Pytania do twórców GWINTA

+
Witam mam takie pytanko czy jeśli wojna krwi i gwint wychodzą 23.10 to będzie można np ściągnąć wojnę krwi i gwinta we wtorek o 1 w nocy? czy zostanie udostępniony w dzień ?
 
W oczekiwaniu na premierę mam jeszcze kilka pytań:
  • Planujecie odświeżyć, albo wydać na nowo Soundtracka do Gwinta? W serwisach typu Spotify jest bardzo okrojona wersja, wydana jeszcze w czasach wczesnej bety.
  • Czy Gwint będzie miał dodatkowe materiały do pobrania na GOGu czy też będzie to jedyna gra CDPR bez takich dodatków?
  • W okolicach ogłoszenia HC mówiliście że serie takie jak AROG (A Round og Gwent), TWIG, BTF są zawieszone do premiery nowego Gwinta. Czy dalej to podtrzymujecie i niedługo powrócą? Czy też zostały skasowane, będzie coś innego?
  • Czy zamierzacie odblokować wcześniej na GOGu soundtrack z Wojny Krwi? Bo na razie było stanowisko że otrzymamy go w raz z premierą gry czyli 23. Tylko że dołączyliście go też w prespackach w wersji CD. Super, dobry pomysł, ale on dziś, najpóźniej jutro będzie w sieci. Każdy kto będzie chciał nielegalnie posłuchać będzie mógł go posłuchać, a ktoś kto będzie chciał być fer będzie czekał do wtorku. Bardzo często powtarzaliście że nie chcecie by gracze którzy kupują Wasze gry czuli się gorzej potraktowani od piratów. Że macie to w swoim DNA. :)
Dzięki i dobrego dnia!
 
Last edited:
Które 20 kart jest do zdobycia w Wojnie Krwi? Chodzi mi o to żeby nie zdublować ich tworzenia w Powrocie do Domu.
 
Ja npiszę czego bym chciał. Napisze to wprost. Ja to bym chciał dostać jakąś pamiątkę za udział w pierwszym gwintowym chalangerze. Ramkę, napis czy cokolwiek, żeby się tym chwalić. Jest taka opcja?
 
Panowie, świetna robota, aż nie wiem od czego zacząć! Tyle tego jest, aż w głowie mi się kręci! :D
Na razie chcę tylko wiedzieć:

1. A cóż takiego nasz kochany Narrator zrobił że go w łańcuchach trzymają?! Rzecz to musiała być niebagatelna, skoro go taki kawał ciągną. Od razu widać że człek to niebezpieczny, a elegancki zarazem! I ten jego półuśmieszek! Wypisz wymaluj król zbrodni!
2. Kiedy możemy spodziewać się karty Narratora? Przecież trza go jakoś wykorzystać skoro już spętany, tyle szybko! Od takiego na chwilę wzrok odwrócić, a już czmychnie w siną dal!
 
Last edited:
Przypominam, że temat służy do zadawania pytań deweloperom. Od komentowania i dyskutowania są inne wątki.
 
Beta Gwinta wspierała monitory o rozdzielczości 1440x900. Gwint 1.0 już nie wpiera tego formatu. Planujecie coś zrobić z tym krokiem wstecz?
 
Chciałbym się dowiedzieć jaką rangę trzeba było dostać aby mieć mozajkowego Lamberta :p Poprzedni sezon ukończyłem z 12 rangą z powodu braku czasu na grę a jeśli dobrze zrozumiałem to za 10 lub mniejszą dostaje się Jaskra, za 21 Letho a za pozostałe rangi Lamberta właśnie czyli 20 nową rangę...Przyznaje, że aż tak nie śledziłem wątku więc mogłem coś źle zrozumieć :D Niby jest napisane, że "Rangi 25-15: gracz traci fragment witrażu tylko jeśli przegra 2 mecze pod rząd. " Ale za 20 nową i tak chyba Lambert powinien wpaść...

https://cdn-l-mkt.cdprojektred.com/image/presentation-ranked_yc1e5i8ljx.jpg
 
Last edited:
Wiem, że odpowiedź będzie brzmiała: nie, ale muszę o to zapytać. Czy jest ewentualnie brana pod uwagę możliwość uruchomienia np. jako osobnej gry Gwinta takiego jak był w becie? To była najlepsza gra w jaką w życiu grałem, serio... A ten nowy... pozostawię bez komentarza. Powiem tylko, że po kilku próbach grania usunąłem aplikację, żeby mi się nie robiło przykro jak tylko ją zauważę:(. Mogę zaczynać od nowa, od zera. Nie ma problemu. Chciałbym tylko mojego prawdziwego, ciekawego i diabelnie wciągającego Gwinta...
 
1. Czy jest dostępne/będzie dostępne drzewko nagród za poziom, sezonowe - takie jak było w Open Becie?
2. Co się dzieje z osiągniętą rangą na koniec sezonu?
3. Czy są nagrody na koniec sezonu?
4. Czy są przyznawane nagrody za rangi inne niż mozaiki?
5. Czy ilość zdobywanych "punktów nagród" została przetestowana? Odnoszę wrażenie, że odblokowanie wszystkich drzewek (zakładając odblokowywanie regularnie drzewek sezonowych) jest zadaniem bardzo trudnym, wręcz niemożliwym.
 
1. co oznacza liczba zaznaczona czerwoną otoczką, nie jest to pozycja w rankingu pro bo tam mam inna, natomiast na ladderze "cały świat" w ogóle nie jestem sklasyfikowany
2. na podstawie którego laddera będą o ile będa przyznawane nagrody ? ranking pro czy "cały świat"
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    424.1 KB · Views: 231
Hej Paweł! Jakieś wieści kiedy możemy oczekiwać patcha z poprawkami do Gwinta? Niektóre problemy są dość poważne, jak całkowity brak zakładki Kontraktów(postęp kontraktów jest również wyzerowany), chociaż lista różnych błędów jest dłuższa.

EDIT: Problem z brakująca zakładką z Kontraktami został dzisiaj rozwiązany, dzięki za szybką interwencję!
 
Last edited:
Miałem taką sytuację: zagrałem mazidło(czy jak tam to się nazywa teraz) z triss telekinezy grając scoia. I wtedy szok,okazało się że żaden z moich elfów nie jest żołnierzem(nawet ci co tak wyglądają). Zaskoczony sprawdziłem w kolekcji i okazało się że i krasnale straciły ten tag. Nie wiem czy to celowe czy zapomnieliście.
 
Czy trwają prace żeby naprawić Gwinta? Wystarczy spojrzeć na rankingi żeby zobaczyć, że coś jest grubo, grubo nie tak. Od góry do dołu ludzi z zerowym bilansem. Takich co mają bilans jakoś wyraźnie na + jest kilka osób. Czy to nie jest wyraźny sygnał, że coś tu jest nie tak? Wystarczy zrobić krok do przodu i wnioski same się pojawiają, że taki bilans musi się przekładać na poczucie małej sprawczości podczas rozgrywki. Nikt nie wie jak wygrywać, nikt nie wie czemu wygrywa, czemu przegrywa. Najwyraźniej to się rozkłada bardzo losowo i decydują karty, ich dobór czy dobór przeciwników.

No coś jest chyba grubo nie tak
 
Homecoming miał być powrotem do wersji sprzed midwintera, czyli w głównej mierze chodziło o wyeliminowanie RNG z gry. Dlaczego więc dobrze działającą talie NG Reveal, która była naprawdę unikalna na karcianym rynku, zamieniono na tak wielką random fieste? Teraz jest mechanika z Heartstone której nikt nie lubił. Kto odpowiada za tą zmianę i czy ta osoba może już więcej nie decydować o sprawach gwinta?

Jako akcjonariusz chciałbym też poznać informację, dlaczego firma tak wzbrania się przed nawet niewielką wzmianką że szansa na gwinta mobilnego faktycznie istnieje.
 
Top Bottom