Pytania do twórców GWINTA

+
Na PTR zauważyłem inny system nagradzania niż jest obecnie - czy ulegnie on zmianie czy zostanie taki jaki jest obecnie? Chodzi mi dokładnie o nagrody dzienne: co 2 wygrane rundy 15 złota/15 skrawków/15 pyłu/losowa karta, 6 wygranych 100 złota, 18 wygranych 75 złota itd.

Jeszcze to finalizujemy :)
 
@Burza46 Waszmościom dziękuję z serca mego calutkiego! Gaunter o'Dim, swawolnik, wywołaniec, diaboł wyklęty, w końcu grywalny! Degenerat teraz w każdej mej talii znajdzie gościnę! ;)
 
Witam Panie Pawle,

mam pytanie czy w Gwincie po HC będzie możliwość rozgrywki z przyjacielem między platformami (jedna osoba na GOG-u, druga na Xboxie/PS4) i czy planujecie wprowadzić jakie nagrody za potyczkę z przyjacielem lub opcję zakładów (ja stawiam 10 złota, znajomy 10 i zwycięzca zgarnia wszystko) przy takiej potyczce.

Pozdrawiam
 
Cześć!

Grałem w open PTR, świetna sprawa. Mam tylko nadzieję, że data premiery jest mniej ważna od jakości i w razie czego, po prostu przesuniecie premierę. Nie przejmujcie się hejtem, wiekszość i tak po prostu ma bol plecow o brak ich ulubionej synergii, czy po prostu nie umieją w nowego Gwina :p

Mam trzy pytania:

Czy za duplikaty kart też dostaniemy full scrap value?
W jaki sposób można dołączyć do grona osób testujących zamknięte PTRy?
Gdzie mogę zgłośić feedback w języku polskim po Open PTR?
 
Last edited:
Czy w nowym Gwincie będzie rozbudowany samouczek? Bo jak na razie ilość mechanik mnie przeraża :p

btw. wersja mobilna to must have dla Gwinta i mam nadzieję, że w 2019 roku się ona pojawi ;)
 
Czy będzie jakiś sposób na zdobycie coinflipowej karty Tactical Advantage w wersji premium? Zwykły art jest śliczny a premium to dopiero musi zwalać z nóg.
 
Czy planujecie nawiązać jakąś współprace z twitch prime? np. na dwie beczki premium. Dało by to zawsze bardzo fajny rozgłoś grze :)
 
Jak będzie wyglądał koszt poszczególnych kart w skrawkach, skoro teraz wartość karty określają prowizje? Chciałbym zacząć liczyć, na skompletowanie jakich talii będzie mnie stać ;D
 
#1,096



Hej,
czy przed 23.10 pojawi się jeszcze jakiś event na lepszy drop z beczek? Raz była informacja, że nie... a potem, że jednak coś będzie i warto poczekać :) Beczki otwierać teraz czy w HC?






Oct 2, 2018
 
Czy po HC planujecie nadal robić promocje na lepsze dropy w beczkach? Animowane karty bądź gwarantowane. Z oczywistych względów dla graczy jest to super ale z drugiej strony wymusza to na nas kolekcjonowanie beczek zamiast otwierać je regularnie jak to raczej powinno być.
 
Witam, 2 pytanka, z których jedno już zadawałem ale pozostało bez odpowiedzi... :)
Czy przed premierą Wojny Krwi będzie dostępny preload ?
Czym się będą różnić poziomy trudności: zwykły i trudny ?
 
Czy po zresetowaniu wszystkich kart i otrzymaniu zwrotu w fragmentach, pyle i beczkach otrzymamy podstawowe (niezaawansowane) decki do wszystkich frakcji, tak jak ma to miejsce gdy założymy nowe konto?
 
Top Bottom