Rozpoczęła się Zimowa Wyprzedaż!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Rozpoczęła się Zimowa Wyprzedaż GWINTA! Od dzisiaj, przez cały miesiąc, co weekend będziemy mieć dla Was świecidełka z innego dodatku!

W pierwsze kolejności — Krwawa Klątwa! Od dzisiaj Alternatywny Rewers Krwawej Klątwy i skórka Mroczna Krwawa Zbroja Ukrytego dostępne są o 30% taniej. Spieszcie się, bo w południe 16 grudnia te ozdoby znikną ze sklepu!
 

Hiobe

Forum veteran
akurat z Krwawej Klątwy kupiłem ten najdroższy preorder xD
czekam na następne dodatki bo tam brakuje mi paru rzeczy :D
ale super sprawa z tymi przecenami :D
 
Czy na PS4 ta promocja obowiązuje ? Bo jest informacja -30% przy promocyjnych bibelotach, a po zakupieniu rewersu i tak ściągneło mi pełne 1200 pyłu.
 

Lexor

Forum veteran
Czy na PS4 ta promocja obowiązuje ? Bo jest informacja -30% przy promocyjnych bibelotach, a po zakupieniu rewersu i tak ściągneło mi pełne 1200 pyłu.
Gra na PS4 jest teraz zamkniętym, odrębnym i nie rozwijanym dalej bytem - informacje o nowościach i promocjach jej nie dotyczą.
 
Gra na PS4 jest teraz zamkniętym, odrębnym i nie rozwijanym dalej bytem - informacje o nowościach i promocjach jej nie dotyczą.

Nie chodzi mi o post tylko o wersje na PS4. Przy skórce i rewersie masz informację o wyprzedaży i -30%. Dobrze by było gdyby usunęli tę informację zamiast wprowadzać ludzi w błąd. Drzewka sezonu gonu potrafili wyrzucić po jednym dniu (współczuję jak ktoś zaczął je czyścić) to niech z tym zrobią porządek.
 

Lexor

Forum veteran
Nie chodzi mi o post tylko o wersje na PS4. Przy skórce i rewersie masz informację o wyprzedaży i -30%. Dobrze by było gdyby usunęli tę informację zamiast wprowadzać ludzi w błąd. Drzewka sezonu gonu potrafili wyrzucić po jednym dniu (współczuję jak ktoś zaczął je czyścić) to niech z tym zrobią porządek.
Myślę, że możesz zapomnieć o szybkiej tego naprawie. Trwa weekend, CDPR nie pracuje.
 
Top Bottom