Dlaczego za prawie każdym razem jak widzę patch to nie mogę przeczytać o tym co się zmieniło na forum tylko muszę sam tej informacji gdzieś szukać?

+
wklej pozwoliłoby pracownikowi w 5 minut skopiować tą samą wiadomość
Wystarczy znać skróty klawiszowe to proste jak informatyka. :smart:
Post automatically merged:

Teraz ogólnie! Jeśli był patch to i tak niewiele wniesie do gry a jedynie mogą być poprawki ewentualnie techniczne, serwis itp. Gra nie nadaje się do e sportu skoro jeszcze kuleje zwłaszcza brakującej synergii.
 
Last edited:
Teraz ogólnie! Jeśli był patch to i tak niewiele wniesie do gry a jedynie mogą być poprawki ewentualnie techniczne, serwis itp.

A skąd mam o tym wiedzieć, jeśli nie mogę znaleźć opisu aktualizacji?

Gra nie nadaje się do e sportu skoro jeszcze kuleje zwłaszcza brakującej synergii.

To, że gra nie nadaje się do e-sportu zupełnie nie oznacza, że nie mogę w nią grać w trybie rywalizacji z innymi graczami. Owszem, dla kogoś, kto gra w Gwinta od czasu do czasu w trybach innych niż rankingowy na poziomie 0, taka informacja może byc zupełnie zbędna. Ale np. mi, osobie, która gra dość sporo, nawet brak wspomnianego "poziomu e-sportowego" oraz fakt, że obecny sezon nie ma znaczenia jeśli chodzi o jakieś udziały w ważniejszych, oficjalnych rozgrywkach turniejowych, zupełnie nie przeszkadza w pragnieniu rywalizacji.

Nie należę do weteranów gry, zacząłem grać po HC, gra mi się jeszcze nie znudziła, jednak brak opisów poszczególnych aktualizacji bardzo mnie denerwuje. Tak bardzo, że nawet byłbym skłonny zadeklarować, że to ja mogę umieszczać te opisy aktualizacji na forum, gdybym je tylko znał (np. gdyby CDPR by mi je zaczął wysyłać na maila czy też przez pm).
 
A skąd mam o tym wiedzieć, jeśli nie mogę znaleźć opisu aktualizacji?
Myślę, że to była mała drobnostka.

To, że gra nie nadaje się do e-sportu zupełnie nie oznacza, że nie mogę w nią grać w trybie rywalizacji z innymi graczami.
Cały czas rywalizujesz z graczami tylko z e sportem rywalizujesz z najlepszymi.

jednak brak opisów poszczególnych aktualizacji bardzo mnie denerwuje

Nie denerwuj się skoro to nic poważnego, ale jak ci tak zależy sprawdzaj w grze co istnieje. (czyli jak nic nie znajdziesz to na pewno nic poważnego)

Możesz popytać o pracę ( połączenie z pożytecznym) lub popytaj.

Odpoczywaj.
 
Last edited:
Myślę, że to była mała drobnostka.

Wolałbym wiedzieć niż się domyślać.

Cały czas rywalizujesz z graczami tylko z e sportem rywalizujesz z najlepszymi.

Jeśli ma się wysokie MMR to też częściej gra się z tymi najlepszymi, więc nie widzę tu większej różnicy.

Nie denerwuj się skoro to nic poważnego, ale jak ci tak zależy sprawdzaj w grze co istnieje. (czyli jak nic nie znajdziesz to na pewno nic poważnego)

Przecież nie jest możliwym sprawdzenie wszystkich opcji. To też wiąże się z posiadaniem dodatkowego czasu.
 
Wolałbym wiedzieć niż się domyślać.

Jak każdy.

Jeśli ma się wysokie MMR to też częściej gra się z tymi najlepszymi, więc nie widzę tu większej różnicy.

Różnica polegająca na szczęściu i ciężkiej pracy (Wszystkie archetypy się powtarzają)

Przecież nie jest możliwym sprawdzenie wszystkich opcji. To też wiąże się z posiadaniem dodatkowego czasu.
Oczywiście. Zachęć swoich przyjaciół i graczy.
 
Tak, popytam jeszcze wśród rodziny i krewnych - bo wszyscy nie mamy co robić, tylko będziemy zajmować się tym, co powinno być oczywistą sprawą dla wydawcy. Tak czy siak, daruj sobie takie pisanie.
 
Top Bottom