Zawartość dodatkowa z serii Wiedźmin do pobrania

+
Witam,

Te pytania są skierowane do ludzi z CDPR. Wsparcie GOG skierowało mnie tutaj, żebym zadał Wam te pytania.

W1:

1. Dlaczego na GOG w bibliotece gier nie ma do pobrania artbooka w wersji polskiej dla pierwszej części?

2. Dlaczego na GOG w bibliotece gier nie ma do pobrania map świata W1 w polskiej wersji językowej?

3. Czy w ogóle The Witcher story jest dostępne po polsku?

4. Spójrzcie na różnice w otagowaniu albumów Muzyka inspirowana grą Wiedźmin W1. Zróbcie sobie przełączanie skrinów w oknie w podglądzie obrazu i zobaczycie różnice w otagowaniu autorów i nawet tytułów. Np. w wersji FLAC tytuł piątego utworu nazywa się: Tarot Lady, a w wersji MP3 nazywa się tylko: Tarot - ogólnie są gdzieniegdzie takie różnice.

01 utwór w wersji MP3: Adam Skorup, wersja flac już poprawnie ma nazwę Skorupa. To samo jest np. w nazwisku Przybylowicz, a ma być przez ł napisane.





W2:

1. Comic Book (50 stron) dla W2 wyszedł tylko w języku angielskim?

2. Dlaczego bonusowe utwory GOG dla W2 nie mają tytułów? Czyli nazw swoich, po prostu nie zostały wymyślone? Pytam, ponieważ pliki nazywają się gog_bonus_track.

W3:

1. The Witcher 3 Wild Hunt - Blood and Wine OST utwory w formacie mp3 nie są otagowane, nie mają tytułów, tylko 10 utwór ma pełne tagi. Myślę, że album powinien zostać poprawnie otagowany (poprawiony).

2. Dlaczego soundtrack, który można pobrać z GOG dla W3 ma 35 utworów, a ten tutaj aż 55? I dlaczego są różnice w utworach?

https://itunes.apple.com/us/album/the-witcher-3-wild-hunt-original-game-soundtrack/1333501415

3. Spójrzcie też na otagowanie utworów z OST Kamienia z Serca. Wersja FLAC ma niepoprawne nazwy plików.





Gwent The Witcher Card Game OST:

Wersja OST MP3, ma dwa pliki ponumerowane "15":

15 Death to Dhoine (Legacy)
15 Nest Of Monsters (Legacy)

A wersja WAV nie ma tego błędu, ale ma ponumerowane tak te utwory:

15 Death to Dhoine (Legacy)
16 Nest of Monsters (Legacy)

A według tej listy 15 utworem jest:

Nest of Monsters (Legacy)

A 16 utworem jest:

Death to Dh'oine! (Legacy)

https://itunes.apple.com/album/gwen...me-soundtrack/1445723918?l=pl&ls=1&app=itunes

Więc, która poprawność jest prawidłowa tych utworów? Ta w albumach tych w wersji MP3 i WAV, czy poprawna jest jednak wersja ponumerowania z itunes?

Poświęciłem cenny czas i większość tych błędów poprawiłem dla swojej pobranej zawartości, ale dobrze byłoby, gdybyście ogarnęli te wszystkie soundtracki, w których są błędy w nazwach plików i w tagach. Jak Wam się nie chce tego poprawiać, mogę Wam udostępnić tę całą poprawioną zawartość. :D
 
Top Bottom