[BUG] Rynsztunek szkoły wilka

+
Wersja 1.31 wgrane wszystkie dodatki. Od 2h kicam, biegam i za cholerę nie można znaleźć "miecz stalowy szkoły Wilka", "Schemat na zbroję, buty, rękawice i spodnie szkoły Wilka" oraz w misji "z dalekiego ofiru" nadal jest problem ze skrzynią... Ciekawe ile jeszcze mnie czeka takich niespodzianek :| Czytałem na anglojęzycznym forum, że cdpr nie zamierza dalej tego poprawiać więc co najwyżej zobaczę sobie te zbroje na google grafika.... Co więcej podobno to wina uszkodzonego save.... jedyne rozwiązanie jakie tam podał przedstawiciel cdpr to zagrać od nowa na najnowszych patchach... no kurde lecę kolejne 150h robić :) Dajcie cały ten sprzęt którego nie da się podnieść do kupienia u jakiegoś gościa za gruby hajs i po problemie....
 
wystarczyłoby dać zamiast Wyrzutu Sumienia po prostu schematy ;)

Dobre rozwiązanie, proste i obniżyłoby poziom powszechnej irytacji.
Natrafiłem na ten sam problem, staram się być skrupulatny w grze i natrafiam na mur nie do przebicia.
Przeglądam zagraniczne fora, a tam aż wrze.
Wyrzut Sumienia w moim i nie tylko przypadku problemu nie usunął.
 
Witam
Ta sama sprawa; rynsztunek Wilka na poziomie podstawowym. Gram na PS4, dodatki zainstalowałem w zeszłym tygodniu (wszystkie darmowe DLC), najnowsze patche (1.31) i klops. Całe zadanie z podstawowym rynsztunkiem jest wysypane: nie mogę otworzyć skrzynki w wierzy z instrukcją do teleportu, schematów na miecze nie ma wcale. Myślałem, że to jakiś nowy patch coś zepsuł ale przejrzałem forum i widzę że problem pojawił się już w czerwcu 2015!
Trochę nie fajnie ze cały czas jest dostępny dodatek który nie działa..
Taka ciekawostka jeszcze: za każdym razem kiedy wspinam się do tej wierzy mogę sobie poczytać list z przeprosinami i wziąć kolejny miecz, miałem ich 8 w jednym momencie.
Nie można by dać zadania z jakimś super stworem który miałby wszystkie podstawowe schematy? Albo misji z jakimś zbuntowanym starym wiedźminem ze szkoły Wilka gdzie można by je zdobyć?
 
Ta sama sprawa. Platforma ps4. Nie pomogło dostanie sie do jaskini w alternatywny sposób, upiór pokonany, brak szkieletu z schematami. Przeklęta skrzynia!
 
To samo u mnie, wersja 1.31, PS4. Również nie mogę otworzyć tej skrzyni, próbowałem wczytywać itp,itd. i za każdym razem skrzyni nie da się otworzyć, co wywołuję irytację ;)
 
Wersja 1.31, PS4 dalej problem z rynsztunkiem szkoły wilka i zadaniem z dalekiego orfiru... trochę irytujące ... jakieś wieści? informacje czy Support pracuje nad jakąś łatką albo coś? Halllo?
 
Musisz o to pytać raczej bezpośrednio w supporcie. Tutaj nikt nie posiada takich informacji.
 
Też tak zrobiłem, było to kilka dni temu, no i zero odpowiedzi czy coś działają czy po prostu - sorry, masz pecha - szkoda.
 
ja to samo, wersja 1.31 a szkrzynia sie nie podswietla w wiezy sygnalowej, a na parapecie wiezy nie ma kryształu. help!!
 
No cóż, mam dokładnie to samo. Wersja gry najnowsza, DLC pobrany dzisiaj. Problem jest o tyle dziwny, że nie mogę nawet zbadać portalu - tego, w którym nie ma kryształu, rzecz jasna - chociaż na minimapie wyświetla się ikonka lupy (sam portal się nie podświetla w trybie wiedźmińskich zmysłów), sugerująca, że powinnam móc wejść w interakcję z tym miejscem. Ochota na ukończenie gry przeszła całkowicie.
 
dostałem mejla od supportu z cdprojektred ze wiecej aktualizacji gry juz nie bedzie ale ze po ukonczeniu gry i rozpoczeciu nowej gry+ problemu z ta misja juz nie bedzie. pozdro
 
arturrobod;n7862930 said:
dostałem mejla od supportu z cdprojektred ze wiecej aktualizacji gry juz nie bedzie [...]
Czyli oficjalnie aktualizacje W3 skończyły się na wersji 1.31 czego się obawiałem bo przydało by się naprawić kilka błędów wprowadzonych przez same patche. No nic jedyna nadzieja w modach i osobach, które je tworzą.
 
No ja też miałem ten sam problem ale z pomocą jednego you tubera który radził żeby wpierw zainstalować grę dodatki a potem dopiero rozpocząć nową grę i się udało ale musiałem takim sposobem byłem zmuszony zacząć na nowo grę ale się opłaciło mam cały rynsztunek
 
Przez bugi porzuciłem W3 w wielkiej irytacji, po jakimś czasie zapragnąłem odpalić i widzę, że poszedł patch 1.60.
Czyli jednak coś CDP RED z nim robił. Nadzieje jednak były płonne, bo bugi ze szkołą wilka i Ofirem nadal istnieją i nie pozwalają w pełni ukończyć gry.
Jak dla maniaka, który lubi mieć wszystko ugrane, to duża plama dla twórców, że od tylu lat nie potrafią sobie poradzić z bugami. Pozdro.
 
Witam,
czy udało się może definitywnie rozwiązać owy problem? Niestety grając wczoraj na patchu 1.6 (?!?!) problem dalej występuje...

Pozdr,
Jasin89
 
U mnie na xbox one po aktualnym patchu na ng+ problem nie występuje. Jeszcze sprawdzę co z ofirem niedługo :howdy:

Edit/update: z dalekiego ofiru tez działa normalnie :ok:
 
Last edited:
Ja wczoraj ani dzisiaj nie mogłem zrobić tego poszukiwania.
Standardowo - pusta skrzynia i list z przeprosinami.
Gram na PS4 - jakieś propozycje jak sobie poradzić z tym problemem?
Wersja 1.6, zainstalowane dodatki krew i wino, serce z kamienia, pobrany DLC z zadaniem dot. rynsztunku wilka.
Swego czasu grałem na PC i tam normalnie wszystko działało.
 
Witam serdecznie. Mam ten sam problem związany z Rynsztunkiem Szkoły Wilka. W wieży sygnalowej nie działa nawet skrzynia z której trzeba wyciągnąć notatkę. Gram na Ps4, proszę o poprawienie tego błędu.
 
Top Bottom