Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
Wrocław chyba. Wygląda na to, że poprawiać się nikomu nie chce, rusztowanie jest zdejmowane :p

Katalonia bez muralu, ale nadal spoko

ELWJUPjX0AdANRR1.jpg
 
Fajnie, że ją chcieli rozbudować, tylko nie wiem czy nie byłoby lepiej, gdyby robili to powoli i fragmentarycznie. Ale zobaczymy jak to wyjdzie w serialu.
edit. No dobra, ale trailer też by mogli jeszcze podrzucić xD
 
Jest martwy Musiał
bandicam 2019-12-09 18-25-58-187.jpg

Wszystkie sceny z zapowiedzi Geralta mi się podobają.
Oj tak. Toruviel wyszła brzydko, ale przynajmniej widać, że to elfka:
bandicam 2019-12-09 18-27-08-209.jpg

Są w końcu widoczne te nilfgaardzkie skrzydła:
bandicam 2019-12-09 18-29-18-180.jpg

O, w końcu trafiła się driada z łukiem
bandicam 2019-12-09 18-30-42-773.jpg

Cahir Krueger?
bandicam 2019-12-09 18-31-24-232.jpg

Czyli jednak coś z koszmarów Ciri będzie.
A ogólenie to zaskakujące że tyle pokazali. Wydawać by się mogło, że zachowają to do finalnego zwiastuna.
 
Last edited:
Szkoda chłopa. Szczerze mówiąc to na tych filmach w sumie wszystko mi się podobało, albo przynajmniej nie przeszkadzało mi na tyle, by mi zepsuć wrażenie. Pomijając fakt, że na takie rzeczy jak zbroja Cahira albo inne głupotki przymykam już oko, albo i dwa.

Oj tak. Toruviel wyszła brzydko, ale przynajmniej widać, że to elfka:
View attachment 11023247

Niby elfy powinny być urodziwe, ale przypuszczam, że ich wygląd ma oddać ich nędzne warunki życiowe.
 
Potwierdziło się, że w 2 odcinku będzie scena jak Geralt i Jaskier się poznają. Generalnie bardzo fajne i klimatyczne materiały, zdecydowanie wolę coś takiego niż trailery. Przydałaby się jeszcze muzyka z serialu, no, ale nie można mieć wszystkiego.

Co mnie gryzie to dlaczego Yennefer walczy mieczem w jednej scenie? Jej magia powinna chyba wystarczyć by uporać się z każdym przeciwnikiem. Chyba że z jakiegoś powodu nie może wtedy czarować.
 
Potwierdziło się, że w 2 odcinku będzie scena jak Geralt i Jaskier się poznają. Generalnie bardzo fajne i klimatyczne materiały, zdecydowanie wolę coś takiego niż trailery. Przydałaby się jeszcze muzyka z serialu, no, ale nie można mieć wszystkiego.

Co mnie gryzie to dlaczego Yennefer walczy mieczem w jednej scenie? Jej magia powinna chyba wystarczyć by uporać się z każdym przeciwnikiem. Chyba że z jakiegoś powodu nie może wtedy czarować.

No przecież w książkach też nie tylko magii używała. Nieczęsto, ale jednak :D Swoją drogą to kurde, dobrze ta Szarlotka ją gra. Podoba mi się w każdej wersji.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom