Seria Red Dead

+
Wyciekła lista trofeów, tego się obawiałem - razem jest ich 52. Ponadto - gra zajmuje na dysku 50GB, day one patch - 3GB póki co.
 
Ja ogrywam ostatnio Red Dead Redemption we wstecznej kompatybilności.
Gra całkiem fajna ale trzeba pamiętać że jest ona dostępna w języku angielskim który w tej grze do najłatwiejszych nie należy.
Jednak nie każdemu mogła ona przypaść do gustu.

Dobrze RDR 2 będzie miał język polski.
Myślę że już pierwsza część powinna mieć j.polski.
Co do PC nie liczył bym na to.
Studio które robi grę nigdy nie zrobiło gry na PC.
 
Studio które robi grę nigdy nie zrobiło gry na PC.
Coś słabo zrobiłeś research.
RDR jest właściwie wyjątkiem, jeżeli chodzi o wyłączność gry na dane platformy i nie pojawiło się na PC głównie przez deweloperskie piekło, jakie towarzyszyło pisaniu silnika i bałaganu, w jakim znajdował się kod gry pod koniec produkcji.

Rockstar właściwie wszystkie swoje gry wydaje multiplatformowo. Począwszy od najbardziej rozpoznawalnej marki - Grand Theft Auto, przez ostatniego Maxa Payne'a, czy La. Noire, aż po mniej znane tytuły, jak na przykład Bully.

Nie wiem, skąd wytrzasnąłeś takie rewelacje.
W tej chwili ciężko mówić o konkretach względem pecetowej wersji Red Dead Redemption 2, ale GTA V miało podobny cykl wydawniczy. Najpierw ogłoszono i wydano grę na konsole, dopiero kilka lat później pojawiła się ona na PC - z bardzo dobrą optymalizacją i nowymi "ficzerami", jak tryb FPS. Nie widzę powodu, dla którego w przypadku nowej odsłony wirtualnego westernu miało by być inaczej.
 
Last edited:
Coś słabo zrobiłeś research.
RDR jest właściwie wyjątkiem, jeżeli chodzi o wyłączność gry na dane platformy i nie pojawiło się na PC głównie przez deweloperskie piekło, jakie towarzyszyło pisaniu silnika i bałaganu, w jakim znajdował się kod gry pod koniec produkcji.
Przepraszam chodziło mi to żeby wyjść o niedouczonego debila.:eek: Który nie wie co pisze.;) A tak naprawdę to za tą grę odpowiada studio Rockstar San Diego. Za serię GTA odpowiada Rockstar North. Tak gwoli ścisłości

Nie przypominam sobie żeby to studio robiło gry na PC.
Rockstar właściwie wszystkie swoje gry wydaje multiplatformowo. Począwszy od najbardziej rozpoznawalnej marki - Grand Theft Auto, przez ostatniego Maxa Payne'a, czy La. Noire, aż po mniej znane tytuły, jak na przykład Bully.

Jest właśnie odwrotnie multiplatformowo to gry robi Ubisoft. Docelowo ich gry trafiają najpierw na konsolę. I tak było od zawsze. Dopiero po jakimś czasie robią port na PC. To jest też powód dlaczego Rockstar przez tyle lat olewał Polskę i nawet nie śmiał pomyśleć o jakimś spolszczeniu. A że nie potrafią tego robić to się można od zawsze przekonać mam to oczywiście na myśli port PC ostatnio jest trochę lepiej. Wymagania sprzętowe bywają kosmiczne. Do tego liczne bugi. I rozliczne problemy natury technicznej. A piszę o tym nie bez powodu . Studio Rockstar San Diego nie robi gier na PC. Ewentualną wersję PC będzie musiało wykonać inne studio. Oczywiście wszystko się zmienia w końcu Red Dead będzie po raz pierwszy po polsku. Wydaje się że decydujący wpływ na produkcję na PC będzie miał multiplayer to kiedy się ukaże w pełnoprawnej wersji będzie zwiastowało wydanie PC. Na razie niech sobie poradzą z wersją na konsolę bo trzeba pamiętać że mają 2 konsole o 2 konfiguracjach. Jeszcze do tego dojdzie ustawienie z płynnością rozgrywki a grafiką. Nie wiemy jak sobie z tym poradzą
 
Last edited by a moderator:
A tak naprawdę to za tą grę odpowiada studio Rockstar San Diego. Za serię GTA odpowiada Rockstar North. Tak gwoli ścisłości

Gwoli ścisłości. Rob Nelson w wywiadzie udzielonym IGN wspominał kiedyś, że do produkcji RDR II zostały skierowane wszystkie zespoły, które pracują jako jedna międzynarodowa grupa.
 
Gwoli ścisłości. Rob Nelson w wywiadzie udzielonym IGN wspominał kiedyś, że do produkcji RDR II zostały skierowane wszystkie zespoły, które pracują jako jedna międzynarodowa grupa.
Ciężko im się dziwić taka wielka gra.
Jeśli jest tak to mnie to dziwi czemu od razu nie robią gry przy okazji na PC.
Obawiają się piractwa czy co.
Ja na przykład jestem ciekaw kwestii minigier czy dołożą jakieś czy zabiorą.
Bo w pierwszym Red Deadzie były kości,poker,blackjack,rzut podkową,siłowanie na rękę.
Dodam tylko że każda z tych minigier jest fajnym wypełniaczem.
W rzucie podkową jeszcze nie udało mi się rzucić za 3 punkty.
 
Taka mała ciekawostka dla fanów westernów, a w szczególności opus magnum Kevina Costnera. Jedną z 700 osób, która użyczyła swojego głosu jest Graham Greene, który swego czasu był nominowany do Oscara za drugoplanową rolę w "Tańczącym z wilkami". Jak nietrudno się domyślić aktor wcieli się w wodza plemienia Indian.
 
Różnie z tą wersją na PC może być...

Też by, się na nią nie obraził, a pomyśleć co mogłyby zdziałać mody.

Jak mówią - poczekamy zobaczymy.

P.S. W Warszawie od jakiegoś czasu widać reklamy gry - głównie na autobusach.
 
Top Bottom