Aktualizacja “Dowódcy z Wojny Krwi” jest już dostępna!

+
  • Umiejętność Rozmieszczenia Regisa: Wampira Wyższego zmieniono na umiejętność Rozkazu.

Dzięki wielkie. Wczoraj na niego zebrałem fragi i zrobiłem. Zagrałem kilka razy i teraz jest do wyrzucenia.
Z umką Rozkaz na kilka rozgrywek nim dzisiaj był każdorazowo ubity lub zablokowany.
Szkoda 800 fragów na niego, ale przy niszczeniu przynajmniej 200 się zwróci...
 
Last edited:
A próbowałeś grać filavandrela z krasnoludami? Jak dla mnie to świetny deck.
Ale o czym ty mówisz? Co to za sample, że dla Ciebie to świetny deck? Nie istnieje na pro rank w ogóle, krasnali chyba nie widziałem od 2-3 tygodni, deck jest słaby, no to że istnieje nie znaczy że jest ok, jak lubisz grać deckiem tier 4 i uważasz go za świetny to Twoja sprawa, ale nie ma najmniejszego powodu żeby go nerfić. Za ile widziałeś max wchodzącego barclaya albo zoltana? Za 10? No to fajnie że przez miesiąc czasu grano 2 neutrale dające 12+8 bez conditionu posiadaj 6 albo 7 krasnali na boardzie. Weź się człowieku zastanów zanim coś powiesz. Ponerfili jakieś karty z przypadku jak feniks którego i tak nikt nie grał, wrzucili patch z broken interakcją potwory-artefakty, co poprawią w balansie to od razu też krok wstecz.
 
Niestety oni nie potrafią balansować tej gry, wiadomo to nie od dziś. To wygląda tak jakby jakiś dev grał od 25 do 15 rangi 2 dni i na podstawie tego były wprowadzane zmiany. A ta sytuacja Gernichorą i artefaktami to już wgl jest niewiarygodne, że coś takiego przeszło.
 
A ta sytuacja Gernichorą i artefaktami to już wgl jest niewiarygodne, że coś takiego przeszło.

Właśnie trochę pograłem i wydaje mi się, że ta talia Gerrinchory jest mocno podatna na kontrolę. Wcale nie byłbym taki pewien, czy to będzie aż tak grane.
 
Ale o czym ty mówisz? Co to za sample, że dla Ciebie to świetny deck? Nie istnieje na pro rank w ogóle, krasnali chyba nie widziałem od 2-3 tygodni, deck jest słaby, no to że istnieje nie znaczy że jest ok, jak lubisz grać deckiem tier 4 i uważasz go za świetny to Twoja sprawa, ale nie ma najmniejszego powodu żeby go nerfić. Za ile widziałeś max wchodzącego barclaya albo zoltana? Za 10? No to fajnie że przez miesiąc czasu grano 2 neutrale dające 12+8 bez conditionu posiadaj 6 albo 7 krasnali na boardzie. Weź się człowieku zastanów zanim coś powiesz. Ponerfili jakieś karty z przypadku jak feniks którego i tak nikt nie grał, wrzucili patch z broken interakcją potwory-artefakty, co poprawią w balansie to od razu też krok wstecz.
HOLA HOLA spokojnie kauboju. NIe gram pro ranków ale deck sprawdza się świetnie w zakresie od 10-7 rangi. Wiem co mówię bo nim grałem i dużo wygrywałem nawet z tier 1 deckami. Barclaya wcale nie gram bo mi tam nie pasuje pod handbuff a zoltan to żaden finiszer ale krasnolud i na 1 rundę się nadaje.
  • Wartość wzmocnienia Pauliego Dahlberga zmieniono z 4 na 3.

  • Koszt werbunku Pauliego Dahlberga zmieniono z 10 na 8.

  • Koszt werbunku Zoltana Chivaya zmieniono z 9 na 8.

  • Umiejętność Zoltana Chivaya nie będzie brać pod uwagę jego samego.

  • Umiejętność Barclaya Elsa nie będzie brać pod uwagę jego samego.
To nazywasz nerfem?
 
taka agresja nic nie wnosi do dyskusji, sugeruję nieco ochłonąć
HOLA HOLA spokojnie kauboju. NIe gram pro ranków ale deck sprawdza się świetnie w zakresie od 10-7 rangi. Wiem co mówię bo nim grałem i dużo wygrywałem nawet z tier 1 deckami. Barclaya wcale nie gram bo mi tam nie pasuje pod handbuff a zoltan to żaden finiszer ale krasnolud i na 1 rundę się nadaje.

To nazywasz nerfem?
Wyraźnie mówiłem o barcaylu i zoltanie, nie o pauliem, jesteś na randze 7-10 i pewnie grasz w gwinta od 2 miesięcy i to najlepsze podsumowanie tego, że nie masz bladego pojęcia o balansowaniu, ale cieszy mnie wielce, że tak świetnie sobie radzisz słabym deckiem, pomyśl nad jakąś petycją jeszcze do cpdu żeby Ci ponerfili inne słabe decki którymi wyśmienicie dajesz sobie radę w odmętach laddera.
 
O co chodzi z tą Gernichorą? Ktoś odkrył jakiś deck na niej?
No właśnie, też póki co nie trafiłem na nią (kilka meczy za mną).
Właśnie patrzę na Xaviera Lemmensa i jak byk jego koszt mobilizacji to ani 10 ani 8 ale 9.
A kolega to okulary włożył dobre chociaż?
xavier.jpg
 
jest problem z crashami podczas gry i nie da się ukończyć gry na słabych komputerach czasami gra się nie odpala wogóle.
 
O co chodzi z tą Gernichorą? Ktoś odkrył jakiś deck na niej?

Chodzi o to, że mistrzowska włócznie i tarcza z łusek wiverny aktywują swoje umiejętności za każdym razem kiedy zagrasz kartę. Gernichora może zagrać bez problemu 2 karty w jednej turze - zagraywasz owoc gernichory, zużywasz ładunki włóczni i tarczy i zagrywasz kartę z ręki i znów możesz użyć włóczni i tarczy.
 
Wyraźnie mówiłem o barcaylu i zoltanie, nie o pauliem, jesteś na randze 7-10 i pewnie grasz w gwinta od 2 miesięcy i to najlepsze podsumowanie tego, że nie masz bladego pojęcia o balansowaniu, ale cieszy mnie wielce, że tak świetnie sobie radzisz słabym deckiem, pomyśl nad jakąś petycją jeszcze do cpdu żeby Ci ponerfili inne słabe decki którymi wyśmienicie dajesz sobie radę w odmętach laddera.

1192 h mam przegrane. Sorry mistrzu, może jakbym tylko top tier deckami grał non stop tak jak ty zaszedł bym dalej niż do 7 rangi ale ja gram głównie dla zabawy a to, że przy okazji mogę awansować w rankingu to tylko bonusik.


Nerfy na krasnale? WTF

Full krasoludy decki były nie grywalne a wy jeszcze barclayowi i zoltanowi dajecie po ryju? Panowie teraz będzie miesiąc potworów only i cracha, zamiast wzmocnić słabe archetypy to robicie jakąś kaszankę, gdzie tu logika.
Stwierdziłeś mój mistrzu gry pro graczu, że decki z samymi krasnoludami są nie grywalne to ci podałem przykład decku z praktycznie samymi krasnoludami, który jest grywalny. Może mnie oświeć mistrzu jakież to decki są grane na pro ranku. Czymże się różnią od tych, którymi my świezi gracze pojedynkujemy się w odmętach rankingu? Czy nie wydaję ci się logiczne mój mistrzu, że zagrywając zoltana nie powinien on zaliczać siebie do zadawanych obrażeń? Mi się wydaje, że to zdroworozsądkowe takie "znerfienie". Oczywyiście mogę się mylić o wszechwiedzący prograczu. Prowizje mają mniejszą w zamian.
Post automatically merged:

Chodzi o to, że mistrzowska włócznie i tarcza z łusek wiverny aktywują swoje umiejętności za każdym razem kiedy zagrasz kartę. Gernichora może zagrać bez problemu 2 karty w jednej turze - zagraywasz owoc gernichory, zużywasz ładunki włóczni i tarczy i zagrywasz kartę z ręki i znów możesz użyć włóczni i tarczy.
Uzurpator nie robi sobie zbyt wiele z tego :D
 
Czy to celowy zabieg, że przy wymianie kart, ekran rozmywa się i drga? Bo jest to dość nieprzyjemne i daje wrażenie, że człowiek jest nieźle pijany.
 
I 111 punkcików na plansze dzika, avatar i ramkę poszło, prawie tak samo, jak 200 zł za zakup jednej butelki dobrego trunku w markecie :)
 
Gralam dzisiaj trochę Uzupatorem i na 17 meczy z nowymi liderami z przegrałam tylko raz , nowi dowódcy i ich talie tworzą mocne synergie , tak mocne ze odebranie im zdolności dowódcy rozsypuje im cala koncepcje. Wydaje mi się ze Uzupator powinien dostać inna umiejętność .
 
Top Bottom