Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
był leak na reddicie na którym było widać Chireadana

Chyba dalej jest na twitterze.

@joszcz
Ta interesująca cię niewiasta z trzeciego odcinka to prawdopodobnie Danica, którą gra Imogen Daines. Nie mam pojęcia kim jest Danica, ale występuje w dwóch odcinkach.

Dzięki! Skąd wiesz? :D

Byłam zła, że robią ten event tylko w Warszawie, jakoś mi nie po drodze, ale w sumie jak widzę te kolejki ... Dajcie znać co to za próba.
 
Ja już już po niestety na zręcznościowej próbie poległym. W pierwszej wybieramy flakonik pijemy zawartość i musimy odgadnąć składniki u mnie był ogórek, rozmaryn i jabłko. W drugiej mamy takie małe figurki/kamyki rozrzucany je na stole bierzemy jedną podrzucamy musimy zgarnąć kolejną ze stołu i złapać tę porzuconą, mamy 5 żyć. Figurek też jest 5, mi brakło ostatniej a dobrze szło bo miałem jeszcze 2 próby na nią
Na pocieszenie został medalion.
 
Dodam że że pierwsza osoba w kolejce była o 6:3 0 na miejscu i podobno przyjechała ze Świnoujścia, ja byłem o 10:30 i wszedłem kolo 13
 

Ok, nigdy nie przestanie mnie zadziwiać, że ta strona jest naszym najbardziej wiarygodnym źródłem przecieków :D
 
Dość intrygujacy jest ten prawdopodobnie magiczny tatuaż, którego forma niby bardzo pasuje do Yennefer, ale jednocześnie wątpię, by ona sobie robiła tatuaże.

ed
Pozwalam sobie odnosić się do mało oficjalnych materiałów, ale myślę, że nie jest to przekroczenie granicy, za którą jest spoilerowanie czy psucie odbioru serialu. Nie takie rzeczy już tutaj omawialiśmy.
 
Last edited:
Dość intrygujacy jest ten prawdopodobnie magiczny tatuaż, którego forma niby bardzo pasuje do Yennefer, ale jednocześnie wątpię, by ona sobie robiła tatuaże.

Myślę, że to nie ona go sobie zrobiła, ale "ktoś" jej go zrobił. I znając życie nie ma to związku z niczym miłym.
 
Związek ma z jej obsesją na punkcie macierzyństwa. Przecież tatuaż jest w sposób oczywisty związany z płodnością. A czy sama go zrobiła, czy ktoś inny jej zrobił, to akurat nie jest najbardziej ważne. Chodziło mi o to, że tatuaże mi do niej nie pasują, pomijając już fakt, że Sapkowski by raczej o nich wspomniał przy tych kilku scenach, podczas których Yennefer była w całości dobrze widoczna.
 
Ciekawe, czy osoby które idą na premierę, ale mają zaproszenia z innego źródła niż konkurs, też dostaną medaliony...
 
Ja nie widziałem tego tatuażu, więc nie do końca wiem o czym mówicie. A sam fakt, że Yen go ma, to mi jakoś nie bardzo do niej pasuje.
 
Napisali że efekty specjalne są średnie, gorsze niż w GOT i Stranger things :p
W pierwszym odcinku mammy walkę z kikimorą, którą widzimy na prezentacji postaci geralta. Nie wiem jakie oczekiwania ma ten recenzent, dla mnie wygląda to bardzo dobrze.
 
W pierwszym odcinku mammy walkę z kikimorą, którą widzimy na prezentacji postaci geralta. Nie wiem jakie oczekiwania ma ten recenzent, dla mnie wygląda to bardzo dobrze.
Zwłaszcza że w Stranger Things, efekty nie są jakieś rewelacyjne (no może w 3 sezonie już bardziej)
 
W pierwszym odcinku mammy walkę z kikimorą, którą widzimy na prezentacji postaci geralta. Nie wiem jakie oczekiwania ma ten recenzent, dla mnie wygląda to bardzo dobrze.

Pamiętajmy, że są tam jedynie krótkie fragmenty. Może oglądając całość prezentuje się to nieco gorzej, niż na materiałach, było nie było, promocyjnych.
 
Napisali że efekty specjalne są średnie, gorsze niż w GOT i Stranger things :p
A co ciekawe według tej recenzji wszystko poza efektami jest świetne zwłaszcza fabuła. Mnie najbardziej zaciekawiło co też działo się w domu Stregobora, że aż napisali, że widać, że serial nie cofnie się przed żadnym tematem.

to nie tatuaż a raczej rysunek na ciele do jakiegoś rytuału
To pewnie jest spoiler
ale tatuaż jest ze sceny łapania dżina.
 
co ciekawe według tej recenzji wszystko poza efektami jest świetne zwłaszcza fabuła

Recenzja dotyczy pierwszego odcinka i dlatego osobiście nie jestem zdziwiony - w jego calym czasie mieści się z grubsza po bożemu jedno opowiadanie plus coś tam o Ciri. Opowiadanie na tyle na ile wiadomo jest w miarę bez modyfikacji - czyli formuła ekranizacyjna w miarę ścisła. Potem jest większa szansa, że materiał źródłowy będzie poszatkowany i się "rozmyje".

Ale to oczywiście tylko moje spekulacje, które już za niecały tydzień zweryfikuję.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom