"przecieki" ze zbliżającej sie aktualizacji ;)

+

Lexor

Forum veteran
oficjalne, wskazanie żródła na CDPR

- (Gwent) patchnotes will be available tomorrow morning
- TB patchnotes coming today

inne, źródło nie zostało dokładnie podane

- Morvran: now has 3 charges and he boosts by 2. It does not matters what card he reveals, Golden or Bronze, he will always boost by 2.
- Heimdall: Whenever your Warrior damages an enemy, boost self by that amount. (This leak is a from 3th October, so do not be so sure he will be the same, they might have changed him since then).
 
oficjalne, wskazanie żródła na CDPR

- (Gwent) patchnotes will be available tomorrow morning
- TB patchnotes coming today

inne, źródło nie zostało dokładnie podane

- Morvran: now has 3 charges and he boosts by 2. It does not matters what card he reveals, Golden or Bronze, he will always boost by 2.
- Heimdall: Whenever your Warrior damages an enemy, boost self by that amount. (This leak is a from 3th October, so do not be so sure he will be the same, they might have changed him since then).
Zobaczymy co zrobią z Eithne, która paradoksalnie sama w sobie nie jest jakoś specjalnie silna tylko w połączeniu z innymi kartami jak Igni, Pożoga, Epidemia, Shirru, Regis itd staje się OP.
 
Akurat Morvran to chyba najmniejszy problem odkrywki, ten losowy 1 punkt nie bolał aż tak. Teraz jego siła jest dość mała w porównaniu z innymi liderami, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało na tle wszystkich zmian w tym archetypie.
 

Lexor

Forum veteran
Akurat Morvran to chyba najmniejszy problem odkrywki, ten losowy 1 punkt nie bolał aż tak. Teraz jego siła jest dość mała w porównaniu z innymi liderami, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało na tle wszystkich zmian w tym archetypie.

Ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony np. często traciłem jedną odkrywkę w rundzie 2 jeśli robiłem pass, teraz mogę "dalej mieć trzy". Z drugiej strony np. porównując do Brouvera to teraz faktycznie wypada trochę słabiej (mniejsza ilość wykonalnych opcji) - chyba powinni zostawić stałe +3.
 

ghs

Forum veteran
...
- Morvran: now has 3 charges and he boosts by 2. It does not matters what card he reveals, Golden or Bronze, he will always boost by 2.
...

jak dostał 3 ładunki to jest silniejszy niż był, to zawsze, pewne na 99%, 6 punktów w R3 które można rozrzucić na 3 jednostki
 
jak dostał 3 ładunki to jest silniejszy niż był, to zawsze, pewne na 99%, 6 punktów w R3 które można rozrzucić na 3 jednostki

6 punktów to minimum. Przecież nikt nie gra tym dowódcą nie mając buildu pod odkrywkę, a to się wiąże z wyciąganiem większej ilości punktów przy każdym użyciu zdolności dowódcy niż tylko 2 (synergia z Sweers, Mangonel, Daerlan Soldier i Standard Bearer). Również zgadzam się, że jest to wzmocnienie tego dowódcy, a nie nerf. Jedynie zbalansowano tą zmianą grę w 2 rundzie.
 
@kotwica407 @Mr2Red Dzięki za zwrócenie uwagi. Faktycznie pomyliłem się. W tej sytuacji nie ma również synergii z Standard Beare. Najśmieszniejsze, że w zakończonym sezonie moje 40 gier talią Nilfgaardu głównie wbiłem właśnie tym dowódcą :D
 
Top Bottom