Dni Bonusowego Doświadczenia!

+
"Skad mamy wziasc takie dane jesli CDPR w odroznieniu od innych producentow nie chce ich ujawnic bo pewnie sa zbyt upokazajace ich ''zmiane na lepsze''

Podaj mi innych producentów, którzy dają otwarty dostęp do statystyk?

Z tego co wiem, to tylko steam daje dostęp do statystyk.

"Czyli po prostu wyciagasz karty w odpowiedniej kolejnosci i tyle "

Jeżeli grasz deckiem pasywnym, na deck pasywny to identycznie wygląda sytuacja teraz w HC, jak i w becie.

Jeżeli grasz deckiem kontrolnym, to zarówno teraz jak i w becie musisz myśleć nad zagarniem. Jeżeli tego nie robisz w HC, tylko rzucasz karty w odpowiedniej kolejności, to rozumiem dlaczego HC Ci się nie podoba ;)


Co do reszty nie mam zamiaru się bawić w przepychanki typu "jesteście głupsi, bo wolicie HC od bety". Większość argumnetów (zarówno sensownych, jak i bezsensowncyh) była przerabiana na tym forum.
 
Wam Też level postaci obniżyło? Miałem powyżej 40lvl teraz mam 3 i to samo z ranga miałem 2 z portretem Yorwetha a teraz mam ten sam portret ale juz 7 range ? O co w tym chodzi ? :)
 
Moi Drodzy.
Mnóstwo postów zostało usuniętych, bo całkowicie odbiegały od tematu dyskusji. Co więcej, sporo z nich zawierało obraźliwe określenia odnośnie innych użytkowników, sprawa kary dla autorów tych wpisów jest omawiana. Przesadziliście, i to grubo. Zapraszam do dalszej dyskusji NA TEMAT.
 
ok to napiszę jeszcze raz:
bardzo fajny event - zarówno dla nowych jak i starych (zbieranie punktów nagród do odblokowania drzewka z nowymi dowódcami)

p.s.
coś czuję że to może być mój ostatni post;) więc życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt i oby każdy miał takiego Gwinta jakiego sobie wymażył
 
Last edited:
Wam Też level postaci obniżyło? Miałem powyżej 40lvl teraz mam 3 i to samo z ranga miałem 2 z portretem Yorwetha a teraz mam ten sam portret ale juz 7 range ? O co w tym chodzi ? :)

Ale że niby dziś? Nic takiego nie zauważyłem.
 
No wczoraj grałem jeszcze było wszystko w porządku a dziś lvl od początku muszę wbijać w rankingu mam normalnie wygrane i przegrane jak były tylko to dwie rzeczy mi się zmieniły.
 
W zasadzie to ta ciągła krytyka gry i CDPR jedynie przyspieszyły moją decyzję o zakupach w grze, kupiłem pakę świąteczną i WK. W ten sposób wspieram grę, bo jest zajebista.
Najwięcej narzekania widzę ze strony graczy, którzy uczestniczyli w becie od początku, mają dziesiątki tys skrawków i wszystkie karty. No sorry ale wczesne uczestnictwo zadziałało jak miecz obusieczny - macie wszystko i nie ma już tych emocji związanych ze zbieraniem talii, rozgryzaniem mechanik, próbami nowych kombinacji itd. Na dodatek sentyment do starej wersji to również nic dobrego w sytuacji gdy gra ewoluowała. Gra musi być tak skonstruowana, żeby była dostępna na jak największej liczbie platform, poza tym musi zarabiać, bo nikt nie będzie robił latami produktu za darmo.
Pozdro dla ludzi co to szczycą się tym, że nie wydali złamanego grosza na tą grę i dostali w prezencie wszystko za wczesne uczestnictwo i teraz jeszcze wymagają niemożliwego.
Ja mam zamiar pograć jeszcze rok może dłużej, aż mi się znudzi, jak nie z Wami to jest wielu graczy na całym świecie, którzy grają o wszelkich możliwych porach dnia więc się nie martwię.
I jeszcze raz, gra jest zajebista i świetnie się przy niej bawię.
Wesołych!
 
Last edited by a moderator:
@Intruder_PL


Głupoty piszesz "bo nikt nie będzie robił latami produktu za darmo. ", akurat na to nie narzekaj, tylko na grywalność, gra ewoluowała graficznie ale zrobiła regres w rozgrywce.
 
Last edited:
Najwięcej narzekania widzę ze strony graczy, którzy uczestniczyli w becie od początku, mają dziesiątki tys skrawków i wszystkie karty. No sorry ale wczesne uczestnictwo zadziałało jak miecz obusieczny

Zgodzę się - gdyby przejście z bety do HC wyglądało tak, że po prostu zatrzymujemy kolekcję, to wtedy uniknęlibyśmy tego problemu. A pełny zwrot miał również swoje negatywne skutki.

Niestety ze względu na rozmach HC ciężko było o inne rozwiązanie.

akurat na to nie narzekaj, tylko na grywalność, gra ewoluowała graficznie ale zrobiła regres w rozgrywce.

Co dokładnie masz na myśli jezeli chodzi o regres rozgrywki?
 
Co dokładnie masz na myśli jezeli chodzi o regres rozgrywki?

Pewnie chodzi mu o to, że teraz nie ma części kart które były wcześniej (i dopiero pewnie pojawią się w kolejnych dodatkach).
 
Pewnie chodzi mu o to, że teraz nie ma części kart które były wcześniej (i dopiero pewnie pojawią się w kolejnych dodatkach).
I mechaniki jak zaćmienie, zniszczenie suszy, nieopłacalne karty pogody, dpa 4 frakcji.
 
Top Bottom