Walcz jako Geralt z Rivii w SOULCALIBUR VI!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Walcz jako Geralt z Rivii w SOULCALIBUR VI!



Wspólnie z BANDAI NAMCO Entertainment Europe, mamy przyjemność ogłosić, że Geralt z Rivii dołącza do grona wojowników w grze SOULCALIBUR VI!

Jeśli zdecydujecie się grać Geraltem, będziecie mogli wykorzystać jego umiejętności i styl walki, w tym eliksiry bojowe oraz wiedźmińskie znaki, doskonale znane z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Poza postacią Geralta do gry trafi również inspirowana Wiedźminem arena — twierdza Kaer Morhen, a w trakcie pojedynków będzie Wam towarzyszyć kompozycja ze ścieżki dźwiękowej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, “Hunt or be Hunted”.



“Obecność ikonicznych postaci z innych uniwersów to jedna z rzeczy, które od zawsze wyróżniały SOULCALIBUR. Fanów Wiedźmina z pewnością ucieszy fakt, że tym razem wśród grywalnych postaci pojawi się Geralt,” powiedział Marcin Momot, Community Lead studia CD PROJEKT RED. “Wspólnie z BANDAI NAMCO pracowaliśmy, aby postać Geralta — jego model, animacje, broń — a także obecność wiedźmina w świecie SOULCALIBUR, były wierne oryginałowi. Jako fan obu serii jestem przekonany, że efekt końcowy spodoba się graczom,” dodaje Momot.

“To dla nas niezwykły zaszczyt móc gościć Geralta w SOULCALIBUR VI,” powiedział Motohiro Okubo, producent gry. “Wiedźmin jest postacią niezwykle silną, barwną, która zawsze dąży do celu. Idealnie pasuje do grona wojowników i wojowniczek naszej gry. Bliska współpraca ze studiem CD PROJEKT RED pozwoliła nam wiernie przenieść charakter, wygląd i styl walki Geralta do świata SOULCALIBUR, o czym już wkrótce będą mogli się przekonać gracze na całym świecie.”

Premiera gry SOULCALIBUR VI na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz PC na platformie STEAM odbędzie się w tym roku.
 
Last edited:
Plus za wplecenie Geralta do świata SOULCALIBUR w sposób naturalny - ot, coś nie tak poszło z portalem, których i tak nasz wiedźmin nie pochwala (jako form transportu).

I nagle miał rację :p...
 
Droga Ekipo CD Projekt,

Temat nietechniczny ale wedle waszych ograniczeń jako nieaktywny członek mogę tylko tutaj. Co jest dziwne na marginesie gdyż chyba kupiłem wszystko co się da od was związanego z Wiedźminem a jestem w ten sposób marginalizowany. Więc prosiłbym o przeniesienie do bardziej odpowiedniego działu.

Chciałbym was przestrzec przed ponownym markowaniem w ciemno innych gier. Przez wasze promowanie gry Soul Calibur 6 kupiłem tą grę w przedsprzedaży za 419 zł (!!!!), SC6 okazało się nie przebierając w słowach wybitnym, niedopracowanym ścierwem, stworzonym tylko po to aby zarobić na wiernych fanach. Jest to najgorsza gra jaką kupiłem w życiu i bardzo mnie tak duża stracona kwota uwiera. Duża w tym wasza zasługa. Przez lata budujecie swoja markę i jest ona kojarzona z jakością i zaufaniem graczy. Tym razem bardzo mocno podkopaliście moje zaufanie do swojej firmy i marki i już nie jestem teraz zupełnie pewien czy kupić kolejna grę którą promujecie Wiedźminem ( Monster Hunter World - chociaż tu przynajmniej mogę sprawdzić co kupuję bo gra już została wydana). Więc na przyszłość sugerowałbym przynajmniej zaczekać aż gra wyjdzie zanim sprzedacie Wiedźmina znowu.

Pozdrawiam,
mikim41
 
420 zł za grę kupowaną kompletnie w ciemno? Brzmi to dla mnie co najmniej dziwnie. Twórcy gry "pożyczyli" sobie tylko jedną postać z innej serii gier, dla mnie prosta decyzja biznesowa / marketingowa, nie sądzę, by w CDPR się zastanawiali czy ich gra będzie aby na pewno dobra :D Liczy się tu promowanie marki, żadna przecież z tych firm co udzielają licencji nie będzie wpychała się z lupą na proces produkcji.
 
[...] grę którą promujecie Wiedźminem [...]
Błąd w postrzeganiu faktów: CDP RED nie promuje Soul Calibura postacią Wiedźmina, tylko promuje gry serii Wiedźmin przy pomocy innych gier (w tym Soul Calibura). Czujesz różnicę? REDzi nie mają żadnego interesu w promowaniu obcej marki. Chodzi tylko o to, by wciąż mówiono o Wiedźminie pomimo faktu, iż Dziki Gon miał premierę parę lat temu. Nie ważne, czy SC odniesie sukces większy, mniejszy, czy żaden. Ważne, że przedpremierowe zapowiedzi Sou Calibura, trailery, screeny, popremierowe recenzje, streamy i wszelkie inne możliwe materiały wciąż przypominają o Geralcie, choć pochodzą z zupełnie innej gry. Zwróć uwagę, że Dziki Gon wciąż się dobrze sprzedaje i trzyma się w cenie lepszej, niż świeżynka Fallout 76 :howdy:.
 
Dziki Gon wciąż się dobrze sprzedaje i trzyma się w cenie lepszej, niż świeżynka Fallout 76 :howdy:.
Nie wiem, czy Fallout76 jest w jakimikolwiek stopniu dobrym przykładem ;)

@mikim41 nie trafiłeś z grą dla siebie. A w dodatku, jeśli dobrze przypuszczam, to za tą cenę kupiłeś edycję kolekcjonerską, a ta jest raczej dla fanów serii Soul Calibura.
 
No tak nie do końca bo CDR dość aktywnie promowało SC6 u siebie i pewnie jest więcej osób niż ja które przez to kupiło tą grę. Nie robią tego też za darmo i pewnie była tam jakaś transakcja wiązana.

A to nie była żadna edycja kolekcjonerska, to zwykły pre-order z season passem. Gdyby nie było tam wiedźmina to nawet by mi nie przeszło przez myśl żeby tyle płacić. Gra jest naprawdę marna i teraz okazuje się że tłumaczą się ze mieli niski budżet. Ale jakoś nikt o tym nie wspomniał kiedy oferowali to w pre-orderze. To że zdecydowałem się na taki krok to mój błąd, ale CDR skłoniło mnie do tego promując u siebie, więc nie jest tak że zupełnie można zdjąć z nich winę. Mogli dodać bohatera później jako DLC, a zdecydowali się użyczyć jako punkt sprzedażowy przed premierą.
 
Musisz (chociaż to już chyba czas przeszły) być bardzo wielkim i bardzo bezkrytycznym fanem studia. Ja osobiście szczerze wątpię, by ktokolwiek niezainteresowany samą grą kupił ją tylko dlatego, że dołożyli tam Geralta. I jeszcze w dodatku za taką cenę. Szaleństwo.
 
Zgadzam się zupełnie że to szaleństwo, ale taka kolaboracja została popełniona po to aby Bandai mogło zwiększyć sprzedaż o tę pare osób takich jak ja i aby CDP mogło sprzedać pare dodatkowych sztuk. Ja akurat wtedy miałem zasoby aby wydać na grę i mogłem przeznaczyć na co innego, więc z tego punktu widzenia ten ruch był skuteczny. Tylko to był ruch skutecznego poprowadzenia na minę przez CDP. Nie można określić ile osób kupiło z jakiego powodu grę, ale jest jasne że Wiedźmin został użyty aby wygenerować większą sprzedaż na SC6 przed premierą, więc aby namówić ludzi na super drogie preordery.
Ile jest osób takich jak ja trudno powiedzieć, ale z punktu mojego punktu widzenia to nie przyniosło żadnych korzyści dla CDP, wręcz odwrotnie.
 
Tradycją serii Soulcalibur są gościnne występy i na przestrzeni kolejnych odsłon grono zawodników zasiliły takie postacie jak chociażby Kratos (God of War), Ezio (Assassin's Creed) czy Yoda i Vader (Star Wars). To całkiem niezłe wyróżnienie dla Geralta, że dostał zaproszenie do ekipy stając się przy okazji twarzą na okładce.

Jeśli kupiłeś bijatykę licząc na grę fabularną tylko dlatego, że był tam wiedźmin to niestety sam jesteś sobie winien. Nikt nie reklamowej tej gry jako coś czym nie jest.

Ile jest osób takich jak ja trudno powiedzieć, ale z punktu mojego punktu widzenia to nie przyniosło żadnych korzyści dla CDP, wręcz odwrotnie.

Oczywiście, że ma. Fani Soulcalibura, którzy być może nie znają serii Wiedźmin mogą się zainteresować tym co to za fajny wojownik i sięgnąć po gry oraz książki.
 
Top Bottom