LIVE STREAM 07.01.2019 – Omówienie Nadchodzących Zmian

+

Burza46

CD PROJEKT RED


Jutro o 20:00 na naszym kanale na Twitchu odbędzie się stream, podczas którego razem z Maćkiem 'Ostrym" Ostrowskim omówimy nadchodząca aktualizację!

Zapraszamy!
 

Lexor

Forum veteran
Czy jest znana jakaś dokładniejsza data tej "nadchodzącej aktualizacji" poza tym, że ma być w tym tygodniu?
 

Gomola

Forum veteran
Zazwyczaj czas między streamem a aktualizacją jest niewielki. Mam nadzieję tylko, że zmiany będą znacząco wpływać na jakość rozgrywki.
 

MaRIB1

Forum veteran
Jak jest stream, to znaczy, że będzie dużo zmian :p. Zazwyczaj po streamie wchodziła następnego dnia aktualizacja, albo może 2 dni później, ale zazwyczaj szybko =]
 
Chyba we wtorek do tej poty najczęściej wychodziły patche więc obstawiam, że tak będzie i tym razem.
 
no i pięknie:)
jeszcze tylko niech ktoś zacznie odpowiadać w miarę regularnie na pytania w dziale do devów i ja już będę w pełni zadowolony

mam tylko nadzieję, że zostawią dodatkowy mulligan dla gracza z przegranym coinem ale jak nie no to też będzie super, bo życie jest piękne!!! :)
 

Lexor

Forum veteran
Czy ja dobrze zrozumiałem, że z patcha w tym tygodniu nici i wszystko zostało przesunięte na koniec miesiąca?
 
Rozbili chyba wszystko na 2 osobne patche. Pierwszy najbliższy będzie dotyczył muliganu i lekkiego balansu.
 
Czy ja dobrze zrozumiałem, że z patcha w tym tygodniu nici i wszystko zostało przesunięte na koniec miesiąca?
To chodziło o patch pod wojnę frakcji. Ten wprowadzający zmiany w mulliganie będzie w tym tygodniu, myślę, że jutro.

Ogólnie nie ma rewolucji a to nawet dobrze. Balem się tego balansowania przez prowizje dowódców ale w sumie 9 pkt różnicy między największa a najmniejszą wartością więc jest ok.
 

Lexor

Forum veteran
To chodziło o patch pod wojnę frakcji. Ten wprowadzający zmiany w mulliganie będzie w tym tygodniu, myślę, że jutro.

No to odetchnąłem z ulgą.

a ile jest mulliganu na starcie?
coś o dobieraniu kart było?

Chyba każdy dowódca ma 3 na początku.
Dobieranie z tego co zrozumiałem nie zostało zmienione i jest nadal 3/3/3.

Limit kart zostaje, masz 2 muligany co rundę. Dobieranie chyba zostaje.

Jak 2 co rundę? On dostał 2 bo miał dwie karty dobrać.
 
Limit kart zostaje, masz 2 muligany co rundę. Dobieranie chyba zostaje.

czyli zaczyna się z 2 mulliganami? to trochę słabo bo wieśków z płotka wtedy strach do talii wrzucać no ale trzzeba bedzię się dostosować
 
Top Bottom