Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Niektóre memy niszczą system, takie tam na poprawę humoru.


Wiadomo gameplayu teraz nie dostaniemy, bo to już zapowiedziane kiedy dostaniemy, ale tak z trzema screenshootami to bym nie pogardził.
Chyba będe grac w wersje z lokalizacją kinową a nie pełną, bo aż żal tracić niektóre głosy, Fem-V jest świetna, Mike zapewne też będzie głosowo obecny w CP.
 
Chyba będe grac w wersje z lokalizacją kinową a nie pełną, bo aż żal tracić niektóre głosy, Fem-V jest świetna, Mike zapewne też będzie głosowo obecny w CP.

Ja oczywiście też będę grał z napisami. Bo Majk, bo Kijano, bo zwyczajnie mi ten język pasuje do Cyberpunka. I myślę, że Redzi są świadomi, że ludzie mają takie podejście. Tym większy mam dla nich respekt, że robią pełną polską lokalizację. Na pewno ją sprawdzę, choćby z czystej ciekawości.
 
Jest prawdopodobnie AI, konstruktem umysłu, pewnie nawet przeniesioną w tym chipie. Na końcu trailera jest przez chwilę ramka z komunikatami systemu i widać, że wewnętrzne AI jest zhackowane. Pewnie nadpisane przez Silverhanda.
 
Graficznie wciąż prezentuje się to bardzo dobrze, prawie nie widzę różnic między tym klipem a zeszłorocznym gameplayem.
 
@Marcin Momot A możesz się odnieść do kwestii RPGowości gry, wyboru płci i customizacji wyglądu postaci? Czy coś się w tej kwestii ostatnimi czasy zmieniło?. Czy te nowe opisy w socialmediach to tylko copywriting, czy w dalszym ciągu stawiacie na RPG?.
 
Na twitterze rozpoczęto nowy ARG, jeden z użytkowników przetłumaczył kod binarny z obrazka na tekst. Ciekawe czy już jakiś Beep się pojawił, całkiem możliwe że coś jest ukryte w krótkim klipie na którym pokazali jak zmieniło się biuro Redów w LA.

D8t6wqWWsAIa8pY.png
 
Jakim cudem z jednego zdania opisu brzmiącego "rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda" ludzie wyczytują "strzelanka nie będąca erpegiem"? Czy naprawdę w każdym zdaniu muszą paść te trzy literki R, P oraz G? :sneaky:
 
Wydaje mi się, że te plotki wynikają z angielskiej wersji ogłoszenia gdzie RPG zamieniono na action adventure.
 
To nic, GOL z tego newsa zrobił z tytułem, który sugeruje, że Cp2077 to już nie jest RPG.

Nic nowego. Ktoś coś źle zrozumie, a potem mamy wysyp newsów, które niczym w głuchym telefonie coraz bardziej wypaczają sens wypowiedzi robiąc z igły widły.
 
Mam naturę szperacza i potrafię kojarzyć fakty. W ostatnim czasie z CDPR odeszło przynajmniej 4 starszych pisarzy. Teraz, kiedy już wiemy, że gra wyjdzie za niecały rok, takie roszady to nic pozytywnego. Nagła zmiana opisów profili, dodatkowo tajemnicze słowa Adama Kicińskiego o tym, że "Cyberpunk wykracza nieco poza tematykę RPG i będziemy wychodzić poza nią również w przyszłości, ale najmocniej skupiamy się jednak na grach RPG" https://www.parkiet.com/Technologie/306019978-CD-Projekt-jednym--z-gosci-na-WallStreet-23.html ... U wielu ludzi nie owładniętych hajpem może wywołać pytania. A skoro Gry Online podjęło temat i napisało do REDów z prośbą o ustosunkowanie się, może świadczyć, że coś jest na rzeczy. Być może wrażenia dziennikarzy zamkną temat, ale na ten moment są to tematy, które nie dają mi spokoju.
 
Czy czasem już parę miesięcy temu Kiciński nie mówił, że Cyberpunka można przejść mniej więcej od początku do końca? Główny wątek fabularny muszą mieć już od dawna napisany.
 
Czy czasem już parę miesięcy temu Kiciński nie mówił, że Cyberpunka można przejść mniej więcej od początku do końca?
Jeśli premierę planują już za 10 miesięcy to gra musi być do przejścia w całości od dosyć dawna. Na tym etapie to już raczej same szlify i optymalizacja im zostały
 
Jeśli premierę planują już za 10 miesięcy to gra musi być do przejścia w całości od dosyć dawna. Na tym etapie to już raczej same szlify i optymalizacja im zostały
Na ostatniej konferencji Kiciński powiedział, że nie będą już powiększać ekipy od Cyberpunka (przynajmniej tej warszawskiej, która najprawdopodobniej tworzy podstawową wersję gry) i jedynie może jeszcze się powiększyć zespół od QA. Bodaj rok wcześniej mówił, że powiększanie zespołu QA zaczyna się w ostatnich miesiącach przed premierą, co może sugerować bardzo zaawansowany etap prac (alpha albo beta). Obecnie wydaje mi się, że główna zawartość (zadania główne i ważniejsze zadania poboczne) są już zaimplementowane, tylko przechodzą jeszcze przez poprawki, balans, itd. W ciągu najbliższych miesięcy zaczną się też prawdopodobnie mocno koncentrować na wypełnianiu świata pomniejszymi zadaniami i aktywnościami. Ale to tylko teoria.
 
Ja nie potrzebuję hajpu, tylko konkretów, bo na hajpie już się wielu przejechało, szczególnie tym kreowanym przez zapraszanych dziennikarzy. Nie wiadomo dlaczego, ale poziom zaufania do mediów dziwnie spadł. Odnosi się to także do tych branżowych.
Ludzie rzucają pieniędzmi w monitory, tylko że bez wiedzy, co właściwie kupują. Na razie chyba kupują Keanu.
@raison d'etre - Twój balonik rośnie szybciej, niż REDzi są w stanie uzupełniać w nim powietrze. W chwili, gdy my wsiadamy do hypetrainu, Ty już jesteś w połowie drogi. Ta substancja na Ciebie zdecydowanie mocniej działa niż na nas i dlatego potrzebujesz coraz większych dawek - stąd Twoje niezadowolenie.
Ale nie przejmuj się, wszystko będzie dobrze ;).
Post automatically merged:

Miły gest ze strony Redów, okazuje się że fan który na konferencji E3 krzyknął do Kenau otrzyma darmową EK ;)
https://www.eurogamer.pl/articles/2...ory-krzyknal-do-keanu-reevesa-ze-zapiera-dech
Gdyby nie był Youtuberem, to by nie dostał. A tak - załapał się bez kolejki. Nie wierzę w aż takie przypadki.
 
Top Bottom