[PSA] Uwaga na noworoczne błędy!

+

Lexor

Forum veteran
Gwinta obecnie trapią różne błędy - "nagle" zabrakło bałwana oraz bonusu +XP, ludzie tracą karty, surowce, nie można też kupować podstawowych beczek za złoto. Wygląda na to, że na serwerach gry zadziałała jakaś spóźniona "milenijna pluskwa", a najbliższy komunikat / ratunek pojawi się pewnie dopiero jak CDPR wróci z urlopów.
 

MaRIB1

Forum veteran
Armagedon !!! W końcu się doczekałeś co ? Wszystko chodziło dobrze przez święta, były bałwanki w sylwestra nawet, tylko po nowym roku coś sie pochrzaniło możliwe że ze zmianą daty. Co patch, czy dodatek widzę twoje wpisy w kółko o tym samym, że błędy i poprawią jak wrócą ze świąt (nie z urlopu), że nie wpoinni tak wydawać nowych wartości. Niestety próżne twoje wołania i wytłumaczenie ci czemu.

Ludzie mają wolne i czas zaprzyjaźnić się z nową zawartością w grze., daną przez twórców grze w czasie wolnym od pracy i najczęściej są ta święta.
Załóżmy po twojemu, że dadzą nową zawartość jutro, po świętach i sylwestrze. Ludzie by zjedli za takie coś. Zdrowo myślący człowiek miałby pretensje o takie terminy dodatków do gier, kiedy minęło tyle dni wolnych i był czas pograć =]

Mam nadzieję, że co patch czy dodatek już nie będziesz pisał tych postów, bo ot nie ma sens najmniejszego i smacznie sobie pograsz w wolne dni w nową zawartość Gwinta. Pozdrawiam =] :shrug:
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Wszystko chodziło dobrze przez święta, były bałwanki w sylwestra nawet, tylko po nowym roku coś sie pochrzaniło możliwe że ze zmianą daty.
Nie było bałwanków w sylwestra.

Co patch, czy dodatek widzę twoje wpisy w kółko o tym samym, że błędy i poprawią jak wrócą ze świąt (nie z urlopu), że nie wpoinni tak wydawać nowych wartości.
Piszę co patch, bo co patch wychodzą jakieś "kfiatki". I to często w rzeczach, które do tej pory działały normalnie. Sam też programuję i takie rzeczy to oznaka albo niechlujstwa programistycznego albo tzw. "spaghetti code".

Ludzie mają wolne i czas zaprzyjaźnić się z nową zawartością w grze., daną przez twórców grze w czasie wolnym od pracy i najczęściej są ta święta.
Otóż to - ludzie mają akurat czas zagrać, a tu wychodzą takie błędy... Mój pierwszy post w tym temacie miał charakter informacyjny, aby inni wiedzieli czego się mogą spodziewać i nie tracili czasu na grę jeśli, w ich ocenie, mieliby coś lepszego do roboty.

Załóżmy po twojemu, że dadzą nową zawartość jutro, po świętach i sylwestrze.
Po mojemu? Ja nigdzie nic takiego nie pisałem. "Po mojemu" to wypuszczanie kodu, który został przetestowany. Rozumiem, że taka wpadka może zdarzyć się raz czy dwa, ale to już n-ta z kolei. W/g mnie to tylko świadczy o braku odpowiednich kompetencji wśród osób, które tym się zajmują.

Mam nadzieję, że co patch czy dodatek już nie będziesz pisał tych postów, bo ot nie ma sens najmniejszego i smacznie sobie pograsz w wolne dni w nową zawartość Gwinta.
Póki co jeszcze mi jakoś na Gwincie zależy - przestanę pisać, gdy go sobie zupełnie odpuszczę.
 

MaRIB1

Forum veteran
Teraz Gwint jest fajny do grania. W końcu normalne umiejętności kart dopasowane do 2 rzędów. Jest dużo kombinacji do wykańczania rozgrywki, czyli jak zdejmą ci finishera, to masz jeszcze inne możliwości wygrania.

Gra jest świetnie teraz prowadzona w porównaniu z wersją sprzed kilku miesięcy, nie pamiętam już kiedy przestałem grać. Teraz mi się gra przyjemnie jak w CB, szkoda jedynie czasu, że od premiery Gwinta potrzebowali na zbudowanie kręgosłupa mechaniki. Na plus ściągnięte z MtG enchanty, to samo zrobili w HS. W końcu nie ma filtrów map :D, naprawdę nie wiem ile razy karty były modyfikowane, ale wszystko elegancko jest teraz zrobione =]. Brązowe karty w końcu są silne razem, czyli mają silniki które działają między nimi, aby były przydatne. Teraz nie ma już takich zapchaj dziurę z brązowej karty, kombinacja różnych kart brązowych daje ładne wyniki =].

Cieszę się, że będą odgłosy uderzeń w daną grupę jednostek coś fajnego :D. Ciekawe czy podziela na draidy, elfy maszyny, krasnoludy, zolnierze, oficerowie itd. ogółem na rasy i maszyny różnorakie =]. Poprawione modele postaci teraz przyjemnie się na nich patrzy. No i czekam na gwinta na Androida wtedy będę częściej grał :D. Nawet ten dodatek grudniowy, przewagi taktyczny i enchanty bardzo wiele dało w grę =]

Póki co jeszcze mi jakoś na Gwincie zależy - przestanę pisać, gdy go sobie zupełnie odpuszczę.
Pisałem tylko o tych urlopach, że mają i nic nie zrobią, a nie że w ogóle :p
 

Lexor

Forum veteran
Teraz Gwint jest fajny do grania. (...)
Chyba lekko uciekłeś od tematu. To, że w Gwincie są "jakieś fajne mechaniki" (których mi nie musisz przedstawiać bo je znam) ma się nijak do baboli, które często atakują z tzw. "nienacka" (co do "zdejmowania finishera": teraz finisherem są głównie zdolności liderów zagrywające dwie karty w jednej turze - tego nie da się "zdjąć"... a to, jak często te zdolności widzimy w grze to też przykład na brak balansu).

Mała "analogia świateczna": dodawanie nowych rzeczy do Gwinta mógłbym przyrównać do stawiania choinki w zabałaganionym pokoju - nowe rzeczy są fajne, ale nie wtedy gdy inne elementy gry kuleją, bo to psuje odbiór całości i rodzi niepotrzebne frustracje.
 
Last edited:
Top Bottom