Pytania do twórców GWINTA

+
Cześć, czy planujecie w jakiś sposób ograniczyć w taliach karty neutralne? W tej chwili niemal każdy deck ma te same, stałe karty. Niestety rozgrywka mocno traci na różnorodności, ponieważ decki mimo, że teoretycznie należą do innych frakcji, to mają sporo kart wspólnych. Wiem, że to naturalne dla karcianek, iż są karty, które pasują do wielu archetypów, jednak wydaje mi się, że tej chwili mamy tego za dużo.

Pozdrawiam
 
Co z kartą Cerys: Nieustraszona? Zobaczymy ją w marcowym dodatku?
Jej umiejętność była oryginalna i chętnie bym ją zobaczył w nowym gwincie.
 

Attachments

  • Cerys_Nieustraszona.jpg
    Cerys_Nieustraszona.jpg
    444 KB · Views: 104
Czy przebieg najbliższego Gwent Open może zaważyć na tym, że kwestie monetki, mulliganów i przewagi taktycznej zostaną jeszcze poruszone?

Czy zostanie naprawiony przegłos kwestii dowódcy, który czasem występuje przy losowaniu monetką?

Czy znikanie wszystkich kart ze stołu zostanie naprawione/doprowadzone do końca?

Czy wynik punktowy za wykonane kontrakty ma w przyszłości posłużyć do czegoś?
 
Już kiedyś zadawałem to pytanie ale ten leak nie mógł zostać jeszcze ujawniony. Może teraz będzie inaczej. Jaki kolor kart będzie miała nowa frakcja?

Mój typ: różowy
 
Ja mam kilka pytań odnośnie areny, która była moją ulubioną formą rozgrywki, a wiele niedobrego zmieniło się w niej w patchu dodającym dowódców z WK.
1. Pierwsza karta już nie jest złota czy to bug?
2. Czy planowane jest zmniejszenie ilości kart z WK podczas wybierania jednej z czterech kart? Ostatnio zauważam, że ilość kart z WK jest zdecydowanie za duża w stosunku do innych kart. Zdarza się, że w kilku kolejnych wyborach następujących po sobie są karty z Thronbreakera.
3. Przed aktualizacją stosunek złotych kart do brązowych był większy; mniej więcej 17-9, a obecnie brązowych kart jest zdecydowanie więcej np. 12-14. Czy planowany jest powrót do poprzedniego stosunku?
4. Podobnie z dowódcami, obecnie dużo częściej trafiają się ,,bezużyteczni dowódcy", którzy pasują tylko do określonego archetypu.
Mam nadzieję, że w najbliższym patchu sytuacja z areną się poprawi, gdyż obecnie bardzo rzadko zdarza się ułożyć sensowną talię i niestety za często trzeba zrywać kontrakt
 
Ja mam pytanie o wartości pktowe. Czy planujecie je w przyszłości podnieść? Tak jak to się stało w drugiej części CB? Bo w obecnej formie choć gra jest bardzo zróżnicowana, to strasznie ciężko cokolwiek wycenić i tworzyć konkretne talie, które miałyby inne konkretne kontrować. Mi ciężko to wszystko wycenić.

Obecnie nie planujemy wysokich wartości na kartach.
 
Cześć, czy planujecie w jakiś sposób ograniczyć w taliach karty neutralne? W tej chwili niemal każdy deck ma te same, stałe karty. Niestety rozgrywka mocno traci na różnorodności, ponieważ decki mimo, że teoretycznie należą do innych frakcji, to mają sporo kart wspólnych. Wiem, że to naturalne dla karcianek, iż są karty, które pasują do wielu archetypów, jednak wydaje mi się, że tej chwili mamy tego za dużo.

Pozdrawiam

Nie chcemy ograniczać liczby neutralnych kart.
 
Czy przebieg najbliższego Gwent Open może zaważyć na tym, że kwestie monetki, mulliganów i przewagi taktycznej zostaną jeszcze poruszone?

Czy zostanie naprawiony przegłos kwestii dowódcy, który czasem występuje przy losowaniu monetką?

Czy znikanie wszystkich kart ze stołu zostanie naprawione/doprowadzone do końca?

Czy wynik punktowy za wykonane kontrakty ma w przyszłości posłużyć do czegoś?

1. Nie rozumiem
2. Tak
3. Tak
4. Tak
 
Ja mam kilka pytań odnośnie areny, która była moją ulubioną formą rozgrywki, a wiele niedobrego zmieniło się w niej w patchu dodającym dowódców z WK.
1. Pierwsza karta już nie jest złota czy to bug?
2. Czy planowane jest zmniejszenie ilości kart z WK podczas wybierania jednej z czterech kart? Ostatnio zauważam, że ilość kart z WK jest zdecydowanie za duża w stosunku do innych kart. Zdarza się, że w kilku kolejnych wyborach następujących po sobie są karty z Thronbreakera.
3. Przed aktualizacją stosunek złotych kart do brązowych był większy; mniej więcej 17-9, a obecnie brązowych kart jest zdecydowanie więcej np. 12-14. Czy planowany jest powrót do poprzedniego stosunku?
4. Podobnie z dowódcami, obecnie dużo częściej trafiają się ,,bezużyteczni dowódcy", którzy pasują tylko do określonego archetypu.
Mam nadzieję, że w najbliższym patchu sytuacja z areną się poprawi, gdyż obecnie bardzo rzadko zdarza się ułożyć sensowną talię i niestety za często trzeba zrywać kontrakt

1. Nie jest to bug
2. Nie planujemy zmian
3. Był to błąd, wcześniej brakowało kart z WK i kart podstawowych
4. Dziękujemy za sugestię
 
Czy przebieg najbliższego Gwent Open może zaważyć na tym, że kwestie monetki, mulliganów i przewagi taktycznej zostaną jeszcze poruszone?

1. Nie rozumiem

Przypuszczam, że kolega pyta o to czy "kwestie monetki, mulliganów i przewagi taktycznej" są już ustalone "na dłużej" i nie do ruszenia, czy też doświadczenia z "najbliższego Gwent Open" mogą doprowadzić tu do jakichś zmian?

Ja dodatkowo zapytam jeszcze o same kwestie turniejowe:

1. Czy są prowadzone jakieś prace nad wprowadzeniem do gry automatycznych funkcji turniejowych? Mam tu na myśli np. wprowadzenie "listy zawodników w odpowiedniej kolejności" a gra już by sama pilnowała wyników rozgrywek przy ustalonych przez administratora turnieju zasadach?

2. Jeśli odpowiedź na pytanie 1 jest twierdząca, to jak bardzo te prace są zaawansowane? Tzn. czy wyniki tych prac możemy ujrzeć już niedługo (np. do lata / w lecie), czy też jest to kwestia "dłuższa" (czyli np. zima albo przyszły rok?)

3.Czy i kiedy można się spodziewać wprowadzenia możliwości "nielosowej monety" w grach towarzyskich? Obecnie tunieje korzystają z tego typu rozgrywki, więc np. zasada że "wygrany z poprzedniego meczu zaczyna kolejny" (którą dałoby się jedynie zrealizować przy pomocy "nielosowej monety") czyniłaby tego typu rozgrywki bardziej "fair" (to chyba też jeden z tych elementów o który chodziło @DeckCard_Cainowi)
 
@Burza46 Dziękuję za odpowiedzi.

@Lexor
Przypuszczam, że kolega pyta o to czy "kwestie monetki, mulliganów i przewagi taktycznej" są już ustalone "na dłużej" i nie do ruszenia, czy też doświadczenia z "najbliższego Gwent Open" mogą doprowadzić tu do jakichś zmian?
To miałem na myśli.

Czy wraz z dodatkiem pojawią się nowe kontrakty?

Czy można się spodziewać, że karty już obecne w grze dostaną ograniczenia funkcjonowania odnośnie konkretnych rzędów bądź zasięgi? Czy ten element rozgrywki będzie pogłębiany?

Czy pojawi się więcej kart, które będą wymagały konkretnych jednostek obok siebie do funkcjonowania (chodzi o to, by wykorzystać element odpowiedniego rozstawiania jednostek w rzędzie poza wyborem samego rzędu)?

Czy mechaniki/właściwości kart, które były obecne w open becie, a których nie ma w HC powrócą do gry? Listę potencjalnych mechanik wskazałem w tym linku -> https://forums.cdprojektred.com/ind...lo-wyciete-z-gwinta-karty-neutralne.10999024/
 
Hej! Mam pytanie. Gram na konsoli PS4 i co trzeba zrobic aby przeniesc postep (chociazby zebrane karty nic wiecej) na PC. Na konsoli doszedlem do dosc sporej kolekcji kart ale nie chcialbym farmic na podstawowych deckach od samego poczatku. Z gory dzieki za odpowiedz.
(Na wszelki wypadek podam adre mailowy: seyonne@onet.pl) nie zawsze tu jestem i nie zawsze moge zauwazyc odpowiedz. Jeszcze raz z gory dziekuje komus doinformowanemu za informacje!
 
czy planujecie (MOCNO nalegam by odpowiedź była twierdząca;) ) wprowadzić jakieś opcje sortowania talii w deckbuilderze?
np alfabetycznie, rasami, (tyle na początek by wystarczyło)
 
Dzień dobry. 2 Miesiące temu odinstalowałem grę z myślą że już do niej nie wrócę. Po streamie o aktualizacji lutowej uświadomiłem sobie że zbyt mi brakuje tej gry. Po zainstalowaniu i wejściu do niej zobaczyłem że nie mam ani jednej beczki mimo że nie przypominam sobie abym wszystkie otwierał a było ich trochę. Może niedoinformowany jestem albo mam kiepską pamięć ale zdaje się że moje beczki wyparowały. Poza tym nie wiem dlaczego ale musiałem odebrać ponownie wszystkie kontrakty z wojny krwi. Czemu się tak stało?
 
Witam serdecznie.
Mam pytanie czy planujecie wprowadzić więcej możliwości do wydawania złota niż beczki i wstęp na arenę?
Obecnie posiadam ponad 21k golda, pełną kolekcję kart (również premium) i nie mam co z tym złotem zrobić a areny gram raczej rzadko. Albo moglibyście dodać opcje wymiany na np. punkty nagród, bo to w sumie jedyne co mam do zbierania.
 
Top Bottom