Pytania do twórców GWINTA

+
Parę dni temu pierwszy raz spotkałem Ukrytego na rankingowej grze ;), od tego czasu sam nim trochę pograłem. Chłopaczyna kazał się podpytać czy są jakieś plany dotyczące zmian kart z "zemstą" bądź też samego lidera. Chyba słabo wypada na tle rywali.

Nie będzie zmian dla Ukrytego.
 
@Burza46
Czemu nowo dodane animowane i niektóre normalne karty driad nie mają sutków? To jest przecież obrzydliwe. To tak jakby nie miały palców czy oczu.
Taka Pani Jeziora ma ledwo ledwo widoczne, ale i tak to wygląda już sto razy lepiej niż obrzydliwe guzy na klatce piersiowej u driad (zaklinaczka puszczy, driada opiekunka, driada łowczyni). Wiem, że tego nie zmienicie, bo przecież suty mierźwią cały świat i są tematem tabu, ale chciałbym znać odpowiedź. Czemu z jednej strony promujecie erotyzm - np. ruszające się cyce u Ves, czy widoczne brodawki u pani jeziora, a z drugiej strony używacie niedbale cenzury?
 
1.
Proszę pokazujcie kiedy dokładnie się sezon kończy. Nawet godzinowo. Dziś planowałem wydać wszystkie punkty nagród na drzewko sezonowe. Wydałem 3 pnt. na zadanie myśląc że mam na nie cały dzień. Zasmuciłem się gdy okazało się ze 10 min później zamknęliście sezon. (a punkty pewnie przepadły)


2.
Gracze lubią poczucie że coś osiągnęli, albo że mają coś czego ktoś inny nie ma, to napędza często Grinding. Np. Riot w LoL pokazuje jakie ikony w kiedy można było zdobyć i za co (nawet jeśli gracz nie może ich już zdobyć) a przy ikonach które się ma pokazuje za co są. Tak samo W HeartStone pokazane są wszystkie rewersy.
Czy planujecie zrobić coś podobnego z ramkami i tytułami? Często widzę tytuł u gracza i nie wiem co on osiągnął.
 
Czy macie w planach po raz pierwszy w historii gwinta pozwolić na stworzenie wartościowej talii dzikiego gonu z Eredinem na czele ?
 
Czy będzie możliwość zdobycia pośrednich ramek sezonowych (teraz z drzewka można jedynie odblokować 3 pierwsze wersje i ostatnią, brakuje 2 pośrednich w porównaniu do ramek z bety)?
 
Czy będzie w przyszłości opcja sprawdzenia historii gier z danym uzytkownikiem? Można to zrobić w podglądzie ostatnich przeciwników. Fajnie by było jakby pokazywało historię gier z danym graczem. Bo możliwość, że już się razem grało oczywiście jest.
 
Czy jest możliwe dodanie opcji wyświetlania odblokowanych rewersów bez ich samoistnego obracania się i kołysania, jak kilka miesięcy temu? Chciałbym dodać nową wersję medalionu cechu Żmii na wiki, ale nie mam jak zrobić porządnego screenshotu. W wyciąganie grafik z plików gry wolałbym się nie bawić, bo jest ich od groma.
 
Temat poruszany już milion razy, ale nie zaszkodzi jeszcze raz. Fajnie by było gdyby w zakładce bibelotów po najechaniu na ramkę, wyświetlała się informacja co trzeba zrobić żeby ją dostać.
 
Cześć.

Minęło już pół roku od premiery Wojny Krwi czyli wyniki finansowe pewnie już są jasne. Planujecie w związku z tym kolejne odsłony Wiedźmińskich Opowieści czy też Wojna Krwi była pierwszą i ostatnią częścią?

I druga sprawa: czasami w grze zdarza się wykonać w jednej turze kilka czynności i jest to awykonalne w standardowych ramach czasowych na turę. Czy nie dało by się wprowadzić opcji "DOLICZ CZAS" w formie przycisku gdzieś na planszy, do wykorzystania JEDEN raz na całą potyczkę co wydłużało by jedną turę o jakieś 30 sekund.

Pzdr.
 
Last edited:
Cześć.

Minęło już pół roku od premiery Wojny Krwi czyli wyniki finansowe pewnie już są jasne. Planujecie w związku z tym kolejne odsłony Wiedźmińskich Opowieści czy też Wojna Krwi była pierwszą i ostatnią częścią?

I druga sprawa: czasami w grze zdarza się wykonać w jednej turze kilka czynności i jest to awykonalne w standardowych ramach czasowych na turę. Czy nie dało by się wprowadzić opcji "DOLICZ CZAS" w formie przycisku gdzieś na planszy, do wykorzystania JEDEN raz na całą potyczkę co wydłużało by jedną turę o jakieś 30 sekund.

Pzdr.

Obecnie skupiamy się tylko na wersji multiplayer. Nie wprowadzimy opcji doliczania czasu.
 
Czy jest szansa na wprowadzenie opcji w opcjach, aby po przesunięciu kamery nie wyśrodkowywała się automatycznie na polu bitwy tylko zostawała w tej pozycji w jakiej puszczamy przycisk?
 
Można dawać jakieś tłumaczenia tauntów przeciwnika, jeżeli są one w innych językach lub zupełnie niewerbalne? Skrzeki Gernychory wiele mi nie dają w zrozumieniu przeciwnika.

Zauważyłem też różnice pomiędzy znaczeniem tauntów u poszczególnych dowódców: u Anny "pomyłka" to przyznanie się do błędnego ruchu, ale u kogoś innego (nie pamiętam teraz kogo) jest to wytknięcie pomyłki przeciwnikowi. IMHO przydałaby się jakaś konsystencja.
 
Chciałbym zgłosić propozycję zmiany działania kalendarzy rocznych. Pewnie, rok to sporo czasu, ale zważywszy na to że każdy chiński rok powtarza się dopiero po dwunastu latach, wydaje mi się że kalendarz roczny powinien działać inaczej od sezonowego. Powiedzmy, mamy zakładki na każde z dwunastu zwierząt, ale te spoza aktualnego roku wymagają podwójnej ilości punktów nagród. Byłoby drogo, ale przynajmniej wykonalnie, bez konieczności czekania po jedenaście lat.
 
Prosze zmieńcie obraz z ekranu logowania. Ponieważ ludzie mają dość patrzenia na bohaterki w bliznach oraz Geralta. Fajny byłby motyw krasnoludów grających w wozie czy karczmie. Albo cokolwiek innego, chociażby czarodziejki.
Błagam i pozdrawiam.
 
Prosze zmieńcie obraz z ekranu logowania. Ponieważ ludzie mają dość patrzenia na bohaterki w bliznach oraz Geralta. Fajny byłby motyw krasnoludów grających w wozie czy karczmie. Albo cokolwiek innego, chociażby czarodziejki.
Błagam i pozdrawiam.
Albo dodajcie jakąś paczkę obrazów i soundtrack z wiedźminów z kolejnym patchem, niech każdy ustawi i słucha tego co chce ;)
 
Co z obecnym op nilfgardem, na randze 6-10 80% gier to nilfgard z op shilardem oraz leo benhartem, szczerze powiedziawszy dzisiaj 7 raz z rzędu po grze na nilfgard stwierdzilem ze to pier****dziele i wylaczylem gwinta...?
 
Witam.

"Gwint" ... > ... "Wkreca" !

Nooo siedzę po nocach i nie da rady sie oderwać!
Rewela!
(PS4)
Sorry wielkie jesli nie piszę w odp. Poscie/Temacie...
Ale zapytanie mam co do dwóch tematów.
1. Gdzie mogę znaleźć podgląd rozgrywki (jakie karty zostały użyte w meczu) juz na końcu gry?...
Tam jest tylko opcja podgladu profilu graczy i ew. GG i tyle.
Czy moge przynajmniej zobaczyc ostatnia kartę zagrana przez przeciwnika? Bo czasami przegrywam i nie wiem na wet dlaczego?! Bo system tak szybko wyrzuca na ostatnia wspomniana witrynę.

2.
Czy mogę zaprosić znajomego z PL do wspólnej gry... Jesli mieszkam w DE ?
Info. Ktore sie pojawia wspomina o mozliwym "regionalnym" połączeniu i z PL nie da rady?...
Pomimo czestych połączeń losowych z graczami z Polskimi "nazwami użytkownika" ...
Pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc.
 
Last edited by a moderator:
Pytanie i sugestia - 2 in 1 ;)

Pytanie 1:
Czy z racji udostępnienia w tym roku Gwinta w wersji mobilnej, planujecie wdrożenie możliwości przenoszenia i synchronizacji postępu na koncie pomiędzy różnymi platformami sprzętowymi?

Przykład:
Gram w Gwinta na Xbox One i instalując przyszłą wersję mobilną na iOS lub Android, chciałbym móc kontynuować mój postęp na wychodowanym już koncie Xbox Live. Granie na dwóch osobnych kontach kompletnie mija się z celem.

Uzasadnienie: Obserwując Wasze plany dot. nowych funkcjonalności w GOG Galaxy 2.0 polegających m. in na synchronizacji bibliotek i list znajomych oraz plany Microsoft dot. udostępnienia Xbox Live na inne platformy w tym na urządzenia mobilne i Nintendo Switch, rysuje mi się tu obraz udostępnienia tego na co czekam najbardziej jako gracz konsolowy czyli możliwości kontynuacji postępów z Xbox-a na moim tablecie MS Surface, urządzeniu mobilnym czy w przyszłości (na co bardzo liczę) wersji na Nintendo Switch.

Pytanie 2: Nie łudzę się, że jako spółka giełdowa dacie znać o tym w jakimś tam wątku na forum ale nie zasnę jak nie zapytam ;) Planujecie wersję na Nintendo Switch? Tak jak urządzenia mobilne, jest to architektura ARM a do dyspozycji jest jeszcze fizyczny kontroler co umożliwiłoby stosunkowo proste przeniesienie schematów sterowania z dużych konsol. Gwint na Switchu z postępami Xbox Live byłby spełnieniem moich Gwintowych marzeń ;) Poza tym uważam, że na Switchu byłaby spora szansa na sukces, ponieważ praktycznie nie mielibyście żadnej dużej konkurencji na tej platformie ;)
 
Last edited:
Top Bottom