Pytania do twórców GWINTA

+
Chcę sobie potrenować i sprawdzić talie, ale przeciwnik to tylko potwory, a przed zmianą były różne frakcje, wybierane losowo, Czy możliwe jest ustawienie tak jak było poprzednio?
 
Czy przy dodaniu na platformę PS4 dodatku planujecie dodać dodatkowe puchary dotyczące krwawej klątwy? Fajna rzecz dodatkowa dla graczy GWINTa którzy próbują grać na konsoli :)
 
co zrobić jak włączę ten instalator te 200 MB się pobiorą i wyskakuje mi błąd : Runtime Error (at 53:3765): Could not call proc.
 
Mam też pytanie odnośnie szwankującej biblioteki talii.. Stworzyłem 10 poradników, obecnie na koncie mam zapisane tylko 3, 7 talii zniknęło w niebyt. dodatkowo obecne 3 talie dla poprzedniej wersji gry nie wyświetlają się w ogóle, a kilka godzin temu wyświetlały się z niezaktualizowanymi opisami sprzed kilku dni. Błagam, nie mówcie że kilkanaście godzin opracowywania tego poszło na marne...

A co do dodatku to po prostu kosmos, zachwycam się dosłownie wszystkim (może oprócz niektórych artów kart brązowych...)

W KOŃCU MUZYKA W MENU SIĘ ZMIENIŁA, miałem mysli samobojcze od tej, która była w grze przez 3 lata...
 
Zagrałem już sporo meczy rankingowych i nie moge zobaczyć swoich postępów bo jest napisane że musze mieć range 25 żeby je wyświetlało a mam range 5..... o co chodzi?
 
Last edited:
czy wyjdą moze skiny do nowych bohaterow? jak tak to wiadomo kiedy?
ps polecam jakies nerfy na detlafa wampira wyzszego bo jak sie zagra go i go z carantira to tempo jest takie olbrzymie ze sie odechciewa grac a niestety ciezko na to odpowiedz znalezc
 
witam,
czy wobec osób nadużywających exploita z Travelling Merchantem wyciągniecie konsekwencje czy też upiecze im się jak po bugu z Ciri?

pozdrawiam
 
Kiedy można spodziewać się naprawy exploita z Wędrownym Kupcem?

Ilość wykorzystujących go ludzi rośnie w zatrważającym tempie, gry rankingowe przestają mieć sens.

Mam nadzieję, podobnie jak @daray_89, że wobec tychże graczy zostaną wyciągnięte jakieś konsekwencje.
 
1) Czy planujecie wydanie ścieżki dźwiękowej z Gwinta i jego dodatków na płytach CD i ich sprzedaż w mającym powstać sklepie z gadżetami?

2) Rozdzielczość ramek w grze jest znacznie gorsza niż w profilu gracza w przeglądarce. W grze ramki są rozmazane, w przeglądarce wyraźne - dla porównania:

Gra:



Przeglądarka:



Wiem, że to sprawa drugorzędna i kosmetyczna, ale można by dorzucić do listy rzeczy do poprawy zwiększenie rozdzielczości ramek w grze.

3) W becie kolejność wyświetlania frakcji w profilu gracza zależała od ilości zwycięstw odniesionych poszczególnymi frakcjami - obecnie zastosowano kolejność alfabetyczną (uwzględniając angielskie nazwy frakcji). Czy można wrócić do rozwiązania z bety, albo chociaż dać opcję wyboru czy kolejność ma być alfabetyczna czy według ilości odniesionych zwycięstw?
 
Last edited:
Czy można dodać choć sekundę przerwy tuż po tym jak wymienimy ostatnią kartę podczas mulliganu na początku rundy?

Wcześniej mogłem jeszcze zauważyć "jaka nowa karta wpadła jako ostatnia" ale teraz (od czasu aktualizacji zwiększającej tempo gry) nie jest to już dla mnie zauważalne (bo dzieje się zbyt szybko).
 
W związku z powyższą odpowiedzią, co planujecie dodać do sklepu z gadżetami z gwinta? Planujecie może dodać talie kart? Tak aby mieć namacalną pamiątkę z gry karcianej :)
 
1. Czy w przyszłości pojawią się karty o koszcie werbunku mniejszym od 4?
Typowe karty pod wymianę, nie mające większego znaczenia dla rozgrywki i niepożądane na ręce.

2. Analogicznie czy pojawią się karty o koszcie wyższym od 15?
 
Top Bottom