Wiedźmin zapoluje na potwory w grze Monster Hunter: World!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Razem z Capcom mamy przyjemność ogłosić współpracę, na którą wszyscy czekali: w Monster Hunter: World już wkrótce pojawi się zawartość inspirowana grą Wiedźmin 3: Dziki Gon!



Dodatkowa zawartość oferować będzie rozgrywkę łączącą mechaniki znane z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz systemy Monster Hunter: World. Wcielając się w postać Geralta z Rivii, gracze wezmą udział w serii fabularnych zadań.

Dodatkowa zawartość Monster Hunter: World inspirowana grą Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One na początku 2019 roku. Wydana zostanie w formie darmowej aktualizacji do gry. Na PC aktualizacja ukaże się w późniejszym terminie.
 
Byście się zabrali za jakiś dodatek do W3 a nie Gwint czy takie gościnne występy .....

Nawet sobie nie zdajesz sprawy z tego jak takie gościnne występy wpływają pozytywnie na reklamę marki. Wiedźmin jest już tak dużą serią, że inne firmy chcą nawiązać współpracę i to jest świetna wiadomość. Najpierw Geralt trafił do Soulcalibura, a teraz do Monster Huntera. Nic tylko pogratulować :)
 
Kto by kiedyś pomyślał, że przyjdą takie czasy, że Geralt będzie rozchwytywany na rzecz innych gier...
A pomyśleć, że kiedyś sprzedaż gadżetów wiedźmińskich była dla mnie tylko marzeniem :D
 
Last edited:
Już wkrótce wiedźmin Geralt w co piątej kinder niespodzia...
- Spokojnie Andrzeju, odłóż te widły, nie denerwuj się.

W sumie to nie mam nic przeciwko, Monster Hunter jest na mojej liście do ogrania kiedyś tam, za lat 120, jak już zredukuję nieco gigantyczną kupkę wstydu. Przynajmniej nie będzie problemu z kreacją postaci, oczywiście o ile Gerwant będzie grywalny.
Jest tylko jeden problem, białowłosy niby to się wycofał, rzekomo wygrzewa stare kości w Toussaint, a tu wbija raz do Soul Calibura i zaraz potem do MH. Ewidentnie ciągnie wilka do lasu, zajęcia nie ma bidulka i tęskno mu na szlak.
Nie żebym coś sugerował, ale chyba pora na jakiś dodatek do W3. Tak na przystawkę, następnie danie głowne, czyli pełnoprawna czwarta odsłona cyklu. Z Geraltem w roli głównej oczywiście i tak na tej emeryturze usiedzieć nie może, to po co go tym męczyć?
 
Jest tylko jeden problem, białowłosy niby to się wycofał, rzekomo wygrzewa stare kości w Toussaint, a tu wbija raz do Soul Calibura i zaraz potem do MH.

No bo się wygrzewa. Te gościnne występy zaliczył w trakcie fabuły Dzikiego Gonu skacząc przez portale ;)
 
Geralt powinien jeszcze trafić do Aperture Science. Tam od razu by się zaprzyjaźnił z portalami i nie miałby
więcej z nimi problemu ;)
 
Nie mogę się doczekać CP2077. Nie, nie jestem fanem świata wykreowanego przez Mike'a Pondsmitha, nigdy nie miałem z nim przyjemności. Powód jest prozaiczny - jest szansa, że po CP2077 powrócą do Wiedźmina...
Oczywiście CP2077 również kupię w preorderze bo to będzie kawał dobrego rolpleja, jednak klimaty nie do końca moje.
 
Nie mogę się doczekać CP2077. Nie, nie jestem fanem świata wykreowanego przez Mike'a Pondsmitha, nigdy nie miałem z nim przyjemności. Powód jest prozaiczny - jest szansa, że po CP2077 powrócą do Wiedźmina...
Oczywiście CP2077 również kupię w preorderze bo to będzie kawał dobrego rolpleja, jednak klimaty nie do końca moje.
Ja czekam na możliwość preorderu kolekcjonerki....Oby tylko cena nie była wygórowana chociaż wszystko drożeje...Cena kolekcjonerki Wieśka 3 była ok w stosunku do zawartości ;)
A co do tematu...Cieszę się, że kolejna gra skorzysta z naszego Geralta nie tracąc immersji przy tym :D Ach te portale...nie wiadomo gdzie cię przeniosą xD
 
Tak się na tym wszystkim znam, jak jeden adwokat na literaturze fantasy ("Czytał pan Tolkiena?" "Nie interesują mnie te nowoczesne wampiry"). Porządna kampania RTS, dobry RPG z ciekawą historią (dopiero niedawno zakupiłem trylogię Mass Effect i póki co czeka), a reszta mnie przerasta. Powiem krótko: trzymam kciuki za powodzenie projektu. Niech CDP zarobi jak najwięcej, a potem uszczęśliwi nas kolejnym własnym autorskim dziełem!
 
Dziwacznie to wygląda szczerze mówiąc. A brzmi jeszcze dziwniej, jakby wycięli fragmenty audio z Wiedźmina i powklejali w przypadkowe miejsca. Abominacja.
 
Jakby nie było promocja marki Wiedźmin pośród graczy Monster Hunter i promocja marki Monster Hunter w środowisku graczy Wiedźmina.

Przy okazji nieco bardziej pasujący miraż marek niż w przypadku Soul Calibur 6 - w MH przynajmniej polujemy na potwory, czyli zajmujemy się grubsza rzecz ujmując robotą bliższą wiedźminowi, niż nawalanie się po ryjach mieczami na arenie.

P.S. @gialdonar Breaking news - gry robi się dla kasy!
 
Zrobione tylko i wyłącznie dla kasy.

A dodatek darmowy :p

Jest różnica między wydaniem gry, a wciskaniem głównego bohatera do innych produkcji, rozgrywających się w zupełnie innym uniwersum.

Praktyka stosowana w wielu grach, a także innych mediach. Dla ciebie głupota, a dla wielu fanów fajny smaczek i przy okazji forma promocji obu serii.
 
Praktyka stosowana w wielu grach, a także innych mediach. Dla ciebie głupota, a dla wielu fanów fajny smaczek i przy okazji forma promocji obu serii.
Nie no, rozumiem.. Ale takie wciskanie wszędzie Geralta sprawi że się mocno przeje.. No ale to chyba tylko moje zdanie :p
 
Geralt (no i teraz też Ciri) w formie darmowego DLC pojawił się w dwóch grach. W obu miało to sens z czysto logicznego punktu widzenia sens (bijatyka skupiona na walce bronią białą, i cóż gra gdzie wcielasz się w łowcę potworów). Myślę, że Redzi maja jeszcze baaaaardzo duży margines, zanim będzie można mówić o jakimś przesycie, czy Geralcie wyskakującym z lodówki.
 
[...] czy Geralcie wyskakującym z lodówki.
Albo reklamującego razem z Zoltanem i Jaskrem mocne alkohole lub batoniki podróżne bo na szlaku jakoś trzeba przetrwać xD
Ps...Osobiście cieszę się, że Gerwant pojawia się też w innych tytułach.
 
Top Bottom