeszcze na obecnej wersji gry? :) W związku z tym czy nie powinniśmy na dniach poznać daty i miejsca wielkiego finału?

Finał odbędzie się w przyszłym roku na nowej wersji, komunikowaliśmy to już na stronie masters.playgwent.com :)
 
Hej Burza
Napisałeś, że przed HC nie będzie premium weekendu. Ale czy będzie jakikolwiek event jak np. gwarantowana rzadka karta lub epicka w pierwszych czterech kartach lub cokolwiek? Pytam bo chciałbym wiedzieć czy można już śmiało otwierać każdą beczkę jaka wpadnie przed HC

Plany się zmieniają, ja bym poczekał jeszcze :)
 
Szanowny Panie @Burza46 !

Na wstępie chciałbym Panu bardzo podziękować za wspaniałą robotę, którą Pan wykonuje w firmie CD Projekt Red. W szczególności Pańska relacja z Panem Pavkiem jest naprawdę ciekawa i zapewnia mi niekończący się ubaw.

Przechodząc jednak do rzeczy chciałbym się uprzejmie spytać czy istnieje szansa na kolejny weekend z przecenionym kosztem transmutacji kart w wersje premium? W ciągu mojej rocznej przygody w grze udało mi się zgromadzić wielkie zasoby Meteorytowego Pyłu, w dużej części dzięki akcji "Drop" w serwisie Twitch TV za co ogromnie dziękuję, więc chciałbym je wykorzystać w najefektywniejszy możliwy sposób. Byłbym wdzięczny za danie mi szansy wydania ich w najlepszy możliwy sposób przed końcem Beta Testów.

Jeszcze raz gratuluję Panu wspaniałego zarządzania społecznością gry "Gwint". Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

Z poważaniem,
MiXB

Witam! Dziękuje bardzo za ciepłe słowa uznania! :)

Z tego co wiem nie mamy takich planów, natomiast często plany się zmieniają, będziemy informować :)

Pozdrawiam,
PB
 
Jestem ciekaw czy w HC Skellige posiada jakieś karty mogące ingerować w cmentarz przeciwnika, nie tylko przenosić karty jak Donar an Hindar, ale na przykład zmniejszyć ich siłę (przez wykradanie jej, chociażby), żeby zmniejszyć wartość za jaką wszedłby Ghul?

Skellige skupia się na interakcji z naszym cmentarzem :)
 
czy w wojnie krwi beda jakies inne "znajdzki" poza kartami premium ( beczki,pył, tytuł ramka etc..) albo jakies easter eggi ?
 
@Burza46 Mam pytanie o siłę bazową jednostek, a bardziej o interakcję z nią. Czy będzie możliwość Ulepszania i okaleczania swoich jak i wrogich jednostek, czy wszelka interakcja z bazową zostaje usunięta z gry lub będzie ekskluzywna dla frakcji Skellige?
 
Wszyscy pytają o mill, o wartość milla, o datę milla, a ja bym chciał wiedzieć, czy po 23 października zmieni się cokolwiek w sposobie otwierania beczek? Czy nadal będą to cztery karty zwykłe i jedna, potencjalnie lepsza, spośród trzech do wyboru, za cenę 100 złota? I czy te 100 złota będzie się zdobywało w podobny / nie spowolniony do aktualnych możliwości sposób?

Nie narzekam, ale ilość premium/epic/legend weekendów jest bardzo... hojna. Zupełnie, jakby ktoś chciał, żebym pozbył się wszystkich beczek przed HC ;)
 
Witam.

Mam pytanie dotyczące Wojny Frakcji. Czy jakaś się jeszcze pojawi przed HC i czy będzie występować po HC?
 
A tak właściwie co z tą mini przygodą z Geraltem w roli głównej? Przy zapowiedzi Wojny Krwi krążyły plotki że ma ona zastąpić tutorial w Gwincie, później o tym ucichło, projekt został skasowany, będzie jakoś powiązany z Gwintem, czy zostanie dołączony do Wojny Krwi?
 
Cześć @Burza46

Ciągle staram się zadać to pytanie na czatach inwestorskich ale nie otrzymuje żadnej odpowiedzi. Czy Gwint (i w sumie Thronebreaker też) pojawią się w końcu na platformie steam?
 
Witam, czy jest planowane dodanie przycisku pozwalającego na zakup całej kolekcji, gdyż dla starego gracza po millu kart, klikanie każdej karty ponownie będzie strasznie uciążliwe?
 
Top Bottom