Rozpoczął się Sezon Wilka!

+

Burza46

CD PROJEKT RED


Rozpoczął się Sezon Wilka, a wraz z nim do gry zawitał nowy tryb sezonowy! W tym miesiącu za każdym razem gdy na planszy pojawi się jednostka otrzyma 2 pkt obrażeń, po czym zostanie wzmocniona o 4. Jeśli to Wiedźmin, zamiast tego zostanie wzmocniona o 4.

Dodatkowo, w aktualizacji 5.0.9 pojawiła się kilka zmian:
  • Przycisk “Sklep” został przeniesiony na górę i jest teraz dostępny także z ekranu menu rozgrywki.
  • Nowa tabela rang: gracze będą spadali o mniej rang na początku nowego sezonu. Na rangach 1-13 gracze tracą 2 rangi, na rangach 14-23 tracą 1 rangę, a na rangach 25-30 rozpoczynają nowy sezon z tą samą rangą. Gracze Pro Rank, wyłączając top 500, tracą 3 rangi.
  • [iOS] Naprawiono błąd, wskutek którego znajomi nie byli widoczni w panelu socjalnym. Wyzywanie znajomych na pojedynek jest znowu możliwe.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego rozkaz Barghesta mógł być aktywowany, nawet jeśli warunek Dominacji nie został spełniony
  • Naprawiono błąd, wskutek którego Nieśmiertelni posiadający tarczę odnawiali ten status na koniec każdej sojuszniczej tury. Co za tym idzie, Spragniona Dama nie będzie się już błędnie wzmacniać dzięki tej interakcji.
Sezon Wilka zakończy 4 lutego o godz. 10:00.

Poniżej nagrody dostępne w tym sezonie:


 
Wydaje mi się, że czegoś nie rozumiem. Jeżeli gracze Pro rank tracą 3 rangi to jakim cudem wylądowałem na 5 randze ? :)
I tak na marginesie chciałbym jeszcze spytać z jakiego to magicznego powodu za poprzedni sezon nie dostałem ani jednego punktu nagród :)
 

gojlad

Forum veteran
@Burza46 Od kiedy to wchodzi w życie, bo ja mając 7 rangę w sezonie grudniowym spadłem o 4 rangi i nie dostałem Punktów Nagród.
 
Podobnie, spadek na 5 z 0 oraz brak punktów nagród, zgłoszenie już wysłałem przez support
 

Lexor

Forum veteran
Nowa tabela rang: gracze będą spadali o mniej rang na początku nowego sezonu. Na rangach 1-13 gracze tracą 2 rangi, na rangach 14-23 tracą 1 rangę, a na rangach 25-30 rozpoczynają nowy sezon z tą samą rangą. Gracze Pro Rank, wyłączając top 500, tracą 3 rangi.

Spadłem z r0 do r5 zamiast do r3. Wysłałem zgłoszenie do supportu.

@Wwahid, @gojlad, @Kid82: sprawdziłem i ja punkty nagród otrzymałem.
 
No ludzie przecież jak wół jest napisane "Nowa tabela rang: gracze będą spadali o mniej rang na początku NOWEGO sezonu."
Początek nowego sezonu jest po 4 lutym..
 

Lexor

Forum veteran
To chyba wchodzi w życie dopiero od następnego sezonu. W tym wszyscy spadają tak jak zawsze.
No ludzie przecież jak wół jest napisane "Nowa tabela rang: gracze będą spadali o mniej rang na początku NOWEGO sezonu."
Początek nowego sezonu jest po 4 lutym..

Odpowiedź jaką otrzymałem z supportu potwierdza, że spadek z R0 do zaledwie R3 powinnien działać już teraz.

Dzięki za skontaktowanie się z nami!

Problem jest nam znany i pracujemy nad nim. Przepraszam za wszelkie niedogodności.
 
Witam! Ja pisze w nieco innej sprawie i raczej o wiele mniej ważnej niż PN oraz rangi. Moje pytanie odnosi się bardziej do... kosmetyki(?) gry? Otóż zauważyłem, że gdy odblokuje CAŁE dwa drzewka sezonowe to dostaje pełen komplet nagród, ale już nie raz tak było, że potem była możliwość kupienia CAŁEJ kolekcji nagród w pakiecie z jedną dodatkową ramką lub awatarem (w paczce sezonu niedźwiedzia była to ramka, natomiast w sezonie magii awatar, bodajże Detmolda). Moje pytanie brzmi: Czy jeśli zainwestuje punkty w drzewka, to czy dostane pełny zestaw (bez żadnych bądź co bądź przekrętów), czy potem się okaże, że w paczce z "Sezonem Wilka" jest dokładnie to samo co na grafice powyżej PLUS np. awatar Eskela. Bo jeśli tak to będzie to jakby nie patrzeć przykry żart.
Poniżej nagrody dostępne w tym sezonie:
 

Lexor

Forum veteran
Czy jeśli zainwestuje punkty w drzewka, to czy dostane pełny zestaw (bez żadnych bądź co bądź przekrętów), czy potem się okaże, że w paczce z "Sezonem Wilka" jest dokładnie to samo co na grafice powyżej PLUS np. awatar Eskela. Bo jeśli tak to będzie to jakby nie patrzeć przykry żart.
Tak, tak właśnie się okaże. To nie "przykry żart", a już tradycja.
 
Tak, tak właśnie się okaże. To nie "przykry żart", a już tradycja.

Właśnie zauważyłem jak wygląda paczka z sezonu poświęconego driadom. Sam odblokowałem obydwa drzewka, oczywiście całe. Teraz widzę w sklepie, że nie trzeba się starać, natomiast wystarczy zapłacić i ma się dodatkową ramkę. Ja wiem, że to kosmetyczny szajs, którego raczej i tak nie użyje, ale czuję, że nie ma najmniejszego sensu odblokowywanie tych drzewek. Szkoda, że nie dodają w pakiecie tym co płacom notatek wysyłanych na maila co pisze po lewej stronie gdy się odblokowuje te zwoje.

Kupiłem pierwszą paczkę przedpremierową z KK (Krwawej Klątwy) bo dostawałem beczki, skin do dowódcy i fajny rewers. Biłem się długo z myślami, ale doszedłem do wniosku, że będę wspierał tą grę.
Następnie była premiera Syndykatu, nowej frakcji, ale tam odrzuciło mnie istne pazerstwo. Dwie różne paczki z dwoma różnymi rewersami. Jeśli jest gracz, który bawi się w kolekcjonowanie, to musiał wydać coś około 200/300 zł już nie pamiętam. Nie kupiłem jej.
Następna była Żelazna Wola. Ten sam problem co z premierą Novigradu, ale tu dodatkowo fakt był skin, ale również dostałem info, że nie mogę przenieść postępu z konsoli na PC. Skoro było to niemożliwe, dostałem kolejny powód by NIE kupować przedpremierowo.
Międzyczasie przewinęły mi się paczki z sezonem Niedźwiedzia i Magii z dodatkową ramką i awatarem.
Ostatnio ucieszyła mnie cena nowego dodatku! Kupców Ofiru! Wydawało się cudowne! Piękny rewers! Skórka dowódcy! Beczki! Wow ale super! Przystępna cena! Aaaaaaale dowiedziałem się, że można przenieść, ale nie nadpisać, więc kolekcja, którą budowałem na nowo tym razem na PC poszła się (tu pardon) yebaci. Przeniosłem konto po jakimś czasie znowu na nowo założone konto... Nie do końca, ale jednak trochę nadrobiłem kolekcję, ale już dodatku nie kupiłem.

Coś czuję, że przedpremierowa KK to był mój pierwszy i ostatni zakup. Nie zamierzam więcej wydawać na tą grę pieniędzy. Czuję się na swój sposób "wyśmiewany".

O tych skórkach za 30zł nie wspominając...Co wolisz? Nowa, dobra książka? Pół litra Finlandii? Czyyyyy skórkę do Anny, która praktycznie różni się tylko kolorem od oryginału, bo skórka Ukrytego miała na dodatek jakieś nowe ruchy i nieco odświeżony wygląd. Chyba wolę się napić, lub poczytać przy kominku.

Ale rozumiem. Gra ma na siebie zarabiać i nie są to ważne rzeczy. Są to tylko jakieś zabawki kosmetyczne i ni jak mają one przekład na samą rozgrywkę. Po prostu czułem niesmak, którym chciałem się podzielić na forum. Cieszę się, że dalej można w miarę spokojnie farmieniem uzbierać wymarzony deck lub talię.

Życzę wszystkim miłej gry i powodzenia. :ok:
 
Tak samo, z 14 rangi spadłem do 18, dodatkowo w drzewku i przy wybieraniu frakcji jaka wspieramy pobugowane napisy z [MISSING] z przodu
 
Top Bottom