Diablo

+
Rynek na pewno znajdą (może nawet jakieś realne zyski)
Rynek mobilny, jeżeli chodzi o gry jest ogromny. Zwłaszcza na wschodzie.

Dużo japońskich wydawców gier zarabia teraz mega pieniądze na mobilnych grach. Mają dużo większe zyski niż wydając grę konsolową czy pc.

Ja tam nie lubię grać na telefonie. Za mały ekran, w dodatku jeszcze palce zasłaniają obraz, którymi jeździsz po ekranie. Nie rozumiem jak można stawiać granie na telefonie ponad porządny ekran tv. Immortala niech sobie wsadzą gdzieś.
 
Diablo 4
#we tried
Edit: zobaczymy co za rok pokaże nam blizzard
Zawsze myślałem, iż Diablo to gierka, która przewyższa inne Hack 'n' Slashe bez żadnego problemu.

I nadszedł dzień, w którym poznałem Path of Exile :)

Kto by tam myślał o nowym Diablo 4. PoE dosłownie miażdży Diablo pod względem kontentu.

Jedynie co Diablo robi dobrze to efektowne scenki, który nie posiada żadna inna gra tego gatunku. Ale i tak ponad 98% czasu spędzasz na gameplayu a nie oglądaniu. Pod względem wielkości śmiało można powiedzieć, że PoE jest KILKADZIESIĄT razy większy niż Diablo 3.

Path of Exile - 10 actów, end game na ponad 160 różnych mapach, około setka bossów, handel, własne kryjówki, które rozbudowujemy sobie jak nam się podoba, unikalne wyzwania i misje, 19 różnych klas.

Dodatki do gry praktycznie pojawiają się co 3 miesiące. I to nie takie biedne jak w Diablo, gdzie rzucają Ci jedną klasę i karzą sobie jeszcze za nią płacić sporo. Na 5 lat po wydaniu gry dostajemy jakiś dodatek raz na 1.5 roku (Jedna mapka, jeden nowy akt w całym istnieniu D3)

PoE w samym roku 2018 dostało już kilka wielkich expansions, łącznie ponad 60 nowych map, 6 aktów do story, niekończącą się kopalnie, setki nowych itemów a już 7go grudnia kolejny wielki dodatek do gry.

Gram już od kilku tygodni na PC czekając na wersje PS4, bo granie na klawiaturze to mi marnie idzie (można powiedzieć, iż konsolowcem jestem) i sczerze powiem Diablo przy Path of Exile wygląda jak gra dla początkujących. (Jak samochodzik na baterię dla dzieci, gdy ja już prawdziwym samochodem jeżdżę ;) )

W Diablo 4 musiałoby się bardzo dużo zmienić, aby choć zbliżyć się do poziomu PoE.
 
Nigdy nie wiesz co się pokaże sie strony blizzarda przy D4. A PoE znam i mam ograne po części. Na ps 4 nie ma jeszcze poe? Na xboxie mam pobrane tylko nie odpaliłem jeszcze
 
Ciekawe czy jest przewidziany crossplay między konsolowy przynajmniej. Bo diablo tego nie ma chyba nie orientujesz się ?
 
Ciekawe czy jest przewidziany crossplay między konsolowy przynajmniej. Bo diablo tego nie ma chyba nie orientujesz się ?
Z tego co czytałem, crossplay mógłby być bardzo szkodliwy dla całej ekonomii gry. Dlatego nie chcą robić. Sami PC-towi gracze nie chcą. Ceny orbów mogłyby szkodliwie zmienić rynek i ekonomiczna część gry totalnie by siadła. A z Sony i Microsoft konsolami widomo jak jest. {Pies z kotem).
 
Najsmutniejsze jest to że Blizzard już definitywnie zaniechał tworzenia atmosfer horroru czy hard sf na rzecz odwarcraftowego quasihollywoodzkiego high fantasy. To był zawsze dla mnie jeden z USP Diablo i poniekąd Star Crafta.
 
Właśnie miałem pisać :p Ponoć dwa pierwsze Warcrafty też są już w drodze na GOGa. Ciekawa sprawa, bo do tej pory Blizzard udostępniał swoje stare gry na swojej platformie, a tu nagle GOG?
 
@HuntMocy śledzisz te info o warcraftach? Jak tak to daj mi info proszę jak rzeczywiście wejdą bo sam niestety nie mam za bardzo czasu a nie chce pominąć tego. Niesamowite gry... A co do diablo, nie ma co gadać trzeba grać bo to najlepszy komplement/hołd/pochwała dla gry i twórców. Każdemu kto jeszcze nie grał polecam
 
@ErOlS333, o Warcraftach była mowa w newsie o wypuszczeniu Diablo. Konkrety mają pojawić się wkrótce.

https://www.gry-online.pl/newsroom/...edazy-pierwsze-dwa-warcrafty-w-drodze/z81bcb0

Na pewno jednak nie będzie to jakaś oferta czasowa więc raczej nie braknie :D Ja mam jeszcze swoje wydanie dwójeczki, pierwsza zakupiona gra w życiu :)



Nie obraziłbym się jednak na odświeżone wersje dwóch pierwszych części Diablo oraz dwóch pierwszych części Warcrafta. Odświeżony Starcraft wyszedł dobrze, podobnie zapowiada się Warcraft III.
 
@HuntMocy warcraft 3 zamówiony już jakiś czas temu, świetnie się zapowiada. Niestety moja kopia dwójki nie przeszła próby czasu :giveup:. A co do diablo to grałem ostatnio w dwójkę z jakimś modem, świetna sprawa jednak fajnie byłoby dostać oficjalny remaster.
 
Poczłapie się znów w te i z powrotem. Dalej w góóóórę i znooooowu w dół.
Odpaliłem filmik i od razu w głowie zaczęło mi dodawać "tuptuptuptuptuptuptup..." - zwłaszcza jak się szło do czarodziejki i z powrotem :D

No i hałdy złota rozłożone pod domkiem na prawo od studni.
 
Szkoda. Wersja z GOGa potencjalnie by mnie interesowała z uwagi na wsparcie dla wysokiej rozdzielczości, ale w takiej sytuacji raczej zostanę przy moich starych płytkach :)
 
Temat mocno zakurzony, ale może ktoś odpowie :p

Skusiłem się na pierwsze Diablo i to w zasadzie mój pierwszy poważny kontakt z tą częścią. Lata temu przygodę z serią zacząłem od dwójki. Mam teraz mały problem, otóż trochę poszlalałem i będąc na 13 poziomie lochów wyprztykałem się ze złota co w zasadzie zablokowało mi dalszą grę. Nie mam za co naprawiać sprzętu ani dokupywać mikstur. Czy w tej części w jakikolwiek sposób odnawiają się wrogowie i skarby? Tj. czy mógłbym na wcześniejszych poziomach trochę podexpić i pofarmić? Do tej pory jak zdarzało mi się zajrzeć do wyczyszczonych lokacji to nie spotkałem żadnych wrogów czy nowych skrzyń tak jak w późniejszych częściach. Jest na to jakaś rada czy po prostu muszę pogodzić się z tym że dałem ciała i nie ukończę gry tą postacią?
 
Top Bottom