Zbliża się Challenger #5!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Gotowi na GWINTOWE emocje? GWENT Challenger #5 zapewni je już w ten weekend! W sobotę i niedzielę nadajemy od godz. 16:00 na Twitchu, YouTubie i Mixerze!

Najlepsi z najlepszych zmierzą się o część puli nagród wynoszącej $100.000, tytuł i pierścień zwycięzcy Challengera oraz miejsce w turnieju GWENT World Masters!



Jak zwykle, komentarz i analizę zapewni nasz zespół komentatorski:



Ponadto, wieść niesie, że w mieście widziano Eredina…
 
Czym się różni ten temat od https
Co ważniejsze gwintowe newsy są postowane osobno na forach wiedzminskich i gwintowych. Trochę niedogodność techniczna chyba, może dałoby się ustawić tak by jeden post był widoczny i tu, i tu?
Post automatically merged:

PS. Dla mnie dużym problemem tego turnieju jest fakt, że niektóre osoby z przedstawionych nie są obecnie widoczne na scenie Gwinta i są tu tylko dlatego, że "kiedyś grały aktywniej" (i piszę tu zarówno o uczestnikach jak i komentatorach).
Do uczestnictwa w Challengerze o ile mi wiadomo są chyba kwalifikowani również zwycięzcy poprzednich Challengerów, a te odbyły się jednak dość dawno. Co do komentujących: to akurat nie przeszkadza, komentujący mają znać grę i bawić publiczność elokwencją, nie muszą być aktywni na scenie. Jedynie w przypadku Jaggerous mam problem, ale nie ma on związku z turniejem tylko długą przerwą od ambasadorowania Nilfgaardowi (ale rozumiem, że z przyczyn prywatnych).
 
Last edited:
Po pierwszym dniu, zabawnie wygląda mowa uczestników, o dobrym balansie obecnej mety, po czym wszyscy biorą 3 te same frakcje (Scoia, Północ, Novigrad) z 6, a 80% Nilfgaard.

Czy może zatem ten balans widać w liderach? Hmm... Scoia jak jeden mąż = Francesca, Novigrad to 90% Djikstra, Północ to mix Foltesta i Calanthe, a Nilfgaard to też mix dwóch liderów.

Jest zatem więcej frakcji niż poprzednio, więcej liderów, i... większość gra to samo. Balans i różnorodność, nie ma co.

Druga rzecz rzucająca się w oczy. Czekałem na turniej w klimacie potworów, bo większość frakcji miała już je w swojej tematyce, i... wygląda to biednie, w porównaniu do poprzednich challengerów. Turniej Nilfgaardu zdecydowanie wyglądał najlepiej, ale Redzi i w tematyce Skellige czy Scoiatel się postarali. A tu, nic. Ot, tylko zakurzony żyrandol, i przechadzający się Eredin świadczy o tematyce. Swoją drogą, Eredin, którym większość prowadzących się zupełnie nie przejmuje, żartuje sobie z nim, lub go zlewa. Budzący trwogę Król Dzikiego Gonu, nie ma co...

Zapowiedź nowego dodatku na plus. Radowid trzyma poziom, ciekawe tylko, czy robale po stronie Potworów oznaczają nadejście Królowej Kikimor. Tej bestyji nawet Geralt w grze nie był w stanie pokonać. A mechanika pancerza by pod nią trochę pasowała, wszak robale pancerz mają przedni.
 
Witam,
nie miałem wczoraj dostępu do internetu. Jak z oglądalnością turnieju? Ile osób średnio oglądało i czy wszyscy skupili się na oficjalnym kanale, czy też było sporo retransmisji?
 
Jeszcze Youtube miał strima około 1000 osób jak zerknąłem i chyba ma Mixerze też mieli transmisje, ale to tylko słyszałem, że tam jest, a nie sprawdzałem
 
Dość nieoczekiwanie turniej wygrał Magpie z czego się cieszę, bo za oglądanie turnieju wolałem dostać premium Kambi niż Mazidło. :p
 
Nie miał już Haralda w tamtej grze? Jak dobrze pamiętam, zagrał Haralda w drugiej rundzie, by mieć last saya i kartę przewagi.
 
Dość nieoczekiwanie turniej wygrał Magpie z czego się cieszę, bo za oglądanie turnieju wolałem dostać premium Kambi niż Mazidło. :p

Cześć. Dostałeś tę kartę po oglądaniu finału challengera? Bo ja niestety, mimo oglądania, nic nie dostałem. :(
 
Cześć. Dostałeś tę kartę po oglądaniu finału challengera? Bo ja niestety, mimo oglądania, nic nie dostałem. :(

Jeszcze nie. @Alicja. mówiła na streamie, że mieli jakieś kłopoty z wydaniem tej karty ogladającym turniej i że "pracują nad tym".
Post automatically merged:

Cześć. Dostałeś tę kartę po oglądaniu finału challengera? Bo ja niestety, mimo oglądania, nic nie dostałem. :(

Właśnie zalogowałem się go gry i widzę, że Kambi już został rozdany oglądającym.
 
Last edited:
Top Bottom