[INFO] Zbliża się koniec Sezonu Wilka!

+

Lexor

Forum veteran
Sezon Wilka skończy się 31.01.2019 (czwartek) o godzinie 10:00*.

*) Przynajmniej tak zostało podane na starcie sezonu, bo jak będzie w rzeczywistości to zobaczymy. ;)

Pomyślałem, że w związku z tym warto wszystkim Wam przypomnieć (tak na wszelki wypadek) o "zależnościach" naszych poziomów rankingowych* z naszym nagrodami za sezon oraz z naszym spadkiem w poziomach rankingowych na początku przyszłego sezonu.

*) Obecnie liczy się nasza ranga w momencie zakończenia sezonu, a nie najwyższa do jakiej doszliśmy w trakcie jego trwania - według zapowiedzi ten system zostanie zmieniony w przyszłym sezonie.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------​

TABELKA 1: Ile punktów nagród dostaniemy na koniec sezonu?

rangi-nagrody.jpg


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------​

TABELKA 2: Od jakiego poziomu rankingowego* zaczniemy przyszły sezon?

*) Tylko 500 czołowych graczy Pro Rank zachowa swoje pozycje, a pozostali rozpoczną sezon od rangi 5.

rangi-spadki.jpg
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Podbijam temat, bo dzisiejszy wieczór to właściwie ostatnia szansa dla wielu graczy na uzyskanie "dobrej pozycji". ;)
 

Lexor

Forum veteran
Z tymi punktami do drzewek itp, to potwierdzona informacja ?

Tabelki są oficjalne, pochodzą z przed dwóch sezonów. Sezon temu nie były publikowane ale się sprawdziły.
W tym sezonie również nie były publikowane, ale nie było też żadnego im zaprzeczenia.
 
Dzięki wielkie za dodanie tego tematu, dzięki niemu zmobilizowałem się i wbiłem rangę z 18 na 15 w dwa dni bo się sprężyłem, chciałem się połasić co prawda na dodatkowe 3 pkt z rangą 14 ale co za dużo to nie zdrowo i tak się cieszę, że kolejnego sezonu nie będę zaczynał od 20 :)
dzięki !
P.S. jaki teraz rozpocznie się sezon?
 
Już jest koniec sezonu? Bo nie miogę grać rankingówek... A informacji żadnej nie ma.
 
To już nawet nie jest śmieszne a żałosne, że REDzi nie potrafią napisać informacji o końcu sezonu. Może rzeczywiście ktoś tam uznał, że Twój post jest wystarczający. Choć nie zdziwiłbym się, gdyby stosowna informacja pojawiła się jeszcze dziś już po rozpoczęciu nowego. Nie pierwszy i nie ostatni raz kiedy REDzi informują o wydarzeniach, które mają już miejsce. Trochę to smutne.

Z ciekawostek. Wg załączonej tabelki powinienem dostać 10 rangę za rangi 5-9 a otrzymałem rangę 9.
 
Może rzeczywiście ktoś tam uznał, że Twój post jest wystarczający.

Nie, raczej nie o to chodzi, bo w zeszłym sezonie też takiego posta nie było (i mojego takiego też). Jeśli znajdywać jakiś powód to bardziej "za wielkie skupienie na pokazywaniu nowych liderów", albo coś w tym stylu. ;)

Z ciekawostek. Wg załączonej tabelki powinienem dostać 10 rangę za rangi 5-9 a otrzymałem rangę 9.

Hm.. faktycznie ciekawe, ja jeszcze "swojego wyniku" nie sprawdzałem - a jaki dokładnie poziom uzyskałeś na koniec sezonu? Ilość przyznanych punktów nagród Ci się zgodziła? Może już te zapowiadane "nowe reguły" weszły w życie? Szkoda tylko, że nikt o tym nie uprzedzał, dobrze że przynajmniej spadek nie był inny "w drugą stronę", czyli "większy niż powinien".
 
Do Gwent Open awansowali:

1. Kolemoen (Niemcy) 70 pkt crown
2. Alesio1996 (Belgia) 60 pkt
3. Tailbot (Polska) 60 pkt
4. Kams134 (Polska) 55 pkt
5. Wangid1 (Chiny) 52 pkt
6. Proneo3001 (Ukraina) 50 pkt (6 i 5 pozycja)

7. Kacper322 (Polska) 50 pkt (8 i 7 pozycja) - bez kwalifikacji

Największy pechowiec Adzikow ... wczoraj w nocy Top2 rano Top 4 i brak kwalifikacji

link do pełnego rankingu
https://masters.playgwent.com/en/rankings/pro-rank/season-8
 
Największy pechowiec Adzikow ... wczoraj w nocy Top2 rano Top 4 i brak kwalifikacji

No nieźle... Nie wiem czy on w nocy grał, czy też nie mógl grać, ale widząć poranną sytuację ja bym się nieźle wkurzył. :/

To w zasadzie pokazuje też, że może zakończenia sezonu powinny być przesuwane na "najbliższy weekend"? Bo jak ktoś np. chodzi do pracy to go nie będzie stać by trwać na posterunku do ostatniej chwili jeśli sezon kończy się w trakcie tygodnia.

EDIT: @BlakeMelor: Ja z rangi 7 spadłem do 11 - nic więc nie rozumiem... Na szczęście punkty nagród też mi się zgodziły (+15).
 
Last edited:
Z ciekawostek. Wg załączonej tabelki powinienem dostać 10 rangę za rangi 5-9 a otrzymałem rangę 9.

EDIT: @BlakeMelor: Ja z rangi 7 spadłem do 11 - nic więc nie rozumiem... Na szczęście punkty nagród też mi się zgodziły (+15).

U mnie ranga 8 na koniec sezonu, dostałem 10 pkt nagród a z początkiem nowego sezonu mam 12 rangę.
 
Top Bottom